Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

tak tomuhle tématu rozumim :wall: :wall: :wall: :wall: jak mi vletí nějaká lítací svině do boudy , tak sem nepříčetnej že stavim a dokud jí nezničim , tak nemám klid :D :D :D :D nestačí, že ty mastný kurwy jsou v létě na skle zvenku :cry: na noc mám tu eletriku s polštářkem , ale snažim se to nepoužívat moc ...chemie je svině.... zastavim a zapnu nezávislou v létě a kdybych měl 3krát natáčet tak radši budu vrčet než se vztekat s lítacíma šmejdama :roll:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř říj 28, 2015 12:53 am

bihouz

Příspěvek

Vidíš a mě si za to frajer dobiral, co to je za téma? No asi jezdí u hnojem a žádná moucha :lol: :lol: :lol:
stř říj 28, 2015 1:30 am

Honza B.
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 27, 2009 7:40 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

No, my jsme na to přišly náhodou. Měly jsme s kámošem v práci cimru, kde jsme psaly papíry a na kafe a tak. No a jednou jsme někoho stěhovaly a dostaly jsme citroník, tak jsme si ho daly do ty cimry. Nebylo tam žádné otvírací okno a stejně se tam nějaký mouchy dostaly. Na víkend místnost zavřená a v pondělí ty potvory ležely na zemi, jak, kdyby jsme použily biolit. Od tý doby všude cpu citron , ani nemusí být rozkrojený, stačí v celku a napíchat do něj řebíček - přes něj jdou ty silice ven a vydrží dýl.
stř říj 28, 2015 12:30 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

a uz je to tady zase, moje nervy, dneska libacka za jizdy :-D
čtv čer 23, 2016 7:41 pm

čtv čer 23, 2016 7:47 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

jj, hnusny, drzy, doterny mrchy, nemam je rad ...
čtv čer 23, 2016 9:28 pm

bihouz

Příspěvek

To si musíš ochočit:)
čtv čer 23, 2016 9:59 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

minuly rok sem stal v kolone na dalnici, otevreny okno, cigarko, auta vedle se pohnuly a nas pruh nic, tak se chci podivat proc a jak nahnu hlavu, tak na remeni mi sedela vcela a hned mi ji flakla do krku, prvne sem nevedel ktera bije, bolest uplne super, nejsem alergickej, ale normalne me zacinala brnet leva ruka, tak sem zajel radej ke kraji a cekal co se bude dit a hledal nejakej telefon kam volat. Nakonec dobry po chvilce, ale zazitek k nezaplaceni :-) ...moucha je proti tomu prd, ale treba ta vosa za jizdy musi byt taky zuzo, strejckovi davno vlitla v lese do monterek do nohavice a pry taky pekny...kazdopadne zitra jdu pro citron a hrebiky...
čtv čer 23, 2016 10:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Tak jsem koupil kilo argentinských citronů, rozvěsil po kabině a mouchy nějak neubyly, nebo asi takhle oni moc v kabině ani před tím nebyly a ty co zabloudily do kabiny, tak jsem hravě zlikvidoval plácačkou.
Ale prosím dejte někdo babskou radu na dotěrné komáry, jak se setmí berou kabinu útokem. Zatím jediná zbraň je zavřené okénko, ale než kabina vychladne, tak se zpotím jak tele než usnu. Vím že jsou elektrické odpuzovače, a biolity, ale za prvé doba je zlá, musím šetřit el. energií a po biolitu musím nebo v návodu je důkladně místnost vyvětrat a zase jsem na začátku. Ještě mám v záloze repelent, ale ten je tak na dvě hodiny a to na celou noc nevydrží. A noční boj s vyhledáváním nepřítele a plácačkou mě ubíjí k smrti.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon črc 18, 2016 6:49 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Mě včera otevřeným oknem do auta vletěl čmelák. K jeho smůle se při letu o něco zabil (asi kraj okna) a pak mi zalít pod tričko. No, ale ten šok že mi tam něco vlítlo - nevím co a nevím že je po něm - to je k nezaplacení

Jinak pokud takovou mrchu v autě mám, otevřu okna a "střílím" po něm vzduchovou pistolí :-D Možná to vypadá blbě, když za jízdy si tam s ní hraju, ale je to účinný
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte črc 19, 2016 4:46 am

Milangan

Příspěvek

Ja som kupil v akcii klasicke mucholapky 30ks za 6eur. Tak a vecer zavesim do stredu kabiny a rano zahodim olepene muchami a raz tam bol aj pavuk. Pavukov neznasam. Radsej 3 srsne ako jeden pavuk
úte črc 19, 2016 9:41 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

David29.. od toho sou plastový deflektory na boku :wink: a máš klid jinak na komáry a podobnou havěť mám tohle.. podobná krabička

http://www.bruneau.es/insecticida-bloom ... GwodDwgDGw

a do zapalovače ten bazmek a naprostá spokojenost i při nastevřenejch oknách , ale je to svinská chemie no...aspon myslim
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte črc 19, 2016 11:07 am

optimus
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 08, 2015 7:32 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Minulý týden jsem si to valil na Strakonice.Musel jsem mít otevřené okno jelikož klima stavkuje, najednou taková bolest u lopatky říkám včela posrana ale bohužel to byl čmelák a kterej kouse pořád měl jsem zada jak struhadlo takže ponaučení je že včela je zlatá ta dá jedno pigaro a končí :D
úte črc 19, 2016 11:09 am

Uživatelský avatar
mawerick
Příspěvky: 114
Registrován: pát srp 25, 2006 12:11 pm
Bydliště: Východ Plzně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já už dlouho používám hřebíček naloženej v lihu (v nouzi ve francovce). Příjemě to voní a komáři to nesnášej. Stříknu to třeba i na tváře ale hlavně všude okolo. Mám to v průhledným rozprašovači a hřebíčky tam mám do vyčerpání. Prý to funguje i proti klíšťatům, to ale nemám ověřeno na sobě. Jinak do okna na baráku jsme věšeli vratič. Ten ale tak příjemě nevoní.

Obrázek
úte črc 19, 2016 1:14 pm

bihouz

Příspěvek

A jak to chutná?
úte črc 19, 2016 1:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů