Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kolegyalita

Příspěvek

to je super když ti někdo něco ukáže jak se to dělá jednodušeji, to pak hned machruju zase jinde a tvářím se, že jsem na to přišel svoji přirozenou inteligencí :D Fakt se rád nechám poučit, než se dřít kvůli egu.
pát črc 21, 2017 2:53 pm

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Kolegyalita

Příspěvek

Tak jsem nedávno zastavil na 45ku(min.)vedle českýho truckera ztahnu okýnko a říkám,jdu si dělat kafe,dáš si taky a odpověd?vypadám,že nemám na kafe?tím debata zkončila
pát črc 21, 2017 5:19 pm

Uživatelský avatar
Phoenix
Příspěvky: 118
Registrován: pon říj 19, 2015 12:52 pm
Bydliště: všudezdější

Re: Kolegyalita

Příspěvek

No takovéhle odpovědi člověka někdy úúúplně rozsekaj :housle:
Slyšel jsem, viděl jsem, nerozumím, odjíždím.
pát črc 21, 2017 10:16 pm

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Re: Kolegyalita

Příspěvek

Ježišu Kriste, to je zase "materiál", Bihouz se svou "gramatykou-kolegyijalitou" a Jožin se stejně dementní gramatikou,který segreguje odpadky na parkáre, kolik PET lahví vyhodili čehúni do německé trávy :shock: . Hlavně, že byl v ŇúvKastlé :D Vás dva bych teda na parkáre určitě neoslovil :x
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
ned črc 30, 2017 4:59 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kolegyalita

Příspěvek

Depesak: :-D Za prve,nekdo se tu "gramatyku"nenauci za cely zivot,slak by me trefil,kdyz prijdu nekde do cz kanclu a v papirech stoji-nakladka "rybyzoveho kompotu"treba,no a pokud jde o ten nedopitej caj,nekdo tu statistiku vest musi...
...rád se svezu s čímkoliv...
pon črc 31, 2017 8:38 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů