Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
bihouz

Dodavkáři prosím, nedělat....

Příspěvek

Moc Vás prosím,

Vy dodavkáři a Sóla. Fascinuje mě, jak se některým z Vás v hlavě výrojí postavit se na parkovišti do pruhů pro kamiony... A stát tam sám!!!! S tím nejmenším co je ...:shock:

Vy to postavite téměř všude, My ne. Tak že, až Vás budu budit a tahat z auta nedivte se!!! Tohle je častější jev!!! Hoši to co máte nakrku, je hlava a v ní mozek!!! Pro ty ,co nechápou...

Děkuji za pochopení....
Naposledy upravil(a) bihouz dne ned zář 06, 2015 1:15 pm, celkem upraveno 2 x.
ned zář 06, 2015 8:07 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

bihouz : od jakživa platilo že pokud je parkoviště kam se vleze 100 návěsů , tak když přijede návěs nebo souprava postaví se tak že se tam vleze ještě 99 aut, pokud tam přijede ávie vleze se tam 40 aut a pokud přijede osobák zatarasí vjezd, a couváš dovnitř výjezdem :lol:
ned zář 06, 2015 8:21 am

bihouz

Příspěvek

Krásně řečeno :D
ned zář 06, 2015 8:25 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Jasně, vyhazovat je úplně z parkovišť protože ty jsi velký trucker :roll:
Stačí to napsat do Krafárny když už máš nutkání toto napsat, nezakládat téma jen abys někomu vynadal.
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
ned zář 06, 2015 8:31 am

bihouz

Příspěvek

Ne netvrdim že jsem mega kamionak. Jen mě vytaci a vadi, když má někde místo pro dodávku kam se vejde. Tak to frajer píchne mezi kamiony... To mi řekni? Je to normální?

Taky musej dělat pauzu, jíst, spat atd.. Ale proč zaberou místo pro veliký, když místo pro ně je...
Teď mluv...
ned zář 06, 2015 8:37 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Nebo si jde tlustoprdka koupit jahody a zmrzlinu, a zapíchne to na výjezd takhle :lol: :lol:
Obrázek
ned zář 06, 2015 8:45 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky moc nechapu proc se s dodavkou stavi mezi trucky.kdybych stim jezdil ja nikdy bych se tak nepostavil,uz jen pro to at necucham zechcane kola a neposloucham pulhodinove zahrivani motoru pred odjezdem nekterych nasich truckeru jak maji ve zvyku,zvlaste soferi Dafu mam vysledovane timto trpi...Vice motoru ublizi nez pomuzou ale to nechcu resit.Postavil bych to vzdy tam kam kamion nemuze,na konec,k lesu daleko od dalnice.Navic dodavky nemaji tacho,muzou to vzdy postelovat jeste,to stani.
Neřeším...
ned zář 06, 2015 9:00 am

mtc

Příspěvek

bihouz -- co máš proti solu,řekni mi kam mám solo které ma 10m postavit.To si ho mám strčit do p.....,postavím ho tam kde je místo a tak aby se za mě dalo postavit třeba ještě jedno auto,což je úplně normální.Navíc nikde není psáno že se solem nemůžu stát mezi kamiony,navíc jsem ještě nikde neviděl parkoviště čistě jen pro sola.Ty budeš asi velký trucker který všude byl,všechno zná a jsi nejdokonalejší ze všech.Teď mě ukamenuj
ned zář 06, 2015 10:35 am

aa..jana
Příspěvky: 184
Registrován: ned pro 31, 2006 1:24 pm

Příspěvek

bihouz: Deprese.. ? :roll:
ned zář 06, 2015 11:09 am

bihouz

Příspěvek

mtc:

Pořád se navazis... A vidíš to jen svoji stranou...
Mas sólo? A kam ho mas dat?

Mas mozek? Tak když to je mozny, tak to sólo stavim tak, aby nepřekáželo... Většina Vás se staví do sikmejch pruhů, místo toho, aby to sólo strcili na podélný parkovišťe. Dopředu nebo dozadu, ale ne vy to dáte doprostřed!!!

Bylo by fajn, abys jezdil na velikým abys to mohl vidět z té druhé strany...
ned zář 06, 2015 11:19 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Zaberat zbytocne parkovacie miesto (a je jedno ci je to z dodavkou, solom, alebo kamionom) je hlupe.

Zakladat tema z nazvom Kolegyalita, Mouchy v aute, Prani pradla, Pozor jsi Dodavkar je hlupe. :D
ned zář 06, 2015 11:28 am

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

¨bihouz ti nemci ti uz lezou na mozek uz se na to vyser co tema od tebe to perla
M-B Atego 1218 frigo
ned zář 06, 2015 12:03 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

bihouz máš dost...jezdím většinou s vlekem ale když sem solo postavím se mezi vás velké truckery.nebudu stát jak pičus mezi osobáky....kdybych jezdil dodávkou tak jedu na osobáky ale takhle nee :wink: nemáš se flákat po obchodech a chytneš dobrý místo :D a založit takove téma???no coment
ned zář 06, 2015 12:37 pm

bihouz

Příspěvek

Tohle bylo zaměřený hlavně na dodávky.
ned zář 06, 2015 1:14 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Hned v pondělí to přetlumočim kolegovi, aby s Actrosem, 22paletou se spací kabinou se stavěl vždy mezi osobáky, aby náhodou nezabral místo pro bihouze :wink: . Já když pauzuju na benzínce, tak se vždy postavím na některé krajní místo, kam by se návěsu blbě zajíždělo, nebo odkud by třeba vyčuhoval. Párkrát jsem zkusil i postavit se dvě menší sóla na jedno místo pro kamion, ale končilo to tím, že se mi za zadek postavil osobák a šel na hoďku nafutrovat se do mekáče, od té doby se vždy stavím tak, abych mohl pak bez problému vyjet.
ned zář 06, 2015 4:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 45 hostů