Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jaký je přesně důvod zákazu nízkých kabin?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned pro 06, 2015 11:28 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

o tom hromadné nakupování malých kabin už jsem slyšel od několika řidičů.
Bohužel by pro dopravce byl asi velký problém odvézt o jedno auto méně v zájmu komfortu řidiče, obzvlášť když je řidičů nedostatek :?
a s tou rychlostí mi to nepřijde že by jezdili přes 90, ale těžko poznat,mno já jezdím 81 až maximálně 85, takže mě předjíždí každý :lol:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
ned pro 06, 2015 11:29 am

J@kub
Příspěvky: 226
Registrován: pon bře 09, 2009 7:01 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Johny zapomněl si dodat že do kopce max 60 :lol: :lol: :lol:
ned pro 06, 2015 11:35 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

M.Z.: tipl bych nízký komfort řidiče, i slepice má zákonem dánou minimální velikost klece :)

J@kub: přeji ti aby jsi šlápl do pos.ané plínky a aby tě Verča stokrát poblinkala a mnoho jiného :evil: :twisted: :twisted:
:kun:
a co teprv co bude na školení :lol:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
ned pro 06, 2015 12:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

chuligan-mas pravdu,z toho co vidim a sleduji kolem.Tu tvou priblblou ceduli pres pul okna na cervenem topline jsem taky videl neboj,stejne dementni jak tve pubertalni nazory cloveka co sedi za volantem tyden aj s cestou....Kabiny jsou male proto at nalozi co nejvice aut prece,to je jasne.jeste jsem zapomel napsat vecne problemy pri prejimani aut a salonech,kde to nanazer obchazi temer s lupou zda to neni skrable...Kdyby stim spoluzak nejezdil asi 25let(to je tak vek chuligana ,max)tak bych taky nevedel...
Neřeším...
ned pro 06, 2015 12:59 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Este neco tam na me mas?? Jsem dement s dementnima nazorama, co mel dementni cedulku na dementni topline. A dal??? Vis co se.rika. podle sebe, soudim tebe. Tak aspon jsi mi ukazal, ze na tom mentalne nejsi o nic lip nez ja. Mozna i hur, kdyz uz nemas argumenty k tematu a zacinas urazet. Mno co. Ubohost


Z5 k tematu. Nizke boudy se budou rusit pry snad proto, ze v nich jezdej cim dal vic.dvojposadky. nemci na to uz dlou poukazovali a i frantici, ze.kdyz je.v nich dvouposadka, tak pry neni pro dva v te boude.dost kubiku vzduchu, cimz pry dochazi k rychlejsi unave a nesoustredeni diky mensimu okyslicovani mozku (Jozin by mohl mit kabrio a stejne by mu to bylo hovno platne). Takhle nam to bylo receno onehda na skoleni chlapika z mercedesu, ze doatal mercedes oduvodneni, proc.boudy budou zakazane

Johny ono o to jedno auto min, tak je to o docela pekny penize na furu min. Vezl jsem z madridu lexuse. Byl to kseft pro sefova kamarada do nakeho bazaru. Byly nake komplikace s domluvou, tak krom toho, ze mi ten spanelak dal 20ecek za problemy, tak jsem dostal este 750ecek pro firmu za prepravu. Vem si kdyz by takhle.o.jednou auto prisli 4-5x do mesice. Docela peknej balik
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned pro 06, 2015 1:41 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

to je taky pravda :wink:
Pokud to je dobře zaplacené, tak i v malé kabině se dá být (sám, ne ve dvojce) 8)

Jožine věk nebo jmenovku za oknem a podobně bych neřešil, to už se mnohokrát probíralo, ale jsem asi zaujatý, když sám jezdím teprve hodně krátce.




Dawid: pokud jsi teď spokojen tak bych neměnil, u nás šel kolega z kamionu na BUS(i když dálkový) a už by zpět nešel ani náhodou, každému vyhovuje něc jiného, ale aby jsi nebyl zklamán.
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
ned pro 06, 2015 2:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

johny-o tom to vubec neni kdo jak dlouho jezdi prece..Jinak v zime ,jak nakyda plno snehu musi byt zajimave vyjizdet s osobakem nahoru,ktery si najde nekde na place nekde v automobilce,taky zasypan snehem.Jen vim ze ten muj spoluzak ma nejakou lepsi pojistku na blbost,bo to je vecne nekde neco...Jednou mu ukradli i kola z auta,co mel dole,vice jsem se neptal jak to dopadlo.
Neřeším...
ned pro 06, 2015 3:04 pm

Maarty
Příspěvky: 177
Registrován: čtv úno 26, 2009 9:21 pm
Bydliště: Plzeň

.

Příspěvek

Jen bych dodal, že sami řidiči ty auta kolikrat vybírali,když to tahali na sklad. Rezervy rádia atd. Asi dohánějí vejplaty :-)
Piju a kouřím za West Velorex Bohemia :-)
ned pro 06, 2015 6:56 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

pozor. zalezi jaka auta vezes. primo z fabriky by se ti to malokdy povedlo. treba ve skodovce mas na ladelistu presne udanou vybavu,co b jsi mel zkontrolovat. pokud neco na vykladce chybi,nikdo se s tebou nesere. a je to jeden z bludu,ktere se taky hodne siri. na novych autech to je prakticky nemozne. na ojetinach se vzdy neco ztratilo este pred nakladkou. ty jsem vezl jednou,takze s tim moc zkusenost nemam
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned pro 06, 2015 7:15 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

V podstatě mi nikdo neodpověděl,ale diskuse naopak stojí zato.....👽👽👽👽👽👽💀💀💀💀💀💀👄👄👄👄👄👄👄👄👅👅👅👅👅👍👍👍👍👍👍👍👍
ned pro 06, 2015 8:10 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dawid-vtom pripade to asi moc nectes...mas to tam od A do Z myslim.Pointa je ta ze to musis s autama trochu umet,mit pojistku na blbost,umet to nalozit,umet zit v minimalnim prostoru.Nevim co jeste cekas ze tu nekdo napise?at tam jdes,bomba supa?vsak bez v klidu.
Neřeším...
ned pro 06, 2015 9:42 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:43 pm, celkem upraveno 1 x.
ned pro 06, 2015 10:33 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

tak my jsme se taky pobavili,ale mysleli to vazne
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned pro 06, 2015 10:38 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:42 pm, celkem upraveno 1 x.
ned pro 06, 2015 10:49 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů