Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

Vhodna práce pro politiky....není co okyslicovat....👅👅👅👅👅 co se týká autobusů,možno prostoru na okysličovani je více..ale mam v max případě 160-200 dalších mozgou co mi můj mozgo okysličeny a rezervovány prostor vydychají... Jediná varianta jest,vozit auta v autobuse......!!!!!! 👍👍🚃💣
ned pro 06, 2015 10:53 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Sám nevěřím že to píšu, ale tentokrát musím souhlasit se SOFem. Argument málo okysličeného mozku... teda větší cyparnu jsem snad jeětě neslyšel :lol:

Jinak já osobně bych s autíčkama jezdit nešel. Když už pominu tu mini boudu o velikosti multikáry, tak mi to příjde takové celé strašně vratké na jízdu+ strašné práce okolo. Ono vědět jak si to správně naložit asi chce taky svoje. Nedávno jsem tak pozoroval jednoho jugoša na Breneru, jak asi hodinu přeskladaval autíčka různě sem a tam, pořád to nějak zvedal, spouštěl a posouval, aby ho vůbec vzali na vlak (jak dopadl nevím)
Další věc ty vykládky... Jak je vidím v centru města rozblikaní před autosalonem na cestě skladat... tož to teda nic pro mě. A dvě autíčka seeem a tři za taaam... no kuwa dej pokoj :roll:
A určitě tam bude ještě 100 věcí, o kterých já nemám ani páru.
Jediné pozitivum můžou být ty peníze, ale ty vyboucháš třeba na frigu taky myslím. A v dnešní době, kdy je hlad po šoférech, si myslím můžeš vybrat daleko lepší trucking. Jít dobrovolně na přepravník, ještě k tomu z busu, mi příjde jako sebemrskačství.

Ale to je jen můj názor. Zkusit to můžeš :wink:
pon pro 07, 2015 5:06 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

je to presne jak pise Jakub-tuto praci proste musis umet.Neni to jak jezdit s plachtou,namotat par kurtu a valit nebo se sklopkou.Vykladky v centru mest,vedet co kam dat,je treba mit knowow.Taky bych stim nejezdil,dle me moc prace za malo penez a ta mikrokabina je hreb do rakve.Ve dvou uplne priserne podminky pro zivot.Jak do toho sednes z busu kde mas dvacet kubiku kolem,musi te zakonite jebnout.Navic ne kazde auto se startuje klickem,nektere maji spinacku jinde(porsche myslim)takova Tesla treba vubec netusim jak ji uvest do chodu a to jsou vse veci co mas ty vedet,nikdo ti to asi nebude vysvetlovat ve fabrikach.
Neřeším...
pon pro 07, 2015 8:17 am

msifa
Příspěvky: 2104
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Okysličování mozku

Příspěvek

To je dobrá kravina - okysličování mozku v závislosti na velikosti kabiny. Dle této logiky, by všichni řidiči malých dodávek typu Citroen Berlingo museli po ujetí 20 kilometrů usínat a po dalších 30 minutách umírat na nedostatek kyslíku.
pon pro 07, 2015 10:06 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

to s těma kabinama mi přijde jako úplná blbost, a neslyšel jsem o tom ani od žádnýho prodejce/importéra... jak by se to jako omezovalo? Na sklopku by malá bejt mohla? Ale co když bude mít sklápěčkář závozníka? Nebo se to týká jen autopřepravníků? :?:
pon pro 07, 2015 10:07 am

Tinky_linky
Příspěvky: 186
Registrován: pát lis 19, 2010 5:19 pm
Bydliště: CB

Příspěvek

Jozin: do tesly jen sednes slapnes na plyn a jedes :lol: :lol: :lol: jinak na prepravniku jezdim ale u nemce a mam teda velkou boudu takze nalozim max 8 aut a vetsina tech argumentu co u zaznela jsou pravda viz.nakladky v centrech na silnici za plneho provozu protoze hodne malo salonu ma misto na vykladani, rozlozeni aut ale na to si za chvili dokazes zajit je to jen o zvyku, v zime to stoji za pikacu ale neni to zas tak hrozny, prebirani vozidel v salonech jak kde nekde to moc neresi nekde jo atd....ale ve dvojce s malou boudou bych to asi jezdit nesel... :roll:
Naposledy upravil(a) Tinky_linky dne pon pro 07, 2015 3:54 pm, celkem upraveno 1 x.
Mercedes Actros 1848
Audi A6 3.0TDi
Suzuki GsxR 1000
pon pro 07, 2015 11:10 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

diky za fundovanou odpoved.Zvastu ve smyslu ze to je uplne jednoduche a jasne tady bylo dost.Osvetlil si to dostatecne.O te Tesle jsem to nevedel,takze diky za poznatek.
Neřeším...
pon pro 07, 2015 2:04 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.
pon led 04, 2016 2:48 am

Uživatelský avatar
Shelby
Příspěvky: 69
Registrován: stř srp 18, 2010 11:43 pm

Příspěvek

Kůň je nebezpečný zezadu, vůl je nebezpečný zepředu, ale blbec, je nebezpečný ze všech stran.
sob led 09, 2016 7:11 pm

Uživatelský avatar
Matlafousek
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 11, 2011 8:56 pm
Bydliště: Valachy

Příspěvek

Hoši, vy se tu nad tím pozastavujete, ale kvůli malému množství "mozgolitrov" se přestaly montovat Karosy :lol: V tom, co se bouchá teď, sice kaštani volně dýchaj, ale je v tom kosa jako prase :roll:
Karosa mi umřela, dali hnuSORku ... hnuSORku mi sebrali, dali Yutonga ... Yutonga sebrali, nedali nic ... já se na to můžu tento, koupil jsem si raděj Scenica aby bylo aspoň za volantem to samý, co na kapotě
sob led 23, 2016 4:54 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Hoši, vy se tu nad tím pozastavujete, ale kvůli malému množství "mozgolitrov" se přestaly montovat Karosy Laughing V tom, co se bouchá teď, sice kaštani volně dýchaj, ale je v tom kosa jako prase

Co tím chtěl básník říci?
sob led 23, 2016 6:39 pm

Uživatelský avatar
Matlafousek
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 11, 2011 8:56 pm
Bydliště: Valachy

Příspěvek

To bylo o kousek výš. Debata, proč se nesmí kupovat malé kabiny. U busů se objem vnitřního vzduchu řeší už dávno, byť nechápu, jak můžou projít SORky, co jsou jak králíkárna, ale Karosy řady 900 už se na základě tohoto zdůvodnění dělat nesměly, tak to chlapci z Iveca nahradili Crosswayem - stodolou. Stačí toto vysvětlení :?:
Karosa mi umřela, dali hnuSORku ... hnuSORku mi sebrali, dali Yutonga ... Yutonga sebrali, nedali nic ... já se na to můžu tento, koupil jsem si raděj Scenica aby bylo aspoň za volantem to samý, co na kapotě
sob led 23, 2016 7:01 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Mě Crossway vyhovuje.
pon led 25, 2016 7:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 6 hostů