Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Parkování kamion Praha

Příspěvek

Zdravím,

nechci to tu plevelit novým tématem, ale nikde jsem ani po době nenašel vhodné vlákno. Sháním hlídané parkoviště pro jeden kamion v jižní části Prahy, v blízké vzdálenosti pražského okruhu nebo začátkem dálnice D1, D5. Nejlepší by byla nějaká dopravní firma kde je vrátnice a 24 hod pořád někdo živej. Prostě místo, kde bych to mohl čt,pa odložit a v neděli večer to tam zase ve stejným stavu najít, samozřejmě myslím parkování za peníze. Poradí někdo nějaké kontakty? Moc díky
pon pro 21, 2015 11:57 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Buďto bych volil EuroWag v Říčanech nebo se skus zeptat jak jedeš na Zlíčín ulice Hajčí za Shellkou mají tam nějáký velký areál pneuservisy,STK,Skanska atd. možná by tě to tam nechali nechat já sám tam parkuju v tom kopci u Shellky a vždy v pohodě to tam mám ještě ostravskou šálu :-)
Kluci ti napíšou více míst než já chachar z Ostravy
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
úte pro 22, 2015 7:36 am

dědek kazdak
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 05, 2015 8:27 pm
Bydliště: Česká republika

Příspěvek

úte pro 22, 2015 8:51 am

Giggii
Příspěvky: 146
Registrován: úte lis 15, 2011 2:05 pm
Bydliště: Hustopecsko

Příspěvek

Na Nupakách vedle Shellu. Je tam snad celnice a hlídané parkoviště.
stř pro 23, 2015 8:11 am

bihouz

Příspěvek

Myslím že i na Chodově je hlídané parkoviště teda spíš Opatov
stř led 06, 2016 1:35 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

OKřižovatka Mírového hnutí x Ke Stáčírně naproti OMW, je hlídáné parkoviště. Stojí tam normálně busy a snad i kamčáky. A když ne, tak napříč přes křižovatku je další parkoviště, ale tam je to spíš na solo.
Od D1 na exit OC Chodov to je cca 2 - 3km
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 06, 2016 7:28 pm

Kaya213
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 30, 2019 11:16 am

Re: Parkování kamion Praha

Příspěvek

My jsme parkovali tady je to sice parkování od letiště ale parkuji tam i kamiony je to hlídané parkoviště 24/7. A když jsme odlitali na dovolenou na týden tak nás to vyšlo kolem 600, - za 7 dní. Tak za víkend to budou tak 2 stovky. Je to kousek od letiště a na stránkách se dá normálně zabookovat termín parkování dopředu. 8)
čtv dub 16, 2020 11:25 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 13 hostů