Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Majar
Příspěvky: 20
Registrován: pát dub 08, 2016 4:46 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

Davide, asi bych se nehnal do te dvojky. Ale zalezi opravdu jen na tobe. :-)
čtv kvě 05, 2016 10:26 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

sof...... :smich: :thumbud: :thumbud: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv kvě 05, 2016 11:12 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Se mi libi jak tu porad hanite prepravniky a ty nizke boudy a ani jste s tim nejezdili. Ja treba bych volil ten prepravnik. Zaklad me v mem veku netrapi a na prostor se da zvyknout. Lital jsem ve dvojce skoro rok. Ted se mi naskytla moznost se na prepravnik vratit a nejspis to vemu. Je to na tobe. Co jsi o tom zakladu psal, tak mam tuseni, ze na prepravnik by jsi sel do helicaru. Ja se tam nejspis vratim z5. Zazemi dobre, vybavej te, auta udrzovany, zajimava prace.
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
čtv kvě 05, 2016 11:02 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Základ by tě měl trápit v každým roku, důchod se ti počítá s celýho prac. života, ne za posledních pár let jak to kdysi bylo. Já třeba na přepravníku jezdil ve dvojce cca 5 měsíců a když si vzpomenu jak jsem musel zvedat ramenem kolegu když jsem se chtěl otočit na bok, tak už nikdy více.
pát kvě 06, 2016 7:29 am

fadda
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 05, 2010 9:43 pm
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Davide je to jen tvé rozhodnutí, ale já bych zkusil tu kafilerku. Na přepravník můžeš kdykoliv tam se moc kluků nepohrne. Jinak Chuligáne já osobně nemám nic proti práci na přepravníku ale při své výšce 191cm bych to nedal :-). A ještě ta maturita to nakládat. Hodně ty kluky obdivuju nejen ohledně práce ale i bydlení. Minule jsem viděl kluky od Litry jak stáli na autohofu u Kaslu a ty měli naložený nový tahače volva a tam ta kabina byla super malá!
pát kvě 06, 2016 10:48 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak nejak,pri dvou metrech ve dvou v te budce,to je doslova tirani zvirat.se divim ze to nikdo nezakaze,ruznych zakazu prikazu mame dost ale tento ne..nove prepravniky po nejakem roce vyroby uz musi mit normalni budku,ale furt bude jezdit milion kadibudek ale Litra.a je pravda ze musis asi neco umet,uz jen nastartovat treba takou Teslu bude alchimie asi :D
Neřeším...
pát kvě 06, 2016 1:52 pm

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

No pridam skusenost, jazdim linku vo dvojke, vecer ideme druhy den vecer doma, docela mi to aj zacalo vyhovovat (na spolujazdca sa da zvyknut, i ked...) jazdim to len mesiac, mal som moznost jazdit to sam 2tocky a radsej by som sam jazdil to je fakt, i ked domov som sa dostal na konci tyzdna
pát kvě 06, 2016 9:48 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Zan kluky co maj dva metry a litaj ve dvojkach. Je to o zvyku. Jako jasny, ze me ten zaklad trapi z duvodu dovolene a nebo nemoci, ale kdyz si vemu, ze do duchodu mi chybi 40 let, tak si ten prumer este mam cas zvednout
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob kvě 07, 2016 9:13 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

A proc by meli jezdeni ve dvouch zakazat na prepravniku??? Nikdo je nenuti ve dvouch. A pokud jde o zauceni, tak pokud to nekdo chce delat, tak to musi aspon mesic prezit. A je fakt ze to neni pro kazdeho. Neni to jako plachta, nebo mrazak. Ne pokazdy je dobra sestava na nalozeni, ne porad jsou auta stejny rozmerove, ne vzdy jsou auta serazena v lajne za autem ( v hambachu pri nakladani 12ti smartu jsme meli rekord 4 km po peti nakladacich oddeleni) atd. Neni to jako kdyz nacovas k rampe, oni ti to nasvihaj jesterkou a pak mozna zakurtujes, nebo vyhazis palety. Tim to nechci nak povysovat. Mam plachtu odjetou taky a vim, ze kazde ma sve, ale z vlastni zkusenosti vim, ze na prepravniku je toho bohuzel vic
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob kvě 07, 2016 9:23 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Ja mam 190 cm a mam problem vychrapat se na hornim luzku v prostredni kabine tgx. Je to jako chrnet nekde v kauflandu v regale. Od ksichtu po strop par centaku. To ti dvoumetrovi porezove v kabince autoprepravniku musi byt naramne odpocinuti po takove devitce v krabici od bot. V zivote bych na to nelezl a dal bych zakaz ve dvojku. Ti chlapi jsou fakt blazni. Mam neco odjezdene ve 2ku a chrapat treba v lete v rozpalene kabine pod stropem je humac. To je legalni sauna! Bez jezdit do kafiny,na smrad si zvyknes :)
ned kvě 08, 2016 6:59 am

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

Vo dvojke sa aj tak hovno vyspis, v noci ako tak ale cez den 2-3hodiny, spolubyvajuci sa pohne na lehatku a som hore, potom uz nezaberem. Aj tak dobrovolne jazdim "vo dvojo"
ned kvě 08, 2016 8:18 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Rikam. Jezdej dobrovolne, tak proc to zakazat. Nikdo je nenuti a ty co znam a litaj ve dvojkach, tak by do jednicky nesli
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned kvě 08, 2016 10:26 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Jj strejdo, je to muj nazor. Dodavkarum taky nikdo neprikazuje chrapat na sedackach s fofrklackem zarazenym v prdeli a taky tak jezdi. Ale nekomu to vyhovuje to je fakt. Ja byt na miste Davida,volim kafilerku a svuj klid v kabine.
ned kvě 08, 2016 11:55 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Vsak jasny. Taky jsem mel velke boudy, lepsi a cisci praci, ale ten prepravnik je pro me porad zajimavejsi. A ta mala bouda. V tom ja problem nevidim. Min prostoru k uklizeni :)
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned kvě 08, 2016 12:49 pm

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

Zalezi aj na ako dlho. Ja mam napr na vyber tyzden vonku sam, doma iba vykend, alebo dvojosadka a kazdy den doma, pre mna je volba jasna, rodina nad pohodlie. Este keby spolucestujuci nebol... ale to je tiez o zvyku
ned kvě 08, 2016 1:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 9 hostů