Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
J+V
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 14, 2013 1:04 pm
Bydliště: Čechy

itálie

Příspěvek

Kolegové, nevíte jaký internet používat v Itálii. Mám rakouskou 3 a ty samé karty, taky s 3 mají v itálii. Jen nevím jestli když jí koupím, tak jestli také stačí zadat číslo z paragonu a použít rakouskou flaschku,nebo musím koupit i jejich modem. Máte někdo s tím zkušenost? Dík
sob črc 18, 2015 8:09 am

bihouz

Příspěvek

Flasku jak tomu rikas mas na myslí modem... Pokud není blokovanej tak bude fungovat. A podle mě bloklej nebude. Ale na 100% to netvrdim.
ned srp 23, 2015 9:22 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak flashka by Ti měla chodit i v ITA myslím. Jinak na italii vřele doporučuju operátora TIM. Absolutně nej pokrytí a za mě tam byl za 25 euro 10gb na 30 dní. Napoprvé si musíš pro to zajít někam do centro TIM, ale pak už stačí jen dokoupit kredit kdekoliv na pumpě afrčí to jak cyp! Oproti německu je to tam fakt o generaci napřed.
ned srp 23, 2015 3:47 pm

FUNDURAK
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 23, 2012 9:32 am
Bydliště: Rakovník

Příspěvek

Já koupil v AT kartu modem na 3G za 15,Eur/měsíc bez omezení a chodilo to v AT,I.Dobít se pak dí na každé pumpě ale první nákup v MEDIA WORLD.Zdar
ned srp 23, 2015 4:32 pm

bihouz

Příspěvek

Je nějaký neomezený NET v Německu? Nevíte kluci.

Já pořad nárazům že jsou do 5 Gb našel jsem i 10 Gb ale to je nic já NET používám hodně a hodně prez něj dělám i svou "druhou práci".

Díky
ned srp 23, 2015 4:54 pm

bihouz

Příspěvek

Wi-Fi rychlá a bez hesla je na Sinsheimu biď v hospodě, ale je. Na autohofu
sob lis 07, 2015 7:24 am

J+V
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 14, 2013 1:04 pm
Bydliště: Čechy

Příspěvek

Fundurak

Já mám tu rakouskou 3, ale už prý nefunguje v Itálii. Tam se sice taky dá koupit u benzinky 3 na dobytí, ta kartička a dokonce má i stejný vzhled jako ta rakouská, ale když si jí koupím tak můžu zadat to číslo do rakouského? Nebo se musím v Itálii i zaregistrovat?
sob lis 07, 2015 6:44 pm

errosek
Příspěvky: 71
Registrován: čtv úno 03, 2011 9:15 pm
Bydliště: Ostrava

wifi pl okoli Gliwic, Zabrze

Příspěvek

zdarec, nevite nekdo nejakou pumpu s wifi cestou z bohumina na gliwice, popripade primo nekde v Zabrze s parkovanim pro kamiony? Diky za tipy
ned bře 06, 2016 5:52 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů