Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
moen
Příspěvky: 16
Registrován: sob pro 05, 2009 12:18 pm
Bydliště: Holice

Příspěvek

francie: a85 vierzon směr tours cca 40 km před pumpa agip. zdarma, pripojka dostačující zaleží na místě zaparkovaného vozu, uvnitř vedle automatu na kavu slolecek a 4 židličky, na sloupě 2 el. zásuvky, připojení super
ned úno 07, 2010 11:03 am

machy800226
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 30, 2009 6:43 pm
Bydliště: u sve lasky

Příspěvek

všechny zdravim,chci se zeptat jestli nekdo nevi o dostupne wi-fi nekde u Barcelony,nejlepe Martorell.jedu tam do Seatu a pravděpodobně tam bude i vikend.diky moc
čtv bře 11, 2010 10:00 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

4 machy8000226:
Wifina byla(stál jsem tam před asi půl rokem) na AP7 na parkovišti Čepsy Castellbisbal,myslím že se to jmenovalo servicio de porta de barcelona.Je tam hotel nebo motel.A pokud nic tak naproti přes cestu je industriálka jak kráva poligono industrial nord-est,možná se chytneš tam,jenže sprcha byla na tom parkingu,ale je to bez záruky,ve špáňu človek nikdy neví,jezdil jsem na jednu pumpu na A2 a tam jednou sprcha byla,jednou ne :roll:
pát bře 12, 2010 4:23 pm

Uživatelský avatar
MichaelP
Příspěvky: 161
Registrován: čtv úno 18, 2010 7:55 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

WiFi-tak už jsem taky mobilně notbookový a hledám všude nezabezpečené WiFi.Je někde nějaký ucelený přehled? :?: Dík.
ned bře 28, 2010 3:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

"tirka plzen" Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon dub 05, 2010 10:29 pm

Muonio
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 19, 2009 10:04 am
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek

Najde se někde volná wifina kolem Madridu???....Díky
stř kvě 12, 2010 8:46 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Vem si víc filmů a nepotřebuješ net. Stejně bys koukal jen na roštárny... Takhle si za těch pár dní co tam budeš čeka uklidíš pořádně auto a návěs... :D :D :D
stř kvě 12, 2010 9:12 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Muonio: Mejorada Del Campo
BES - běs
stř kvě 12, 2010 11:44 pm

Bambino

Příspěvek

Kaplice Agip benzínka, jak je naproti ten kovboj bar, nebo co to je tam mají 2 poskytovatele perfektní signál když stojíte na benzínce, už sem se tam párkrát připojoval a paráda skype mi to vzalo a celkem i dobrá rychlost. Ahoj Bambino.
čtv kvě 13, 2010 8:41 am

tomesak
Příspěvky: 51
Registrován: úte srp 10, 2010 1:22 am
Bydliště: CZ

wifi

Příspěvek

Nějakou dobu jsem teď nejezdil ale brzo zase začnu a tohle téma mě dost zajímá. Zapátral jsem v časopise Computer a našel jsem tam že standardů wifi existuje několik. Jsou b,n,g,a. Nejsem si jistý jak je to s kompatibilitou b,n,g, tyhle fungují na 2,4GHz. Pak je "a" a to funguje na 5GHz takže to s těmi předchozími nejspíš fungovat nebude. Síť 5GHz má větší vyzařovací výkon takže se i líp připojuje na větší vzdálenosti. Řešením je koupit adaptér co umí všechno. Po chvíli hledání jsem našel následující: http://interlink.tsbohemia.cz/linksys-w ... 89034.html. Mají ho na více místech, všude kolem litru. Myslím že tenhle adaptér a prodlužovací kabel aby šel vystrčit z okna může docela dost pomoct.
ned srp 15, 2010 4:53 pm

Bedla
Příspěvky: 11
Registrován: pát srp 27, 2010 8:26 pm
Bydliště: Osikov

Příspěvek

Zkuste dodávat místa, kde jste se připojili a určitě to bude jistější, než ztrácet čas vyhledáváním nejistých prográmků - http://cb-nakanale10.webnode.cz/free-wi-fi/ :idea:
sob zář 04, 2010 8:54 am

tomesak
Příspěvky: 51
Registrován: úte srp 10, 2010 1:22 am
Bydliště: CZ

Příspěvek

Jsem připojený na pumpě Shell pod Košicema u vesnice Kechnec, těsně před před SK-H přechodem Milhost. Nevím jestli sem někdo jezdí ale potěší to.
Seat Toledo 1.9 TDI Magnus 81kW
čtv lis 18, 2010 10:01 am

Freeculin
švihák
Příspěvky: 61
Registrován: pát lis 05, 2010 7:25 am
Bydliště: Praha 1

Příspěvek

Já jsem jednou stál na 123km byla tam nějaka nehoda na D1 tak náhodou zkouším wi-fi a hele přede mnou stál Studen agency a hele nalezlo mi to nějakou sít jmenem žlutý a hele internet!!! Tak když uvidíte Studenta tak zkuste wi-fi maj ho asi v tom busu a jde to!
čtv lis 18, 2010 2:58 pm

Jiratruck
Příspěvky: 14
Registrován: stř zář 24, 2008 6:42 pm

Příspěvek

Student Agency to maji v každem busu taky čsad liberec v těch dalkových spojích i čsad semily ale udžet tempo když ti braní omezovač a prasecká jizda některych autobusaků....... ale jde to. je to vyzkoušene za jizda na dalnici i při staní vedle nich. Plzen TIR z hospody ale už chtěji za parking 12kč za hodinu,na obchvatu Plzně na benzině bylo kdysi heslo 10 a jako aaaaaaaaaa :shock: , Plzen vejprnice Pap oil restaurace zatiší, Agip Chvalovice Hatě, Agip Kaplice + country bar, Dolní dvořiště Nonstop bar u celniště,Motorest u Toma Rajhrad u Brna oba směry,většina McDonaldu,
Rakousko: vetšina restauraci Rosenberger u dalničních pump.Dále A2 37km Shell, A2 156 km BP Ansfelden, A2 194km OMV, A9 209km Shell Gralla oba směry.
Slovinsko: V každem větším městě u parkovišt u hospod a restauraci mají wifi, cafe bary : PianoCafe Kranj, Baracuda Krško,pumpy na A1 Slovinské Kojnice oba směry , A1 Lukovica, A1 Logatec, a pumpy s restaurací Marché.Slovenj Gradec velké prašné parkoviště tak u firmy Copa je zabezpečená Copa Demo ale heslo je copademo!!! :D a hodně v inustrialkách, ale přesné nazvy si nepamatuji vetšinou se vždy někam upíchnu. pokud je zabezpečená zkouším vždy misto hesla nazev sitě a už to 4 krat vyšlo. musite to zkoušet :twisted:
Chorvatsko: Hr. přechod Obrežje A2 - Bregana A3 pupma Petrol, celnice Jankomir Zagreb co nejblíže k hotelu Paradise,Celnice v Osijeku, Slavonsky Brod celnice Slobodna cona.
Až si vzpomenu na další napíšu Strečna Pot Adio
stř lis 24, 2010 11:34 am

Bambino

Příspěvek

Taky mám jedno a to v rakousku Liezen na čerpací stanici BP směrem od dálnice hned za kruháčem. Je to volná siť ale doporučuji stát co nejblíže k benzínce, také tam má volnou sít burge king. Odzkoušeno funguje :wink:
stř lis 24, 2010 12:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 19 hostů