Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Bíba
Příspěvky: 47
Registrován: úte říj 05, 2010 2:25 pm
Bydliště: Litvínov

Příspěvek

No asi to tu někdo už určitě psal,ale připomenu:
Folmava- parkoviště u Benziny,čumákem k ní a jde(teď tu zrovna stahuju film)
Strážný- Agip (tam záleží kde budete stát,hlavně nesmí stínit jiný auto)
Insbruck- McDonalds(za tím mostem,kde skáčou blázni na gumě)
A to je vše co mám vyzkoušený,nevíte jak je v Itálii???Jedu kolem cedule,je tam napsáno WiFi internet a pak tam přijedeš a není tam nic.Jo a v německu McDonald´s nefunguje free,protože to jsou kapitalisti :P a chtěj fšechno zaplatit.(aspoň já měl to štěstí že jsem se nepřipojil) T-Debil si snad s těma cenama dělá prdel :oops:
ned lis 28, 2010 2:39 pm

čvanča
Příspěvky: 138
Registrován: pát srp 28, 2009 5:43 pm

Příspěvek

Kluci tak jsem se doslechl,že existuje věc,která se jmenuje Kindle čtečka a ta umí chytat signál internetu po celém světě pomocí satelitu.Od jednoho známého si to objednával šéf z Ameriky za 7 tisíc a prý chytne net všude.Je to pouze na net,nic jiného se s tím nedá děla(icq a skype by mněli jít)t.Nemám to podložené fakty,jen kecama a bohužel nemám čas to hledat bo ráno frčím do Srbska,takže pokud si někdo dá tu práci a zjistí to na 100 pro a je to pravda,tak mazec.:-)
úte lis 30, 2010 9:13 pm

tomesak
Příspěvky: 51
Registrován: úte srp 10, 2010 1:22 am
Bydliště: CZ

Příspěvek

Na Slovensku zkoušejte pumpy Shell. Možná je to náhoda ale nedávno jsem stál pod Košicema na Shellce a wifi byla. Teď stojím na Shellce na Nobelově ulici v Trnavě, síť T-com, rychlost 1Mbit. Bohužel se sem kamiony asi nevejdou takže je to informace spíš pro dodávkáře.
Seat Toledo 1.9 TDI Magnus 81kW
pát pro 03, 2010 7:50 am

Uživatelský avatar
Griffin
Příspěvky: 859
Registrován: sob srp 08, 2009 9:38 am
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek

Taktiez som objavil wifi na autohofe Suben na Rakusko - Nemeckej hranici. Stal som kusok od stojanov a mal tri palicky signalu. Inak frcal v pohode :wink:
Scania R420 r.v.2008 + Krone Profiliner r.v.2008
sob pro 04, 2010 1:59 pm

tomesak
Příspěvky: 51
Registrován: úte srp 10, 2010 1:22 am
Bydliště: CZ

Příspěvek

Seat Toledo 1.9 TDI Magnus 81kW
ned pro 05, 2010 9:46 am

tomesak
Příspěvky: 51
Registrován: úte srp 10, 2010 1:22 am
Bydliště: CZ

Příspěvek

Nedávno jsem stál na pumpě Agip u motorestu Tři věžičky kousek za Jihlavou směrem na Havlíčkův Brod (u JIPOCARu) a internet mi frčel rychlostí 8Mbit.
Seat Toledo 1.9 TDI Magnus 81kW
čtv pro 23, 2010 11:25 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

K té Kindle čtečce informace tady: http://www.nakupujvamerice.cz/clanek.ph ... le-3-z-usa
...hmmm nic moc,vzhledem i k ceně toho moc neumí,jedině,že by se dal připojit k noťasu a využíval by se jen ten příjem IT,ale to se zase za tu cenu nevyplatí. Ale myslím,že neni daleko doba,kdy se bude možné připojit na internet zdarma kdekoliv,kdykoliv,jakkoliv :D
pát pro 24, 2010 8:15 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

na agipu u jipo maka internet celkem dobre ale je tam tak malo mista ze je tam casto problem vyjet natoz zaparkovat :mad:
pát pro 24, 2010 8:37 am

van kim
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 27, 2010 9:25 pm
Bydliště: cr

WIFI v AT a D - levn0 připojení v D Benelux

Příspěvek

Zdraví vás kolegové tak abych to upřesnil,po dlouhém zkoumání jsem došel k tomuto...připojení v AT je možné na většině pump BP bud pujdete primu do jejich restaurace a je to free a nebo musíte stát kabinou blízko a přímo k restauraci,nikdy jsem neměl problém s tím si tam sednout a ani jsem si nemusel nic dávat a bylo to ok i připojwení seper..viz směr \Brener poslední BP nebo BR na A8 směr Suben,dále je v rakousku možnost napíchnout se na WIFI u McDonaldu,tak sice nejde portál seznam ,ale jinak vse ostatní klape jak skype tak icq,hold si Mekáč některé stránky bloukuje,takže na holky se moc nepodíváte,potom se mě podařilo napíchnout na Ansfeldu u Linze směr Wien,musel jsem stát vedle pumpy ale šlapalo to slušně.....v Německu jak už tu psali je to problém,ty pacholci to tam mají zpopolatněné,takže asi nejrozumější je si dojít do marketu ALDI koupit si jejich startovaci sadu ALDITALK za 12,99eur a webstick za49,99eur prodají vám to bez problému a potom už tam jen kupujete dobíjecí kupony za 15eur a nebo za 30eur,po vlozeni karty si to musite aktivovat..možnost 1/ faxem 2/přes hlasový záznamník a 3/ přes net...tuto možnost jsem zvolil i já za 3 hodinky to už fungovalo,jen problém s tím,že ve formuláři je jen uvedení země vašeho bxydlyště D takže jsem si vzal telefoní seznam a na někoho to regnul a funguje to perfektně jsou dva tarifi měsíšní za14,99eur a nebo 24hodin za 1,99eur,samozřejmě,kdyžn přijedu do hluchého místa,tak he to horší,ale jinak jsem nad míru spokojen... stránky stačí si je dát do googlu a přeložte si to do češtiny http://www.alditalk.de/web/index.php?...už jsem i podobnou nabídku ted viděl v německu v LIDLU no a poslední je Benelux tak jsem se bez problému napíchl u každého mekáče a suprově to tam stahuje i filmy :) jen sed vždy po hodině musíte znovu přihlásit tak stejně i na sítích KPN hotspot jejich stránky https://portal.hotspotsvankpn.com/nl/1597-Home.html ..takže hodně štěstí při spojoní s rodinou a ze světem Van Kim :) snad vám to pomůže :)
stř pro 29, 2010 1:51 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jsi hodný za to info..jen jedna poznámka ...pokud každej vykuk bude všude stahovat filmy jako Ty ...bez urážky pak se nedivme, že je to všude uškrcený ne-li nemožný...a je to jen díky nám..( východ evropy obecně)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 30, 2010 9:29 pm

J@kub
Příspěvky: 226
Registrován: pon bře 09, 2009 7:01 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

100% souhlas s Martinem, to si ty filmy nemůžete stáhnout doma :?: :?: :?:
čtv pro 30, 2010 9:33 pm

van kim
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 27, 2010 9:25 pm
Bydliště: cr

Příspěvek

ale jen jako příklad na to jak to tam šlape rychle aha ne :) nemusím si stahovat filmy není čas na to koukat,raději to strávím jinak :))
pát pro 31, 2010 1:39 pm

ArnyCZ
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 21, 2011 7:40 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Van kime,muzu se zeptat jakou ma ten modem z Aldi v Nemecku pokryti a taky jakou rychlosti to po Nemecku jede?Ja mam dva roky internet od Ufona v CR a v Nemecku jsem furt,tak jsem premyslel,ze bych net v CR zrusil a radsi si platil ten v Nemecku,jen bych nerad aby to bylo pomaly.Dik
sob led 22, 2011 5:31 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

wifi nemecko

Příspěvek

Tak k tym internet stickom.
Kupil som si internet stick v supermarkete - real na informaciach. Cena 20eur, nazov N24 bielej farby. Je vtom karta vodafon, pokrytie super a funguje aj v rakusku za stejne ceny. Cena na hodinu 0,99centa/neomezene stahovanie/, na den 2,99eura /2gb/, na tyzden 7,99 /5gb/, na mesiac 25eur.Dobija sa to vodafon kuponmy za 15 alebo 25 eur. :wink: Nainstaluje sa to samo akurat sa musite prihlasit na niekoho v nemecku, ale staci si odpisat nejaku adresu s mestom a ziadny problem :wink:
sob led 22, 2011 8:37 pm

ArnyCZ
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 21, 2011 7:40 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

A jaka je rychlost stahovani?Na jaky siti to nejcasteji bezi?Predpokladam,ze Nemecko nebude pokryto EDGE,ale necim rychlejsim.
ned led 23, 2011 10:28 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů