Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

predevsim je treba si uvedomit ze ridice osobniho auta kamion ale vubec nezajima a je jedno zda je pred nim ci za nim.Proto obdivuji ty jasnovidce v trucku co jedou metr za osobakem stim ze o nem vi osobak....Ha ha ha.
Neřeším...
pon srp 01, 2016 8:11 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

tzv lePICI :-)
pon srp 01, 2016 9:02 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Taky je vcelku záživná móda offroadů 4x4, koupí si ho z módy kdekdo, a pak zjistí, že to moc žere, a že nejmíň to žere okolo 70km/hod, Jedeš obcí kolem 50ti, a zezadu přílítne, a předjede tě, skončí obec, ty na to šlápneš, no a zase ubereš, a jedeš za ním jeho 70 :evil:
stř srp 03, 2016 10:57 am

ZdenekMiluna
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 17, 2017 12:29 pm

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Ještě že těchhle u nás moc nejezdí.
ned zář 17, 2017 3:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Me serou ridici predevsim korejskych nesmyslu stim denni svicenim,ze predu je zare jako pres den a vzadu uplna tma,takze v hustem desti v tunelu jedou uplne po tme.Za me humus.
Neřeším...
sob zář 30, 2017 11:13 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Tak to není problém jen korejskejch aut - problém je hlavně v řidičíh v jakémkoliv autě, co tohle má..

Řidiči jsou idioti - a automatické denní svícení by mělo být pouze ve spojení s automatickým rozsvěcením hlavních světel + nesvícení v dešti tvrdě pokutovat
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned říj 01, 2017 2:21 pm

kocicirada
Příspěvky: 163
Registrován: stř říj 02, 2013 3:06 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Já sem myslel že to je vždycky spojeny s automatickým přepínáním .. já to tak mám a nestarám se .. divný
ned říj 01, 2017 3:38 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Mám k vám prosbu.
Všichni asi víte co dělám, čemu se věnuju.

Řidiči osobních vozů často nadávají na kamiony, ohledně předjíždění - což je tak nějak všechno a víc toho nemaj :-D
Chtěl bych udělat video, které by ukazovalo TOP5 kamion vs. osobák - jakože prohřešky osobáků vůči kamionům (nebo lépe řečeno, celkově proti těžké dopravě). Samozřejmě svoje typy mám, ale rád bych si přečetl jiné fundované typy.
Můj výběr je:
- těsné řazení před auto, zkracování bezpečné vzdálenosti (včetně sjíždění na dálnici přes pravej pruh či naopak napojování na dálnici)
- nepovolené parkování, kdy nákladní auto nemůže projet
- nucení kamionu k brždění v kopci (s poznámkou, že v zimě to může být pro další jízdu likvidační)
- nechápání, že kamion potřebuje víc místa
- cpaní se zprava před kabinu
- oranžový maják bliká pro srandu
- těsné míjení a vysoká rychlost při omezení nebo odstaveném autě - neřešení, že jsou tam třeba lidi
- pozdní používání blinkrů

Nebo máte jiné (lepší) příklady? Co byste vybrali? Samozřejmě kdyby měl k tomu někdo nějaký zajímavý záběr, budu rád za poskytnutí ;-) Nemůžu mít všeho dostatek

Díky za spolupráci
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte zář 08, 2020 12:35 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Za mě teda pomalá jízda, ať už v kopcu, z něj nebo někde u teska bo to tam nezná.. ale mě brzdí každej :mrgreen:
Pak mi vadí, že bouraj a stojí to tam tejden, jinak to máš tak nějak pokrytý :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 08, 2020 1:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Dokud se v autoskole pri vycviku novych ridicu sk.B neposadi aspon jednou za volant trucku.nebude to u nas nikdy lepsi.at koukne,jak fajne jde videt chodec metr pred maskou(pro ty co to maji ve full,policky,laptopy,)nevidi ho ani 5m .at koukne kde ma lkw mrtvy uhel.at zjisti ze tahac v serpertinach nejezdi odkraji ke kraji proto ze je trucker namrdany ale vede naves po silnici.me uz osobaci davno neserou,neresim je.jak chce at jede.cara necara.nac se vztekat?praskne ti zilka.koukni na polske,,CHAMSTVA NA DROGE.,nebo Karma.tam jich mas 300 tech videi vseho kalibru,vse z polska.
úte zář 08, 2020 3:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Jožin zas, prej namrdanej v serpentýnách :D Zrovna neska ráno mi přišli jednodušší, jak jet rovně :lol:

Davide, telefonování když to neumí, handsfree nehandsfree a to samý tlachání a čumění :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 08, 2020 3:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Pisu svuj nazor.nic vice.myslis ze ze moji nebo tvou babu zajima ze jedes za ni a mas 60t?nikoho to nezajima.cumi pred sebe,mysli na hovadiny datluje do mobilu.ma svuj svet v aute.
úte zář 08, 2020 5:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

To je právě ono, "bacha teď jedu já a já jedu tak jak chcu".. Máš pravdu no :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 08, 2020 5:17 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Jedu v nedeli do lidlu.keruje baba.jak na svinu dojel chladak a couva na tu rampu na avie tak.chlap uz to tam temer ma,baba v pred.on taky.rikam ji,tak asi muzes pockat 5s jeste,nez to srovna.ona,zkusene pronese,po 20letch souziti,vsak tam ma mista...:-)...no a proto pijem ty argusy za 8kc,jak to vidim.
úte zář 08, 2020 5:54 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Prouza, ještě, že nejezdiš k nám na sever. Dcerka začíná od října autoškolu.🤔 Tak jsem zvědav, doufám, že nebude po manželce. Ta jí před dvaceti lety udělala a papíry má v nočním stolku a do auta za volant nesedne. Myslím, ale že ona je éro po mně.😀
úte zář 08, 2020 9:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 10 hostů