Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Levy blinkr kamionu slouzi ktomu aby obobak v levem zacal zrychlovat.staci koukat na svetla jejich,jak se zvedaji kdyz pridavaji plyn.nepredvidatelna je jizda poloviny kamionu na d1.vzdy to beru jako vysokou skolu kdyz ten usek preziju ja i auto.poslat z nuly.pres stopku v baustele pod kola umi jen top trucker.
stř říj 07, 2020 9:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Já dnes ráno potkal takový řidiče osobáku ve Vídni, ale seděli v LKW :doh:

Prvního sem dojel ve Vídni na příjezdu od Stockerau, na tý 60ce tam nasadil u radaru striktně 60km/h, SPZ T a ZAKVZA na dveřích, chvilu sem mu koukal na vrata, jak tam má načmáráno FULL POWER a pak sem tu jeho 1845 vzal :doh: Mám vyzkoušeno že 70km/h tam projde, no a než sem dojel do tunelů s ůsekovým radarem, tak se přihnala 90kou místní sklopka návěsová, šupl mi to tam a 55/h :wall: Blik sem na něj ale bez reakce .. Za tunelama zas nasadil, jenže to už mě zas nějakym zázrakem dojel s tym Actrosem :roll: Nic jedu 70km/h, najíždím na most přes Dunaj, sklopka kousek předemnou a vidím jak mě Actros bere o 2 pruhy vlevo 90 :shock: Všude 60km/h, já si jedu svoje tempo "kousek přes" a sklopka hned prvním sjezdem sjíždí :wall: Přichází zůžení s ůsekovým měřením a dojíždím Actros, 50-70km/h rozptyl :doh: Končí 60ka a začíná A2 a Actros jede 55 :wall: Až se to na A2 seběhne na čtyřpruh Actros nabírá na rychlosti a drží 2. pruh, nemám ho jak udělat bo v Rakousku do 3. a výš nesmíš :doh: Až se konečně uráčil uhnout, tak sem uplně hotovej z něj, těch jeho 88km/h vzal.. A jak to umím jenom já, 93km/h 8)
Pak předvídej pitomce co neumí jet plynule :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 08, 2020 6:12 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Mne vadia šoféri, ktorý ma svojou nepredvídateľnou jazdou ohrozujú, tebe Prouza vadia šoféri, ktorý ťa svojou nepredvídateľnou jazdou spomaľujú. To čo vadí mne nemá riešenie, to čo vadí tebe riešenie má. Máš slabí motor a zle nastavený obmedzovač. Musíš vo firme povedať, že potrebuješ silnejší motor a obmedzovač nech ti prestavia aspoň na 100km/hod, alebo vypnú.
—————
Ty by si bol dobrý šofér hasičského auta. Žiadne rýchlostné obmedzenia, bez karty, na modrých majákoch. Ale cisterna by pre teba nebola vhodná, veď to poznáš, s ňou nemôžeš letieť moc rýchlo, najlepší by bol pre teba hasičský rebrík.
—————-

A teraz ma napadlo, keď už je tá kôrovcová kalamita, tak ak vezeš kôrovca, mohol by si mať aj výnimku na modrý maják. Mne by to nevadilo, ja by som ti uhol.
čtv říj 08, 2020 1:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Sof :D No ale mě tím vlastně ohrožujou a s tím i plynulost provozu :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 08, 2020 3:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Raku,kuwa.bys mohl vedet ze se zasadne nikdy na nikoho neblika!vzdy to dopadne kontraproduktivne.zablikas na osobak co jede 50 v 60.a co on udela?nasadi 40.a smeje se ti do spiglu.na dalnici treba kratky najezd,kamion chce se napojit,ty blikas,on zastavi.atp.neblikam nikdy na nikoho dalnice neni moje abych tady urcoval kdo kdy pojede.
čtv říj 08, 2020 4:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Jinak ve vidni tak jezdim 60.jak pise znacka.co je za mnou neresim,ja tam tu znacku nedal.chcou mit vlak lkw pres celou viden,maji ho mit.zadny problem.do tretiho nesmis ani v cz.kukni na kopce Strechov,a okruch prahy tunel.v tretim zasadne jen slovak.tak jak ted chalan z Turzovky(ma V8,nepojede za nama prece.
čtv říj 08, 2020 4:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

No, šak sem zablikal a praskla mi žárovka :mrgreen: Ani nevim jaká :mrgreen:
Šak jeď 60km/h, já tě objedu a pohoda, ale ne že pojedeš chvilu tak, chvilu jinak, pak vletíš 90 do vesnice ale 60 na bundesce držíš :wall: Víš co myslím..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 08, 2020 5:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Raku.blikani nic neresi.vzdy to dopadne stejne,naopak nez ty chces.viden 60cca,nemecko tempomat 67,bundeska.policajt ti odecte 3,jsi na 64.to se nepokutuje.a presne jak rikas,levy a jed,ja nasrany nebudu ze si me ometl.
čtv říj 08, 2020 7:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Dnes zas :doh: ve 3:00 vpálím přes Hatě do Rakouska a nasadím 70km/h.. V celým Rakousku je v noci max 60, taky lítám, ale dnes nechci provokovat.. U Vídně mě předjedou místní ADR cisterny full gas, vjedem do Vídně kde je 60km/h i ve dne a oba 59 :wall: Jakej je rozdíl mezi 60kou takovou a 60kou makovou? Dyť to máš nad hlavoz měsíc žes letěl v noci 80km/h, ale 60 ve Vídni je svatá? Nechápu, jako 80ku na autobahnu(šici kilo) ale baustelle 80ka a šici 70 :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát říj 09, 2020 4:47 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

mě by osobně zajimalo kolik ty radary ve vídni měří. Protože tam jedu poctivě 60 a místní domorodci 80-90 i okolo radaru.....
pát říj 09, 2020 7:45 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

wckr: Který? Některý sou jen na oko(zaslepený).. V noci bacha maj to snad nad 66km/h ty sloupy vysoký(pozná LKW od osobáku) ve dne dle situace(60,80,100 atd a je tam rezerva), ty hranatý budky malý maj nejspíš fix na 80(na 60ce).. V noci je tam min 15minut rezerva, nejspíš 30minut(tzn 22:30-04:30), ale to sem nezkoušel ani neviděl.. No a občas maj u silnice "kufr" a seš v čudu :mrgreen: Jinak kde sou víš tak uber :wink:
Linz-Passau sou v noci nastavený nad 70 a maj tam určitě 20minut, víc sem nezkoušel(22:20-04:40) :wink:
Místní to maj najetý, tak ví kterej bere a kolik, já jedu tempomat 68 a na ůsekovejch uberu o 2.. mimo radar jedu i rychleji, dle situace a nikoho nebrzdím :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát říj 09, 2020 8:13 am

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pát črc 22, 2022 1:39 pm, celkem upraveno 1 x.
pát říj 09, 2020 8:49 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Ano já mám vyjímku i na rychlost :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát říj 09, 2020 9:02 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Raku.zapominas na spz.domaci muzou vse.ve vidni tim tuplem.me tam kdysi osobak vyucoval,dal 59 a chechtal se do spiglu.ja snim vymrdal a na sos se sel vychcat.ten byl nepricetny
pát říj 09, 2020 12:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 62 hostů