Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

JakubS-nema ta vase firma spz N,bile auta a nejaka zkratka 3pismen v cervenem ctverci??Jen se ptam,dnes me jeden topline V8 predjel ve 4 rano pred Heilbronem,a ten clovek opravdu spal za jizdy,z leva doprava,chvilku 70 pak full gas....radeji jsem ho ometl z kopce pak kilem to smrdelo pruserem.Jinak jsem zaparkoval na megapumpe v F.poloprazdna,postavim se uplne na konec dozadu k obrubniku at mam klid a kam chodit na malou do zelene,ubehne par minut a vedle se postavi frigo z Alicante.Rikam si,jasne provokace nekoho z truck fora,jdu pokecat bo kuchti u kastlu navesu,ostatne jako vsichni,a rika mi ze je z Ekvadora.No,zda se mi trosku jiny nez lidi z evropy co spanelska,tak me vtom jen utvrdil :D Nbodl mi fazole s necim,s vdekem jsem odmitl ze jsem nafutrovany,dal mu pixlu Pilsner Urqell co je ted v akci za 16 v LIdlu a vklidu vegetujem do rana.
Neřeším...
úte srp 09, 2016 5:30 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Jožin: Dobře napsané,snad bych jen doplnil že se snažím zapamatovat si firmy kde se dá stát přes noc ,mají tam záchody popřípadě sprchy.
SOF: Moc by mě zajímalo jak a kde v Německu jezdíš že nemáš problém s parkováním.... :think: :think:
čtv srp 11, 2016 5:34 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

rendos-dik.to co pises mam ulozene vicemene v hlave,kde se da stat a kde o nicem,v takem PL mam tak super fleky u firem ve fulllu,wc dusch,a mesto km,ze se tam rad vracim vzdy.Tomaszow Maz.Elblong,Bialystok,ale to sam znas prece.
Neřeším...
čtv srp 11, 2016 6:04 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Jožin: Polsko moc nejezdím,sem tam Tychy,Bialsko-Biala,Laziska Gorne a okolí, teď už jezdíme trošku jiné trasy.
Hodně jezdím automobilkyod Slovenska až po Anglii ale je dost problém že někde zázemí je ale často naprosto zničené,jako třeba v Atesse .
Sakra pochopím ledacos ale proč někdo odmontuje hadici od sprchy která stojí asi 5 euro to mě hlava nebere. :sleepy: Co s ní pak dělá,to si ji jako vezme domů do koupelny? Tam snad nějakou už má ne?
Někdo říkal že když přišel do takové bezhadicové sprchy tak tam stál maník a nabízel tu hadici za 3 eura do "pronájmu" :x ,to se mi ani nechce věřit.
Ale když není sprcha na parkovišti tak to taková tragédie není,v létě použiju vlastní solární a nebo zastavím na první benzínce kde je a skočím do sprchy v pauze.
No a k tomu parkování ,jedno z nejhorších je mezi Brescií a Veronou,tam nějaký ignorant namaloval stání pro kamiony široké jako pro osobáky :down: .
čtv srp 11, 2016 8:56 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Jozin ac to neni moc caste, tak s tebou souhlasim, ale ja jsem obcas ten, kterej stoji za prdelema. Proc?? Ackoliv se to obcas nezda, tak jsou parkoviste, kde sotva nacouvate vy s plachtama a tam ja kdyz jsem roztazenej na 20-21 m to proste nenaladuju a tak musim za prdel. A kdyz k necemu takovemu dojde, tak delam max 9h abych hned jak to pujde vypadl. Inak jakmile neni misto na pumpe, tak hura na autohof.
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned srp 14, 2016 2:15 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Jožin- Máme zkratku MDU v červeném vlajce. S tím Toplinem to mohl být bud náš šamponek U-JEAN- rusák už narozený v německu, nebo Peter- starý ořech co se myje jednou za měsíc. Nevím- měl jsem ted dovču. Tipuju toho prvního a SMS na dotykáči :D
ned srp 14, 2016 8:13 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

tak pokud jsou všechna místa plná tak nikdy nemám problém to dát za návěsy ostatních a určitě se nechodím nikoho ptát jak dlouho bude parkovat a podobně 8)
stání v řadě taky není žádná výhra, u nás na firmě už 2 auta orvali vedle stojící řidiči při vyjíždění z řady.
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pát srp 19, 2016 8:09 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Johnny P ty jsi uplny rebel
pát srp 19, 2016 9:55 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

se nedivim ze jich orvali,jak nektere sleduji jak davaji kabinu co nejvice v pred,aby vubec nebylo mozne vyjet,jak se ho zeptas proc tak cini odpoved zni-aby se za nej mohl nekdo postavit :shock: ....Vul.Pak chodi a breci.Jakub-moc spinave to nebylo....Ten topline,ale chrapat chrapal dal..
Neřeším...
pát srp 19, 2016 10:31 am

trucker rob
Příspěvky: 306
Registrován: čtv čer 23, 2011 9:53 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Vůbec neřeším,kde se postavím.Zásadně nestojím na nájezdech a výjezdech z parkoviště.To samé platí o pruhu pro nadrozměry.Za ty roky taky využívám průmyslové zóny a místa mimo dálnice,pokud je všude plno.Ale nemám problém to večer postavit za kamiony,když je tam místo a neřeším super truckery,co to odsuzujou. Po půlnoci už pumpy projíždím před kamionama,protože je větší pravděpodobnost,že někdo už vyjel a klidně si couvnu i přes ruku.Přes týden jsem ochoten zastavit i někde bez záchodu,protože ráno vstanu a zastavím na první pumpě,ale víkend bez záchodu a přístupu k vodě ani náhodou :shock:
řidičem se nestaneš,tím se musíš narodit
Scania R 420 Topline r.v.2011 minulost
Volvo FH 420 r.v.2015
pát srp 19, 2016 10:58 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] a 18 hostů