Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Muj syl parkovani v Nemecku.

Příspěvek

Je 19h,tak kazdy vi ze se v nemecku postavit je celkem alchymie.Jsem na A7.Kassel.Snazim se parkovat radeji v zonach,kde je klid a nelitaji spigle po zemi od tech co neumi jezdit.Kdyz jdu parkovat,musim vedet zda mi konci vykon celkove ci jen jizda,Pokud jen jizda,je to uplne v klidu,nove fh stejne jako ostatni nove auta umi popojet x metru bez toho aby se pauza presrusila.Ted mi dochazela jen jizda,9h54.zastavim tak aby byl prujezd,hned to zhasnu.Nechladim turbo tri hodiny,nezatahuji firhanky okamzite,at to stoji jak to stoji,vylezu ven a jdu prozkoumat situaci.Ti co maji odestrene a nespi,zeptam se jich zda tady spi ci pojedou dal.Je jedno jak,rusky polsky nemecky.Treti mi rekne ze za deset minut jede.Mam vyhrano.pockam deset minut,umyju hrnek od kavy,kolega vyjede,ja to tam poslu a ukoncim to.Soucet je 9h 57minut,takze ok.Horsi je jak dochazi vykon tzv do 15.to uz je treba vice uvazovat ale taky se tak da.Nikdy v zivote neparkuji za zadky,je to priserny zlozvyk predevsim truckeru z vychodu.ostatni aby se pak z toho omrdali jak couvaj.Taky NIKDY nespim na schwer,poznam znacku,a vim ze o pulnoci dojede nekdo s vrtuli 26metru dlouhou a vyhodi me,logicky.Na benzinky vecer v nemecku ani nezajizdim,pokud jo hned jedu predkem,stim ze budu couvat pres ruku,prave diky temto truckerum co to odhodi uz ve tri odpo za auta.Parkuji ohleduplne k ostatnim,jak je mozost stat v chlivku vybiram ten na kraji,kabinu utopim co nejdal a jeste zalomim do protipohybu vyjizdeciho auta vedle,bo vim ze dve rano se tam bude snazit nekdo nacouvat.Nekdy staci opravdu zastavit na zacatku a treba do peti minut muze vyjet x aut to se mi stalo sto krat uz.V pripade ze nekde nekde treba statni svatek a zakaz jizdy,blizim se k hranici,je jasne uplne ze vsechny mista sou uz v poledne full,staci se otocit do protismeru a je to v klidu.Nikdy neparkuji v zatackach a ve vyjezdech a nejezdech.to je muj nazor na parkovani v oblibenem nemecku,kdyz se chce vsechno jde.(to zas bude c.raku na mou osobu ,uz to ctu :D )
Neřeším...
stř srp 03, 2016 7:28 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

Ze by taky nekdo kdo uvazuje rozumne... :D ?Delam to tak nejak stejne.Jen nerad stojim v industrialkach...rano,kava,cigo,cigo,cigo a pak hned hajzlik.V industrialce celkem problem... :D
stř srp 03, 2016 8:41 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

kdyz ti bude koncit vykon, poslednich cca 20 min, mensi parkoviste, vsichni v 10 vecer budou spat a za zadkama 2 volny mista, tak tam proste fakt nezastavis a pojedes dal, nebo porusis to nikdy v zivote a zahodis to tam?
stř srp 03, 2016 9:39 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nestal jsem tak nikdy a ani stat nebudu.Vykon konci kazdemu nekdy.tak zastav a zajdi se podivat treba tam je misto jen je treba nacouvat pres ruku.Ja se snazim uvazovat vzdy jinak nez ostatni,proto vzdy zaparkuji.Neni to nic sloziteho ale.Vcera to jeden od DAK postavil uz odpo za zadky,u Padebornu,tak jsem to pocital,kvuli picusovy couvalo 5 aut do chlivku,bulhar rumun a polaci,pres ruku,chcalo jak hovado.Trucker onanoval v novem FH a koukal pres firhanky.Aspon ze chlapi z vychodu si pomuzou a ukazou si jeho to ani nenapadlo.Je mi na bliti z takych ko.kotu jak je on.
Neřeším...
stř srp 03, 2016 9:57 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

Tak je fakt,ze ja to za prdel dam taky,ale nejdriv se jdu podivat jestli se neda couvnout.Vetsinou se po osme vecer neda,tak se neda nic delat a dam to za zadky.
stř srp 03, 2016 10:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin.... problém s parkováním v D jsem neměl nikdy .... je tom těžší najít místo k večeru a do pulnoci , ale dá se že ? :wink: jen použít hlavu ... no pokud je dispo debil co prcá lidi za "sjetí" o 5-10 km pak je to horší :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř srp 03, 2016 11:20 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Ja Jozkovi docela rozumim a sere me to taky. Ted nedavno jsem takto couval na benzince (ted nevim esso??) Co lezi na objizdce toho rozestaveneho useku A6 u Norimberka. Po 73 a vracecka na A9 - A6. Tam bylo v 17:00 najebano za zadkama a takto nas couvalo 5 po sobe!!! Po hrichu je prujezd predkem zataraseny a najizdi se pouze primo do chlivku. Parking docela dlouhy,takze jsme si nekteri couvli peknych 200m a pak pres ruku mezi auta. Ukazal mi polak a "cz kolegove" z OK transu cumeli jak pic* z roztrzenych kalhotek. Chvala panu,ze nekdo semtam i premysli, vyleze se treba zeptat a nezahodi to jak cigan lopatu.
čtv srp 04, 2016 7:09 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Venca80.. já třeba hrozně nerad stojim někde v řadě .... taky sem kolikrát v nouzi couval , ale na druhou stranu kolikrát to muže vypadat , že to někdo zahodil , jak mu to vypadlo z prdele , a při tom auta okolo už odjeli , a je tam jak " trubka" :D .... na 9-11 mi stačí industriálka ,,,, víkend dřív jedině autohof , bejt bez sprchy a wc 2-3 dni pro mě jaksi není , jako dá se , ale v létě u vody někde :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv srp 04, 2016 8:39 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

jasny ze se dozadu nepostavim po nocni jizde v 5 rano na 11h :-D , ale jinak v tom problem nevidim, kolikrat na vetsim parkovisti nebo benzine tak stoji nevim 15-20 aut? Kam jinam s nima...
čtv srp 04, 2016 9:59 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Ono to asi vyzní blbě, ale ti co parkujou za těma kamionama mi už tolikrát zachránili prdel, že to ani nespočítám :lol: A to právě tím že většinou z řady vždycky někdo odjede a já se tam můžu s tou krátkou sklopkou pohodlně zacouvat. A to i tam, kde už bych se s normálním návěsem asi nevlez.
Já takto za autama parkoval asi třikrát za celou mojí karieru a je to na hovno. Furt nervy kdo mě orve... Fakt ne.
Takže parkujte za kamiony, aspoň bude mít Kuba víc místa v řadách 8)
čtv srp 04, 2016 10:21 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Mám fajn šéfa a zaplatí autohof, sice Německo se jede 2x za rok, ale tohle človek zažívá i v Maďarsku. Já třeba včera chytl místo na te benzince před rajkou tuším omv. Polákovi ukazuju, ze je volný chlivek tak at jede ze mu ukazu. Ze ne a jebl to za kamiony. Já kdybych už musel stát vzadu za autama tak čekám a dam magneta a zajedu do rady. Naštěstí na benzince stojím 4x do měsíce :D
čtv srp 04, 2016 7:19 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 16, 2019 9:45 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv srp 04, 2016 9:19 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

asi 2 mesice zpet jsem videl parkovat v nemecku rumuna, styl jsem nedovedl pojmenovat, ale chtel to nechat na vyjezdu z parkoviste stranou v trave, ale nebyl to travnik, ale zarostlej pangejt, tak si tam ustlal s navesem na boku tvl, to sem nepochopil no :-)
čtv srp 04, 2016 9:51 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Ono to podelné parkování za kamiony já osobně vidím jako ještě ten nejmenší problem (jestli vůbec) Spíš mám nervy z řidičů, kteří v klidu zablokujou výjezd z parkare a poserte se. Stylem já stojím a vy ostatní mi můžete... Nechápu jak může v klidu spát. Čekat kdy mě každý průjezd auta může orvat... to by nebylo na mě.
Zapadlí týpci v pangejtu jsou docela běžná věc. Snadné prachy pro odtahovky :lol: Takových expertů mi líto není.
čtv srp 04, 2016 10:08 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Ale treba na takovem Alfeldu to stani za prdelema bodne. Tam je to do hrbu a semtam to nekomu popojede dozadu pri rozjezdu,tak se aspon pekne zapre :D ... ja na vikend taky autohof a pokud nelze,tak tam musi byt aspon hajzl. Pokud je i sprcha, neni spokojenejsiho ridice :-) ....uplne nejhorsi je kolega,ktery to nekde odbehne, nejlepe tak aby nikdo nikam nenajel,nezaparkoval a udela se neviditelnym na prilehle pumpe. Tam kafickuje,cumi do casopisu nebo keca s obsluhou. Dotoci 45 min., vyjde jak svihak lazensky,s usmevem naskoci a hajde. Teprve potom si zaparkuje chudak kolega s tikem v oku a nabehem na mrtvici :)
čtv srp 04, 2016 11:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů