Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

...a když ti to nevyjde,couvní korytem do těch bočních dveří u té dodávky a vyblij to těm kokotům pod nohy...,,jé sorry,Já si splet páčky,, :kun:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv lis 17, 2016 10:12 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Pravdou je, že v případě kontroly mě napadlo, že bych to malinko vytočil - těžko říct, jestli by to kontrolorům došlo :-D

Ale daleko radši budu, když to nebudu muset vůbec nikdy řešit
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv lis 17, 2016 10:48 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Když jsem jezdil s mixem, tak když jsem před odjezdem oplachoval násypku, vždy jsem si zkusil kolik otáček na opačnou stranu to aktuálně snese, než to začne blít, je to lepší než přijít o body :lol: :lol: :lol:
čtv lis 17, 2016 11:38 pm

jardamoto
Příspěvky: 124
Registrován: úte zář 15, 2009 12:58 pm
Bydliště: český krumlov

Příspěvek

Nebudu se zde nikoho zastávat. Napíšu ale co vím já. Jezdí u něj muj bejvalej kolega co sme jezdili ve dvojce. Voláme si pořád a nikdy nic takového mi neřekl a vím že on na 561 byl fakt pes. Takže si myslím že je to hodně přitažené za vlasy a pana Voldřicha znám osobně a myslím si že je v pohodě. Nejsme kamarádi jen se známe. Taky vím že tam nastoupilo pár řidiču co mu udělali jen plno nepříjemností a nabouraná auta či návěs. Nepracuji u něj ani sem nepracoval ale jen to co mi kolega řekl a on tak už nějakej pátek také jezdí a je moc spokojený.
úte pro 13, 2016 5:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 20 hostů