Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Odpadky

Příspěvek

Dlouho me tu nikdo nenazval ch.jem,blbem,chytrolinem nebo jeste jinak tak dam tema,bordel kolem parkovist.Stojim na A45,ri.Dotmunnd,casu do rana ze nevim co stim,bezne PWC,zadna pumpa.Parkoviste nove opravene,hezke bylo asi jen chvilku,vsude bordel a to je kos na odpadky co deset metru cca.Nedalo mi to vzal jsem rukavice,klacek co lezel tady a udelal si prehled abfalu,odkud je,teda Made in.....S prehledem vede pitna voda Tesco.po ni mame ruzna ty kouzelne hrnicky za pet korun,Vitana, jak to zalijes a skvely obed :shock: .Dale cigarety,to je jasne-bud koureni muze zabijet,nebo po PL-Palenie ubija :D .Dale tatranky,nevratne pixle od piva Argus(lidl)Takze na procenta-70%bordelu tady na parkovisti je ceske,zbytek polske,neco rumunskeho jsem taky objevil...Ano,uz to ctu,to vyhazel Slovak co Rumun,co si to nakoupil v Tescu v Plzni :shock: .Vase poznatky na toto tema??Urazky na mou osobu prosim do SZ,dekuji.
Neřeším...
úte srp 30, 2016 6:39 pm

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

tak nějak mně to ani nepřekvapuje.. :cry:
úte srp 30, 2016 7:23 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Víš kolik němců si jezdí do Česka pro cigára a pití?! :valetsesmihy: V německu platí za PET flašky zálohu, tak radši jedou nakoupit do Česka a pak jedou někam na A45 a ten bordel vyhazujou za jízdy :lol: Tak nějak bych to viděl.
úte srp 30, 2016 7:25 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vratna PET ani jedna,uz jsem koukal :D .Jeden obal od,,frikadelle,,takze made in D.
Neřeším...
úte srp 30, 2016 7:38 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

no, svet de do prdele, sis nevsim jeste? :-)
úte srp 30, 2016 8:15 pm

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Už se to tady řešilo...ale auta na CZ a PL značkách jsou fakt nejhorší. Koš za rohem, ale pootevřeným okýnkem vyhodí ven prázdnou konzervu.....10 metrů za autem má louku, ale chčije si pod kola :-(
úte srp 30, 2016 8:59 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevsiml.Jen cekam na tupe vyroky ceskych truckeru na ridice jinych,nedejboze vychodnich statu.
Neřeším...
úte srp 30, 2016 8:59 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Neřekl bych, že svět, spíš lidi. Je to otázka absolutní neúcty a nerespektování čehokoliv. Podobně jako odpadkové koše na zastávkách busu u chatových kolonií přetékají odpadem chatařů. :roll:
úte srp 30, 2016 9:27 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Jožine :!: :!: Ty chuju :lol: :lol: :lol: jak to, žes to parkoviště kuá neuklidil ????? :roll: :doh: :valetsesmihy:

ted vážně asi máš pravdu .... lidi sou dobytek , národnost neřešim ,,,, za éro koupim 10 igelitek..... ´=mám 10 odpaďáků... asi tak :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte srp 30, 2016 11:13 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

A ti Turci jaké to jsou hovada, normálně vyhodí za jízdu igelitku s bordelem. Ale mají to vymakané, protože pak mají ty borce s tyčkama a pytlema a napichují po nich ten bordel takže oni vlastně vytvářejí práci :!: :lol:
stř srp 31, 2016 9:30 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

a o tom to je, bubaci budou potrebovat praci a navic my kdyz jim tam vyhodime nas bordel, tak oni nam pak zaplati za to ze si ho odvezem k nam a jeste budem mit co vozit a ohrejem se az to budem palit, trzni ekonomika nebo jak se tomu rika :-) ...ale vazne, je fakt, ze je to hnus, flasky s cajem, igelitky s cokoladou, nejednou sem nejakou rozjel pri parkovani, konzervy, sklo atd, ale co chces od lidi, ktery sou liny zakurtovat material a pak leti jak hovado, ale hodinu stoji u auta v bilym tricku a cumi jak mu to tam desta nakada...stejne jako rano vstane, roztahne zaclony, nastartuje a jede, ani kontrola jestli neuslo kolo pres noc atd...vsichni maj vsechno na haku a tak to i vsude kolem vypada, kde co ojebat a usetrit si praci...

..je mi jedno, ze za mnou zablokuju 20 aut ktery jedou jinam nez ja, ale tim pruhem sem si o dobrych 20 stojicich pomohl a ted me nekdo stejne musi pustit a uz uplne jedno je mi to, ze je to znaceny 13 km dopredu, poznate nekdo kde to je? :-D
stř srp 31, 2016 10:02 am

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Myslím že to jde napříč národy,všude se najdou čuňata a ten bordel na parkovištích je opravdu otřesný .
Co si o nás mají ostatní lidi myslet když vidí jaký humus po nás na parkovištích zůstává? A to už ani nemluvím o tom jak někteří dokáží jít na pumpu či do firmy,vytahané tepláky,usmolené,špinavé třičko a smrad na 3 metry okolo něj...prostě hnus. Co s ním když ho doma (ať už je to čech,slovák či Turek) nenaučili pořádku a hygieně?
,
stř srp 31, 2016 2:34 pm

myky
Příspěvky: 75
Registrován: pon pro 22, 2008 5:53 pm
Bydliště: ČB

Příspěvek

Jsem č už čekal že se to bude vyvíjet...... nedalo mi to, tak jsem vzal klacek a začal napichovat a uklízet :D
stř srp 31, 2016 5:08 pm

Aligator30
Příspěvky: 122
Registrován: sob říj 31, 2009 8:36 pm
Bydliště: Kaňovice,Moy(NI)

Příspěvek

myky: presne to sem cekal taky :D

No,ale zase treba tady v UK prevazuje bordel made in PL,RO.Toho CZ moc nevidis.
pon zář 05, 2016 10:05 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

rendos...
A to už ani nemluvím o tom jak někteří dokáží jít na pumpu či do firmy,vytahané tepláky,usmolené,špinavé třičko a smrad na 3 metry okolo něj...prostě hnus.

:roll: :thumbud: :woot: pak se stydíš že máš na autě CZ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 05, 2016 10:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů