Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

@Jozine, njn, ty jsi "cybork", ale co mi ostatní co po 9 hod. jízdy rádi zdřímnem a nezvládnem už v noci špizovat kolem auta čorkaře:)
***
úte pro 19, 2017 7:44 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

V cera jsem spal pred Horazdovicama,20km pred smer od Klatov,na tom kopcu,provoz nulovy,kazdy uz doma,budik nastaveny na dve rano.V jednu rano dojel opet rumunsky kamion,postavil se vedle,tim padem prujezd zablokoval.Spal jsem bez firhanku,zatahlych,vylezu se vychcat jako by,rumun cvaknul po starteru a odjel.Nestal tam ani minutu,zadnou pauzu tim nemohl natocit,kdyby chtel tocit nejakou pauzu postai se za me,at je prujezd....Proc tak stal,necham na tobe uz,mysleno Driver.A nejsem zadny Vandam,ani bitkar,jen si vsimam a nebojim se vylect ven to je cele.
Neřeším...
sob pro 23, 2017 7:42 pm

ned led 07, 2018 11:41 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Tak ve středu jsem odrazil další útok rumunských zlodějů nafty ve Francii. Scénář stále stejný. Ve dvojce, co jedou nonstop, zastaví vedle tebe mezi 1-4h u mě 4.15h, nechají motor klapat a jako mění karty. Přitom jeden už otevírá víčko vedle stojícího auta. Když se neprobudíš, tak jsi jasný, už je nezastaví ani ty polské zámky na víčka. Nejvíc mě mrzí že jsem je lapil a nedokázal jsem jim ani zrcátko rozbít. Jediné na co jsem si vzpoměl, na radu, že jsem měl vyjet ve dvě hodiny. Né vem montpáku, kladivo, dlažební kostku a jebni jim ji do okna, prostě že jsem měl vyjet ve dvě hodiny. Ale jak můžu jet ve 2 hod, když jsem skončil ve 22hod. A co je smutné, že když tu naftu neukradli mě, tak ji ukradli někomu jinému. Prostě je snad zastaví jen když je někdo zmrzačí.
Tak jen rada ode mne, když vedle vás zastaví holandský second hand na rumunských číslech tak buďte ve střehu. V mojem případě to byla Scánia V8 s rampou, rumunská RZ s písmenama IF.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát čer 15, 2018 10:19 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

A ja jsem ted o vikendu asi prerazil nos jednomu psonkovi, co mi vylejzal z pod auta s mojima klinama, coz teda nechapu, druzil jsem se o par fochu dal s kolegy,mel jsem zatazeno, ale ja v aute nebyl, bylo do nejak po pulnoci, sel jsem pro pivo a vidim ho tam a jak jsem byl veselej a on picoval naky polsky kraviny, jako ze ma doma deti a ze kliny ztratil a ze mu to sef ztrhne atd, taxem se proste neudrzel, stal ob auto ode me a za celou nedeli se pak neodvazil vylezt ani na hajzl.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob čer 16, 2018 12:55 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

EL...TWL montpaka nebyla ??? :doh: bych ho asi dobyl...když bych na něj měl :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob čer 16, 2018 10:17 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

No ja jsem sel pro to dalsi pivo a mel v jedne ruce prazdnou flasku a v druhy klice,oboji jsem potichu polozil a jak vylejzal, tak jsem mu asi nejak pomohl ven a ten hajzl mi nosem dal na pest :D .Ja se moc prat nechci, jsem posera a le kdyz uz ji nekomu natahnu, stoji to za to. Me by vybrali auto raz dva i kdybych v nem spal. Me jen nejde do hlavy, ze nekdo takhle riskuje kuli blbym klinum, kdyby aspon baterky nebo nafta, ale kus bakelitu... navic v sobotu, kdyz je na parkovisti v noci nejvetsi rusno :?
...rád se svezu s čímkoliv...
ned čer 17, 2018 9:34 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

EL... njn víš jak retardi sou v každým stádu :roll: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned čer 17, 2018 9:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Bezna praktika funguje asi takto.Jedou dve auta za sebou.Najdou si parkoviste,jak vy rikate lizatko,v nemecku treba v lese.Tma jak v pytli.Cas kolem 2h rano.Prvni v jede dovnitr,hned to zhasne,svetla motor.Druhy zustane na vyjezdu,rozblika to obriskovky ctverky full.Nikdo se tam teda nedostane.Takze casu je dost v klidu.Obejdou auta,ty syta na nadrzi co mame na trech nytkach je pro ne otazka minuty,pak prijede k tobe,vysaje te do sucha,co to jde a jede do prdele v klidu.Profici v tomto jsou Rumuni,spz DB,AG ,IF a litevske auta...
Neřeším...
ned čer 17, 2018 10:04 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jozina a Tvoji oblibeni Polocci nee?
pon čer 18, 2018 4:52 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Polaci a krast jo? Jsi spadl z visne ne? :D Vzdyt je to pobozny narod, kazdej ma za oknem kriz... Treba takovy Francepol, to je svata firma, nad jejich auty je videt svatozar, podle me, maj vlastniho firemniho farare jako benefit.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon čer 18, 2018 10:21 pm

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Zdarec,
Nemáme GPS a nádrže máme zakázané zamykat.prý je pak větší škoda.Parkuju v industrial gebit a bez problému a zákaz zastavení neřeším,jen dám za okno Abfahrt um 5-6 Uhr fruh a 3 krát za tu dobu projeli Polizeiwache a nic.Bundesky jsou taky relativně v klidu.Kilometry nikdo neřeši.
Moje praxe.
stř čer 20, 2018 3:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

4215-je fajn ze si vsimavy,koukas koem sebe.Cim vice takovych jako ty tim lip.Ne jak 99% nasich truckeru co zastavi,hned zatahnou a 11H cumi do mobilu a vypisuji na FB kokotiny ,,letim do Spana,atp,,Kolik aut se vedle nej vymeni nebo kdo vedle nej stoji neresi,maji to v riti.Tva zminena spz IF je ryzikova,jako AG ci DB.Rumuni sazeji na nasi lhostejnost ceskou a sme pak pro ne snadnym tercem.Na rozdil od klasickeho rusa,treba s moskevskou spz 77,ti maji respekt mezi nema.Ja bych mu osobne jebl minimalne lahev do celniho okna,nebyl by prvni ani posledni v mem zivote.jednomu madarovi jsem kdysi vytahl klice ze zapalovani a hodil do lesa,tak me nasral,tak tam treba stoji do dnes....Rada na zaver,budte vnimavy,hodina od2do 4 je primo kriticka,tak jako stani ve stylu ze vedle teba muze pristavit auto kdykoliv.Pokud stojis normalne v sikmem stani,vedle treba polak nebo slovak,dej snim rec nenapadne kdy jede rano,pokud vyjizdi po tobe,tezko te vykrade.
Neřeším...
pát čer 22, 2018 7:10 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Kolega nafasoval pred mesicem novou soupravu a jak stal na Sinsheimu (smerem domu) vzadu za autama, tak dojel rumunsky mrazak za nej. Zacalo chcat, stmivalo se, tak obesel jeste jednou auto a sel hodit zada. Rano vstaval ve 3h, obesel auto - rumun v pici a nova rezerva z navesu taky. Nekdo se nerozpakoval lezet v desti, potme pod navesem a sundavat rezervu. I takovi se najdou...
pát čer 22, 2018 7:44 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Z pondělí na úterý někdo nutně potřeboval baterky z Iveca tak si je z mého v Říčanech vzal.
pát čer 22, 2018 8:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů