Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Tak baterií na frigu ma OK snad.
úte lis 26, 2019 2:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Snad nám Pavell nezmrznul že se neozývá :think: No nejspíš čeká na odtah, bo ste mu někdo včera poradil odpřáhnout a švihli mu s naftou aj káble za boudou :valetsesmihy:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 9:43 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jak může umrznout jak je sotva nula?já ani netopim pres noc.mám fajn perinu z domu ne nějakou deku. Nad raném to pustim at nevstavam do zimy. :D
stř lis 27, 2019 9:51 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ty seš zblblej z ruska :D Nám normálním je zima :D Včera sem byl tankovat na Meggenhofenu a moje auto vypadá, jak kdyb mě taky podojili. Hodím to tam z vobou stran + Adblue, to pak cvaklo, tak sem šel napravo dát do topení, no ta kurva pistol nevypla když to bylo plný a cáklo mi to až na hlavu :doh: Tak sem tam bohoval a než sem to trochu poutřel, tak mi letí nafta z leví, bo to taky nevyplo :wall: pochcaný z vobou stran :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 10:21 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

taky netopim do tak nuly ...až ramo ....peřina :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 27, 2019 10:55 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

No a já vždy uvažoval nad tím jak muže mít někdo tak zamrdane nádrže od nafty....já to úplně nesnasim totiž. Tak už vim.me na spaní vyloženě teplo vadí ze mám sibr celém rok pootevřené jak chápu ani raději nepíší :D
stř lis 27, 2019 12:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

No mě to taky sere, jenže myčku máme už asi dva roky v sobotu zavřenou, teď je navíc rozbitá. Tak to dycky šplíchnu tím oranžovím odmašťovačem z Lidla a počkám až zaprší :think: Ale to není ten důvod, problém je v tom že se dycky najde někdo, kdo ti urazí síta, vypáčí víka nebo stačí tam pověsit pistol.. K tomu je to tam jen na dva nejty umělecky přidělaný a pak už to cejbrá no a ta bionafta lepí nebo co.. Posledně mi to u Deggendorfu urazili aj se sítem, nevzali ale nic. Za tři hoďky sem měl po pauze, hodil sem švihadlo do trávy, voběh auto a jel, v Linzu sem byl bez víčka aj se sítem, dal sem náhradní rovnou na nádrž ale scalo to. Tak sem to zapiloval a gut. No jenže si toho všim mechoš a nanejtoval mi tam další síto. Vobjel sem dílnu a stoupl si zas na kanál bo to teklo, tak se s tím jebal znova, dal dvě těsnění a že už gut, druhý kolo už sem zastavil bokem, síto ukop, srovnal ty jeho díry po nejtech kladivem a dal víčko. Pozdejc sem to ještě zapiloval a sám navalil vrutama to síto nafest, prostě když pořádně, tak musíš sám :idea: Začínám mít pocit že je mě tady škoda :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 1:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Na Hrad s tebou :D
stř lis 27, 2019 3:53 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

hlasim ze ziju. pro jistotu jsem spal bez bufiku. prekvapive mi to ani nevadilo. dneska me nikdo neokradl. a na baterkach bylo rano 25,4v. jeste ze jsem to vecer nerozcvakl... :-D
stř lis 27, 2019 3:55 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jožine, jakoby jsi neznal rumuny a bulhary. Ty se ničeho nebojí tedy kromě 561ky, takže malá pauza na krajnici dálnice není problém, zákaz předjíždění tu značku ani neznají, takže natankovat na parkovišti aby nestáli v silnici, to je to nejmenší. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř lis 27, 2019 4:29 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

tak baterky jsou ko, v pondeli je jedu menit.. nevim jestli je to jenom tim, jsou tam 2,5 roku a 300 000 km, ale kazdopadne od te doby mam problemy se stsrtovanim. takze kdyz to sectu, cca 70 l nafty, poskozene vicko nadrze na tahaci, 2x accu. to nasere. ta nafta nejmensi skoda.
ned pro 08, 2019 12:05 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Sem teď vzpomínal na magnetický časy a se mě vybavilo, jak nás přijel starej zkontrolovat do Euskirchenu na Procter&Gamble. Bejvalej šofér, kdesi zabloudil a dojel dodávkou z práglu na výpary :doh: Prej poslední Shellka byla v protisměru :D No tak prej ať neděláme, že to neumíme a museli sme před ním šici podojit aspoň topení, aby měl na dojetí na další pumpu :smich: Nevěděl kam, tak sme jeli s ním o dva sjezdy dál a na cestě z5 sjel z dálnice a vzal to na druhou stranu než měl :D Ten kancl člověka zblbne či co, ale kradnú všetci iba já čerpám :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned pro 08, 2019 7:39 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Leto, já pravý Francouzský sejry z Německa(Strassburg :D ) a v nedělu mě to nějak zastavilo za Deggendorfem u Dunaje na 24ku. Tak sem si popojel o metr ať to neposlouchám, stáhl otáčky na 1000, 5 piv a šel sem spat, bylo tak 22:00. Ve 2:00 se zatřepalo auto a ticho a náhodou mě to vzbudilo.. No kurňa, vyletím v trenkách a porucha, tak start, točí a nic.. jasný bez nafty. Kurvy vzali celejch 300L!! Naštěstí kousek IDS pumpa, tak zapřáhnout pauza nepauza, natankovat odvzdušnit, pomodlit a start.. Stejně prskali, že už to ukazovalo víc jak 4°, přesně už nevím hold to hoďku neběželo a že já sem neměl za výkend ani 11ku, ani 24ku, ba ani 9ku nikoho netankovalo :roll:
Nejvíc mě tehdá nasralo, že ten krypl, když si teda vzal, tak mi tam nenechal ani 50litrů do rána a viděl, že chladím zmrd zasranej, bych ho rozpůlil jedním úderem, dostat ho do ruky :evil:
Takovejch akcí bylo víc, když mi praskl v nedělu večer, vlastně dvě neděle po sobě, dva filtry na naftu, bo to kokot mechanik dotahoval hasákem a promáčk ho a tlak to pak rozvalil. Jednou mi ukradl naftu německej kanál ~200L :oops: a po druhý parkoviště ~200L :oops: A já s 6kou v žíle honil servis :oops: Eště sem to musel měnit já, bo polák mechoš měl tak 8ku a proto nemoh přijet servis za mnou :doh: Sranda, teda teď už jo :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 17, 2019 11:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

To jako rachotis motorem celou 24tku??Jan tak at není klid? :D co ty vaše sytá slavné?? Kazdybvi ze jezdite na bio.tak to ten rumun asi nevdel.ljinak žádných 50 se nenechává to je jen kid.vezme ti tolik kolik mu hadice dosáhne
stř pro 18, 2019 8:15 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jožine frigo hroutilo nonstop, ne tahač. Sejry, masa, salám, léky jak to je v létě musíš hroutit furt, jinak neudržíš vzadu teplotu, někdo am má v menu třeba položku sejry a de to start/stop ale to je na našince moc složitý :D
Zase dáš zámek dozadu, za vrata pivo a kurňa to je výkend :D Na frigu nejsou síta, Bio se tam taky neleje, nevím proč no a estě nám sebrali klíče od víček, bo to experti pomíchali a pak nemohls natankovat :doh: Sem psal adminům, ať přesunou do nástaveb téma frigo, ale nějak se nemaj, tady na fóru o tom není ani čárka. Ten agragát je řadovej 4 válec 1.6L Diesel o 60koních nebo tak nějak takže to dělá randál jak zetor :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 9:01 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů