Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Setkavame se stim dnes a denne,cim dal tim vice bych rekl,tak napisu par svych poznatku co jsem vysledoval na cestach po EU(S.CH prosim necist).Predevsim,ti co to kradou nejsou zadni blbci a vi dobre jak to udelat.Pominuli exoty jako Litva,kde vam na pumpe ne ze ukradou naftu,vezmou celou nadrz(sedmituna s celem najede z boku,mechanik co ma po sichte treba v Dafu odpoji slauchy,nadrz nalozi a odjedou,prazdnou pak prodaji jako +).Krade se hlavne na pumpach,pod lampou je nejvetsi tma prece-Pumpar ma jine starosti nez hlidat vas truck a vubec ho to nezajima.Minuly tyden jsem v Poldi kladno nakladal,byl tam chlap od Zatce,pred firmou ho primo vysali.Nikdo nic nevidel toje jasne,policajt to rano sepise a pripad je uzavren.Pachatel neznamy.V dnesni tobe ,kdy kazdy jezdi na naftu,ma i policajt doma neco v nafte,urcite,tak se mu taky nafta ,,bokem,,hodi.Ochranne syta nic neresi,to je pro pubertaky nebo cigosa s hadici mozna dobre,provik vytahne plovak sani,utne hadice a podoji.Jako bonus mate rano nepojizdne auto,takze servis,nove hadice nebo spojky.Nafta je kurva,zavzdusnuje se raz dva.Stani v Nmecku na pumpe taky nic neresi,prostredi je anonymni,kazdy dojede,zatahne a cumi do firhan 9h,idealni stav pro zlodeje a ten to vi.Ted k narodnostem-celkem cinni jsou kamiony z RO-Spz AR-Arad.to je vyhlasene.CJ Cluj Napoca,taky sikovni hosi ale vede to ,podle spz,kamiony spz DB-jake to me sto nevim,asi najeke Debice ci tak nejak,ale ti kradnou ligu.Cele to je o tom ze tamti dopravci nedaji ridici temer zadne penize na palivo a reknou ti starej se...A taky ze jo.Taktika je takova ze si vyhlednou,treba na pumpe,stat treba cecha,k veceru,uprostred.Jeden se postavi z leva druhy z prava.Omrkne,zda nasines spi,ma zatazeno jako obvykle,necha motor bezet at je trochu kravalu a leze do nadrze uz.Dvere necha vzdy otevrene,aby stinil,a nebylo nic videt.Pokud nasinec vykukne,druhy rumun venku cvici a protahuje se,naoko,je to jen lecka.S cerpadlema co maji nei problem 500l z deset minut.Dale Polaci-dnes tam jezdi mnoho UA ridicu.maji nasazene tvrde normy na spotrebu tak taky sajou.Obzvlast treba davat pozor na spz FZ-Zielona gora,tam to maji taky rozjete ve velkem hosi.Naposled mi polak cume do nadrze ,firma FRANCEPOL,cervene auta.
Neřeším...
úte pro 13, 2016 5:02 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát pro 23, 2016 4:02 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
úte pro 13, 2016 5:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pokracovani-me osobne -u Litvinov,nejake dedina,spal jsem ,jen sundal vika a dal hadicu a vzbudil jsem se.Dal Italie-u Torina,na Shelce,pod lampou prvni auto od kasy.mel jsem syta,tak urezal rumun hadice a vytahl plovak,dal hadici.to me vzbudilo to lupnuti hadic,takze nevzal nic jen ujel,ja nepojizdny,cekani na servis man do rana,ted v PL.bar Jadwisin,u Krzywa.na A4.taky jen viko.zmineny Francepol.V Ostrave jsemvidel krumpac v nadrzi,u Uan,v Madarsku na nulce,zvedak pod ni,prorazena nadrzKazdppadne zlodeji sazeji na nezajem ostatnich,nestiti se niceho.
Neřeším...
úte pro 13, 2016 6:04 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

me se pokousel nekdo sebrat rezervu kdysi, vstaval jsem ve dve rano a obchazim auto nez vyjedu a matky pod autem a kolo napul dole :-\ ..pak sem stal vikend nekde u Duseldorfu na benzine a jedinej cz a zanovni auto. Uz kdyz sem v sobotu prijizdel, tak to bylo jak kdyby privezli banany, byl jsem stred pozornosti a furt nekdo chodil kolem a ocumoval. Celou noc sem nespal a mel roztazeno, dospal to pres den a v nedeli v 22h start i kdyz bych nemusel. Ta nedele noc je myslim kriticky cas. Tezka haluz :-) ...auto jsem poustel na mechach dolu, at to alespon trochu zneprijemnim a vzdy dokola obesel auto a jako nenapadne kouknul na ridice vedle a na spz a snazil se at me u toho vidi. To je asi tak cely co slo udelat ...a kdekoli uz jsem taky nezastavil...o naftu jsem prisel jednou o 400 litru a kolegovi myslim nekde v gb bylo lito penez za servis a byl lehci taky asi o 300l nekde u firmy :lol: ..
úte pro 13, 2016 6:47 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

nafta

Příspěvek

taky už mně to potkalo a za sebe říkám, že bych to trestal ne podle výše škody, ale jako obecné ohrožení, každý si domyslí. Poldové by něměli
buzerovat za karty, ale všímat si kdo vozí hadice, čerpadla, kanystry a jiné pičoviny a dohledat zpětně jejich výskyt na parkovištích kde se kradlo. Brát profesáky.
Já osobně už mám optření, ale to tu nebudu psát. Jinak u solovky mám strach o kardan, to je taky dost peněz na pár šroubech
úte pro 13, 2016 7:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Reseni je nekolik.Treba netahat tunu nafty jak my....Nebo to komplet zadeklovat z vrchu plechem,z boku po dekle a proti zvedaku snizit jeste trubkama okrasnyma z nerezu treba.Ze nekdo vycucne auto nekde pohozene na D1 pres vikend a ridic doma,to chapu,ale vzbudit se ve tri obejit auto a polak ti vesele paci hrdlo,jako by nic...Osobne mam slabe spani a navic spim vzdy s pootevrenym sibrem,leto zima neresim,a v noci fakt jde slyset kazdy krok kolem auta.Litevci od Girteka,kde sedi vetsinou UA ridic,maji vsichni cerpadla v kosi na palety schovane.i kdyby ji nekradli tu naftu,vecne sni manipuluji,predavaji kolegum,pisou ruzne ucty z nemecka treba a tankuji v Rus atp.
Neřeším...
úte pro 13, 2016 7:45 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jeste dalsi reseni je,delaji to hlavne polaci,kteri nechcou byt okradeni,zaparkuji na noc a cekaji kdo dojede.Auta se ustavi kolem nich,polak vyleze ven s mobilem a foti si,jako by,sve krasne fh treba.Pritom jen foti spz vedlejsich aut,co stoji vedle,nenapadne hlavne.Taky zpusob.Me vcera natacel nemec na A61,parkoval jsem v lese u Bopard,PWC bylo plne diky truckerum co to zahodi v poledne uz za auta a jdou strasne aetrovat,tak jsem couval pres ruku do chlivku schvalne mezi dva helmuty,tam je klid,sedel v krasnem topline a natocil si me.Strach o to ze bych mu to mel rozbit nemel snad.
Neřeším...
úte pro 13, 2016 7:54 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Když to kradete sami nevadí?
úte pro 13, 2016 8:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nejvetsi sebevrazda je asi chrapat na SOS v Italii-Kazda druha je zgychana od nafty,same mastne fleky.
Neřeším...
úte pro 13, 2016 8:25 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Mně kdysi vybrali naftu v Pelhřimově, ráno jsem zavolal policajty, sepsali to, a za asi 2 měsíce volali na firmu, že chytli pachatele. 8) :shock: Jak to dopadlo s náhradou škody už nevím, ale chlapci se přiznali.
úte pro 13, 2016 8:54 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:51 am, celkem upraveno 1 x.
úte pro 13, 2016 10:10 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Já popisu něco od sebe. U firmy kde jsem jezdil Turky tak kolegovi ukradli náves. Od te doby bylo i ve smlouvě napsané aby řidič zaparkoval nejlépe na hlidanem parkovišti a nebo na místě kde je na dohled 3ti osobou nebo jak to bylo :D jednou me bouchli hadice tak sem stal zaparkovany v Rumunsku někde v nějakém městě a stal sem v méně osvětlené uličce. No naštěstí ráno vše OK, ale strach sem mel velký. V Turecku sem stal většinou s irancema, oni večer drží stráž. Jinak já si na polaky stěžovat nemůžu, borci od omega pilzno jsou v pohodě. S jedním polákem z menší firmy sem vikendoval, bral naftu 300l měsíčně ale protože na hranici natankuje na mazut 550l za par kacek, tak to šéfa evidentně nesralo. Použijí slova kolegy, nejsem nejmladší, jezdim cely život. Já bych se mohl na to ježdění vysrat, ale aspoň ze člověk parkuje na hlidanem, může v létě spát s otevřeným oknem do korán udělá par kroku a ma jídlo, no Hof je Hof. A ne se modlit ze jestli zaparkuju, tady mas všude i internet. Možná ze kdyby vaší šéfové pustili nějaké to euro za parkování tak by se vyhnuly takovým situacím kdy hoří termín ale není nafta a vola se servis. Já osobně mám rad pocit bezpečí a toho ze me v noci někdo hlídá.
úte pro 13, 2016 10:24 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ohledně té nafty mi to připomnělo historii,dva dny starou...

Jezdil jsem ten den dodávkou a v Praze jsem vyjížděl z vedlejší na hlavní a vidím jak po hlavní projel polák v hezkém DAFu XF105 a z nádrže mu něco visí a zůstává po něm mastná dráha...

Zatroubil jsem na něj,zařadil se za ním a zablikal... on nereagoval,tak jsem ho dojel ,a při předjíždění jsem ho vytroubil a ukazoval mu že něco nemá v pořádku,to už pochopil že se něco děje,mno a pak zastavil u krajnice,já před ním,tak jsem mu to šel ukázat.

Sací koš v nádrži měl povytažený a mezerou mezi sacíma trubkama tam měl narvanou tlustou hadici dlouhou asi dva metry,která visela z nádrže na zem a pomalu z toho tekla nafta ven.

Polák : O Kurwaaa ,vytřeštil oči,hadici vytrhnul,zahodil na chodník, velice zručně nasadil a zacvaknul bajonet na sacím koši do nádrže a že panko,dzekujem a mával rukama že kurwa chuj zloděj mu to vybral na parkovišti :roll: Popravdě když jsem viděl jak obratně manipuluje s tím bajonetem na nádrži,kterej né vždy jde zrovna lehce zacvaknout,tak mě to nahlodalo jestli náhodou nekradl naftu sám sobě,ale to by musel být už řádný debil,aby tam nechal hadici a jel s tím na vykládku :D

Pak se mě ještě ptal kde je firma kam jede,to byla zrovna ta pro kterou jezdím já,tak jsem mu ukázal směr a rozloučili jsme se.

Když jsem jel po půl hodině zpět,tak tam po polákovi zbyl jen mastnej flek,ale hadici jsem už na chodníku neviděl,tak se pro ní možná vrátil :lol:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
úte pro 13, 2016 10:26 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

JiRaY

Příspěvek

...a po Polákovi zbyl jen mastnej flek...zabils :valetsesmihy:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř pro 14, 2016 12:02 am

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

diesel

Příspěvek

A taková trapná otázka: kradou svině naftu i německým truckům? stávám mimo ostatní lkw nejvíce u začátku vesnice. Naštětí se mi nikdy nic nestalo, já jako ženská bych volala policajty, nic víc. Ani z trucku bych nevylezla. :x
stř pro 14, 2016 7:29 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů