Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Skoda, ze tomu nerozumim, nejak se mi to nechce vlezt do prekladace.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte črc 31, 2018 5:57 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:01 am, celkem upraveno 1 x.
úte črc 31, 2018 6:14 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Ukrajinský řidič; Bravo, bravo!!!

Příspěvek

Tak konečně někdo sejmul mrdku zlodějskou tak, že je to veřejná záležitost. To pomůže dalším okradeným sebrat odvahu a alespoň trochu a nějak (třebas neobratně) konat. Z toho mám moc dobrý pocit.
I já jsem po dlouhé době zažil pokus o zlodějinu, ale za to si mohu sám. Před měsícem jsem zůstal stát v noci na N4 mezi Vitry-le-Francois a Saint Dizier na tom zálivku pro dvě auta u toho polního letiště. Prostě jsem to risknul, abych dojel na víkend domů. Z Chalonu mi to nedává a pak jsem měl jen hodinu a tam stejně po cestě rozumné parkování není. No tak ve čtyři ráno kolemjedoucí troubí, tak koukám do zrcátek a v té skoro tmě nic nevidím. Tak znovu zaberu a před pátou v polospánku slyším osobák na volnoběh. Koukám do pološera, výhled mi matou dva odpadní koše, ale nakonec u konce kárky zaostřím dvě postavy. Tak jsem začal úplně naplno řvát hééj-hééj-hééj, ta hovada skočila z náspu k autu (sázím na to, že se museli doopravdy připosrat. Kdo mne zná, tak ví, že přeřvu i metalovej koncert) na souběžné polní cestě. V autě čekal řidič a měli asi štěstí, že couvali, já mám na pravé sedačce přikurtované vaření a kdyby jel dopředu, tak bych je zkusil trefit kompotama.
Měl jsem říznutou plachtu i na autě i na kárce a tam už štrachali do nákladu. Ale museli to být echt debilové, jít do akce v pět ráno, kdy už i tam se pomalu rozednívá.
Jo a měl jsem sundané víčko od nádrže, ale myslím si, že mne předtím navštívila jiná parta.
Malá nápověda k obraně; hasičák funguje i na bezkontaktní vzdálenost, kdo se nadchne, má starosti sám se sebou. A pokud nevyfénuješ zrovna někoho s angínou pectoris, nebo s půlkou plic, tak to rozchodí. To mám vyzkoušeno na sobě, když jsem si hasil tandem, co chytil od prošoupané gumy, když se kouslo ložisko (to se kousne a za pár vteřin bouchne a chytí guma a okamžitě hoří plachta). Fouknul jsem do toho proti větru a tím jsem šel okamžitě "na střídačku". Naštěstí u mne zastavil Němec a než já se na něco zmohl, tak to ofukoval že svého hasičáku, dokud nepřijeli hasiči. Měl jsem strach, abych se nenadýchal něčeho jedovatého, ale kamarád hasič mne po telefonu uklidnil, že neumřu.
Ale velký bacha. Hasičák použitý na zmrdy lze klasifikovat jako zbraň a pak záleží na zákonech té země, policajtech, případně na státním zástupci, soudci a advokátovi.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte črc 31, 2018 7:02 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jsem si tak představil moje auto místo toho Actrose a následně ten rozhovor s mojim šéfem. Myslím že by to asi nebyla slova plná chvály :think: Ale aspoň o jednoho zmrda míň :clap: Myslím že chlapi od GIRTEKA už můžou od ted v klidu spát.
úte črc 31, 2018 9:25 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Diky za preklad, pekne poctenicko, jen tak dal.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte črc 31, 2018 10:53 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

JakubS - ak však bol ten zlodej členom organizovanej skupiny tak si skôr myslím, že odteraz chlapci z firmy Girteka moc toho nenaspia.
stř srp 01, 2018 5:37 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
BES - běs
stř srp 01, 2018 5:08 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Hmm, tak tomu rikam vzit spravedlnost do vlastnich rukou. Jeste tak toho parchanta vytahnout za rypak z kabiny a poradne mu do nej nakopat!!! Ty vole to snad neni mozne co je mezi nama za svine. Pred par lety to ridilo dvoukolak tazeny oslem a ted takove "zlepsovaky" a okradani kolegu ve velkem. Hnus balkansky....
stř srp 01, 2018 10:56 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Kazdopadne se ten Ukrajinec zachoval jako CHLAP a klobouk dolu pred nim.Chuj s autem,chuj s pauzou,ale jednal.Zastavil ho a to je hlavni.Ze cigos vytahl nuz uz byla asi posledni moznost jak to prezit,pokud je nekdo rozzureny nediva se doprava doleva a ma tmu pred ocima.Zachoval se kazdopadne spravne,je to vsimavy clovek.Cigos odnekud z Konstaty aspon dle spz bude na delsi dobu vyleceny.Stareho vraku Man neni zadna skoda.Nemyslim si ze by Girteka mela nejak po ptakach u rumunu,naopak,rusaci nebo ukrajinci byly vzdy vnimani jako silni jedinci,to se cigos trochu prepocital dobre mu tak.Kdyby policie jen trochu chtela,ne jen ta spanelska,pochyta zbytek te firmy rumunske,v dnesni dobe plne kamer vsude,at Zumpa ci Irun,by to nebyl zadny problem,jen to by usel nekdo chtit.Bohuzel ale takovych hrdinu je pramalo,nasinec bude cumet do firhanku a modlit se at si ho nikdo nevsimne ze nespi.
Neřeším...
pát srp 03, 2018 9:38 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

nevím co to mělo znamenat, jestli nějaký pokus, ale včera nocuji u Tábora pod tím kruháčem a PL se postaví opačně než stojíme všichni a bokem zadní části návěsu mi blokuje dveře řidiče. Vylezl jsem ráno dveřma od spolujezdce, zklopil obě zrcátka abych mohl vyjet, zkontroloval nádrž a vše OK, tak nevím jestli to byl jen mentál, nebo ho odradil zámek na nádrži, ale bylo to hodně divné. Už se něco podobného někomu stalo?
pát srp 03, 2018 10:59 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jozin souhlas. Technika na sracky, ale rumun musi byt vyvaleny jeste ted. Asi to od ukrajince necekal. Razantni odpoved, za me taky palec hore!
Driver Brno ja bych rekl ze se spis postavil jak prase. Asi kdyby chtel corovat, tak riskuje ze vyletis druhyma dverma a das mu do rypaku. Ackoliv nekdo muze byt opravdu tak drzy, nebo tupy ci jak to nazvat
pát srp 03, 2018 11:56 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

To parkoviste znam a uz tam nestojim,neni tam zadny system a navic lamani na fleku.Polak byt totalne vyjety a hlavne to dal nevede prece.Urcite ti nebude krast naftu jak stoji naopak. :D
Neřeším...
úte srp 07, 2018 1:32 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

to takhle odstavite auta na firemnom dvore a potom sa nestacite divit🤬


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 23, 2019 7:55 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

vydojene uplne do sucha a este pobrali aj kryty na baterky🤬🤬
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 23, 2019 7:56 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Na předposledním obrázku přešli přes sítka???
Jinak jak je to na firemním dvoře, tak by mne to vůbec nevzrušovalo. Ještě bych se s úsměvem díval šéfovi a majiteli do očí.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 23, 2019 9:17 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů