Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Nejlepsi je rezat cervenou hadici, coz se teda ale v tom zmatku ne vzdy povede, navic zalezi, z ktere strany ten kokot stoji.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv črc 12, 2018 9:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Nemusis nic rezat,staci mu ji oddeat,pak uz neujede.A tim skoncil,protoze mam v ocih tmu jak mi nekdo dea neco podobneho,to by myslim nedopadlo dobre.Jenze on stim ivecem sta za mnou,nez jsem se vratil zpet s tyci,sazel tam gangy.Pamatku aspon ma,auto i ksicht si pamatuji dodnes i kdyz to je mnoho let.Nemam pamet na jmena,ale na ksichty a auta mam pamet jak slon.
Neřeším...
pát črc 13, 2018 1:45 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jo, to je takovy to mel jsi... Ale kdyz prijde akce, tak clovek muze byt rad aspon za to okno.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát črc 13, 2018 5:20 pm

Zpatecka
Příspěvky: 77
Registrován: stř kvě 22, 2013 9:24 am
Bydliště: Tam kde zrovna jsem

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Tak jsem dneska zjistil, že už se krade i voda ze soudků pod návěsem. Kohout mám nový nikde nic nekape, dvakrát jsem si umyl ruce a jsem bez vody :?
sob črc 21, 2018 4:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ja slozil v Lyonu,zaplachtuji,vedle francouz to same,beru rucnik,mydlo tam je primo v tom hrdle,francouz jde taky a pta se zda muze,rikam jasan,oplachnu pazury pysk,pak ten cyp nakyda kilo mydla,pusit ten kohout,lehce oplachne rypak,vytahne hreben a zacne se cesat....Voda vali dal vesele,tak se vratim,zavru ten kohout a on na me cumi jak na vola..... :wall:
Neřeším...
stř črc 25, 2018 7:54 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

..a ve Francii kdybych si nechal boty venku na schodech tak v nich jisto někdo odejde :?: Zlaté Česko hoši :!: :pray:
pát črc 27, 2018 5:49 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Jo odejde,ale rumunský nomád...
pát črc 27, 2018 6:58 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Zlaté česko :roll: :roll: :roll:
BES - běs
sob črc 28, 2018 1:31 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Kolega mi psal ze se zastavil na hranicich F/I na velkem parkingu pro kamiony. Nadseny ze to ma kousek k mori... No nadseni brzy opadlo... Samej bubak prej. V noci tam otvirali kamiony a koukali co se veze a dnes u Milana ho otravovali buzeranti... Jestli to ma jeste cenu tuto praci delat... Hnus.
sob črc 28, 2018 8:47 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ventimilia je tranzitni misto vseho hnusu,me tam v poledne v klidu otevreli vrata i splombou.Zadny stres.Dnes se uz chodit koupat k mori je sbevrazda,pokud to nemas osefovane druhym napriklad co zustava u auta,pruser je na svete.
Neřeším...
sob črc 28, 2018 9:11 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

To je furt nemas misto u more na parkovani? A jen si zadelavas na problem. Kam ten svet speje...
sob črc 28, 2018 9:45 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Neni snadnesji korist pro nenechavce nez truck nekde u cesty stat,a km od nej chlap v bermudach na plazi.Samozrejme prachy v aute.Tech vykradenych aut behem mziku bylo ve Spaneslku ci Italii snad milion,znasi firmy jmenovite tak pet.to uz je ale davno,dnes uz to nikdo nedela.myslim stim stanim.
Neřeším...
ned črc 29, 2018 8:35 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Muj kolega si sel nakoupit nekde pod Lyonem do Auchanu nebo kam. Kamion na parkovisti u obchodu, parkoviste plne aut, lidi. Kolega za 30 min. zpet. Bocni okno vyvalene dlazebni kostkou a mobil, notas, karty na tankovani v pi*i. To vse za plneho provozu behem dne. V dnesni dobe chodit nekam na plaz je sebevrazda. Jedine jak pise Jozka, jit se koupat a druhy vartuje u aut. Potom naopak. Ja si ale nemyslim ze primarne kradou francouzi, at cerni nebo bili. Evropa vcetne Francie je plna kocujici verbeze z Balkanu. Ja vam reknu ze jsem mel takovou haluz, stal jsem na shell Ladna a prijeli tam dve auta plne rumunskych ciganu. Chlapi, zenske, plno faganu. Ty same jsem potkal ve Francii u Challons Champagne za 14 dni! Uplne stejna sestava. Neverim tomu, ze si takovi sraci vyjeli na 14 denni trip po Evrope. Normalni skur*eni zlodeji, kapsari co si jedou vydelat nekam do metropole jako je Pariz a potom se nachvili vrati do te sve prdele v Rumunsku,kde za sve ulovky debuziruji. Takto kocuji treba cely rok a zrovna tyto mrdky a jim podobne nam kradou v kamionech, berou naftu a vse co jim pod pracky prijde. Samozrejme ani francouzi nejsou svatousci. Ale tyto pizdy balkanske se chovaji jako nedotknutelni
ned črc 29, 2018 11:45 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kradeze nafty na cestach

Příspěvek

Ja byl na Portoguaru,Italie,pro grilovane kure,ani 15minut jsem tam nenatocil a jak jdu zpet bylo mi vse jasne,dvere dokoran :D .Ja vse nosim sebou ale,myslim tim karty prachy,letite Mio mi tam nechal,prokopa ljen hadry a nasel kulove.Naproti stal shodou okolnosti od Mossu,ten tam nechal samozrejme karty prachy a sel jen pro spumante.Brecel jak zelva,rikam mu cus,co ti vse chybi on ze vse,rikam njn,nastartuji a vyjizdim skoci mi do cesty ze prej kam jedu,rikam no do Rima,on ze ne,bedem cekat na Polizia,ja mu rikam ja urcite ne,me nic nechybi a neminim tu stat pul dne a poslouchat chytre reci od nagelovany v gumakach...A jel pryc.
Neřeším...
ned črc 29, 2018 7:37 pm

úte črc 31, 2018 5:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] a 15 hostů