Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
BlankaP
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 10, 2017 10:10 am
Bydliště: Dejvicka 9

Spokojenost řidičů

Příspěvek

Dobrý den, k mé diplomové práci potřebuji vyplnit dotazník spokojenosti. Najděte si prosím 5 minut na jeho vyplnění. Dotazník slouží k analýze kamionové dopravy napříč ČR. Najdete ho zde: http://bit.ly/DotazovaniKamionovaDoprava
Děkuji za váš čas!
stř led 11, 2017 2:19 pm

Juranes
Příspěvky: 34
Registrován: stř úno 23, 2011 2:43 pm
Bydliště: Czech Republic, Brno

Příspěvek

Nezlobte se na mě Blanko, ale tento dotazník nemohu vyplnit, protože i když píšete, že je anonymní, první otázka a několik následujících se přímo týká mého zaměstnavatele, kterému bych nerad ublížil, protože věci , které mi vadí, se týkají celého systému autodopravy u nás. Pokud máte zájem, napište mi na sebe kontakt do Soukromé zprávy, rád vám vše vysvětlím jinou cestou, než tímto dotazníkem.
Děkuji za pochopení Juranes
Doma jsem tam, kam mě pošle dispečer
stř led 11, 2017 6:52 pm

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Blanko být Váma,tak si obejdu firmy a nekdo by určitě měl zájem.Anebo to nemusí být vyloženě dopravní společnost,ale někdo,kdo má vlastní dopravu.Takových firem je sice málo,ale najdou se.
lubo
pon led 16, 2017 3:55 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

...vyhodil bych první otázku, která není moc anonymní... a hlavně bych si opravil ty pravopisné chyby :roll:
úte led 17, 2017 7:35 am

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Můj názor je že dotazník skutečně by měl být postavený tak, aby byl anonymní.....a to tento není.
Navíc pokud už by tak postavený byl, myslím si že otázek které by vyjadřovali postoj řidiču k určitému konkrétnímu problému dnešní dopravy a firem by mělo být víc. Toto mi připadá jako spíchnuté horkou jehlou.
pát led 20, 2017 7:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů