Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Nevim zda mam tento problem jen ja,nebo i ostatni.Auto mam zanovni,vicemene hezka souprava,furt vylestena.At stojim kde stojim,nepocitam autohofy,jen bezne tankstelle,nebo Pwc,diru v plachte mam casto.Naposled vcera,A38 u Lipska,bezny parking,nekde u Leune,smer domu.Mam zjistene ze je uplne jedno jak clovek stoji,to ze pod lampou v prvni lajne,na Borde treba(A2)nebo uplne vzadu ve tme,stejne tam do rana dira je.Nejvice me sere ze se nikdy nic neztrati,vozim same kokotiny,zelezne regaly plechy atp,ale ty diry uz nejdou spocitat.Spani bez zatahlich firahanu taky nic neresi,viz vcera.Lampa taky ne,zlodej to obejde zdruhe strany a kukne.Takze se ptam zkusenejsich,jak to udelat at ta plachte nevypada tak jak vypada.Neptam se ridicu frigo,kontejner ci kipper,ale plachtaku.Taky nechcu cist rady ze jezidm po nocich a pres den spim,nebo ze stojim jen na hofech a a to po 7h jizdy uz,preventivne :shock: .O pulnoci tam dira nebyla,v 5h rano uz rano ano,takze klasicky cas kolem 2h rana tipuji,vedle auto HR(chorvat)taky dira,BG taktez.Mam cca 7dir z nemecka,nikdy se nic neztratilo,nic jim neni dobre,asi cekaji na cigara(to at si vezmoou flexu ale na ten LOG-IN)V industrialach v nemecku me jeste nikdy nevyrezaly za x let ale ty autobahny to je katastrofa.Operuji predevsim na est.A2.A38,A4,A14.Ted babo rad :D
Neřeším...
úte úno 21, 2017 9:41 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

těžká rada ..... já poslední dva roky v D nespim vubec a když , vždy mimo dalnici..prostě kouknu a tady by "to asi šlo" :mrgreen: ale spíš bych to přisoudil náhodě, že žádnej šmejd okolo nešel-nejel ..řeže se i na autohofech...sice asi míň , ale stejně, jediný řešení obecně je chytit a na místě normálně zabít a čau.... kdyby to mohl udělat každej.... rozkřiklo by se to za chvili by byl klid , asi se musime smířit s tím, že bude jen a jen huř.... :| vrchol idiocie je potom udělat řízanec , když jsou vzadu otevřený vrata.... takovýmu kokotovi bych vyřezal řezačkou břicho vidět ho ... :wall: ale ono se to lehce píše ..tyhle mrdky nechodí sami a vem v noci na parkovišti 5 lidí s monterajznama (v případě, že si jich všimneš)....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte úno 21, 2017 10:12 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Nike=honění

Příspěvek

Hele jozin, já mám vyzkoušeno, že se mi nová Nike objevila hlavně vždycky, když jsem ten večer masturboval. A že mám 180 kilo, tak to pozná celé parkáre. A protože jsem kompulsivní masturbátor, tak moje plachty vypadají jako reklama na Hudy sport.
Tak si myslím, že bys měl zatahovat firháňky.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř úno 22, 2017 1:35 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

krocan-tebe jsem vubec nepochopil a ani nechcu asi radeji.Ze mas 180kg je fakt smutne.Martin-to mas tezke,doba zlateho nemecka je za nama davno.Dnes spim na hofu,Hersprung,smer HH,tak uvidime.
Neřeším...
stř úno 22, 2017 8:46 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Netýká se to plachty, dnes ráno týden staré Banerky 2 ks , i propojovací kabel , malem mi po ránu jeblo .
stř úno 22, 2017 10:28 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Jozko,to jede v noci kolem auto plne afghanskych inzenyru a ti udelaji kazdemu odborny rozbor plachty...dnes se tomu nejde vyhnout. Jak pise Martin- je to otazka nahody, bud ta pi*a jede kolem nebo ne. Taky to muzou delat domorodci, proste jen tak z nasranosti. Najednou je nas - cizincu vsude nejak moc...
čtv úno 23, 2017 6:54 am

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Včera jsem viděl největší "najku" jakou jsem kdy v životě viděl :D , krásný rovný řez od přední tyče shrnovačky až po tu zadní...smutný pohled...je to němec který jezdí v rakousku pro stejnou spedici jako já, bydlí v berlíně, 15let parkuje na stejném místě, no zřejmě už někomu došla trpělivost, myslím že už to tam neodstaví :lol:

Jinak osobně se divím rozdílu v mentalitě Dánů/Švédů, ve švédsku pořád nějaký problém, pořád z kluků někdo vyprávěl kdy a kde ho rozfikali, kde koho vybrali, kde komu aspoň otevřeli vrata a zkontrolovali náklad, v Dánsku absolutně žádný problém, nikdo nejezdí rozřezaný, nikdo není vybraný a ani nikdo neobšlapuje večer kolem návěsu a neotravuje že chce udělat byznys :D

V německu taky nemám problém, ale tak ono cestou na Hamburg a pak dál do DK je to celkem klidný, snad to tak i ještě dlouho zůstane
čtv úno 23, 2017 5:27 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Řezání plachty se stává sport, nebo jak si vysvětlit najk na plachtě. Vezl jsem pro všechny řidiče zajímavé zboží. Na plachtě jsem měl najk a nic víc. Kolega co vezl automotive, tak debil udělal najk a ještě se prošel po návěsu a rozřezal mu KLTčka aby se podíval co veze. Stalo se to na dobře osvětlené pumpě. Dřive to byl fenomén Anglie, a teď začíná vyhrávat Německo a hned v závěsu je Francie a Španělsko. A nejvice mě dostane skladník v Německu když se zeptá, co to je. To pak potkám druhého mentála a začnu "šajzovat" na celé Německo.
Napsal jsem to už v sekci kdo potkal debila.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv úno 23, 2017 6:14 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

to mě kvůli najku kterej byl přes popruh co je nažehlenej v plachtě a bylo to zavařený zevnitř kusem plachty bagouni neuznali XXL certifikát, prej se musí nažehlit celej novej popruh. Naštěstí bez pokuty, měli rozum ale musel jsem ty 3t gitrů zakurtovat. A to mám prkna až nahoru.

A už na to kašlu, jezdím už jenom CZ vnitro, stabilku, až to skončí tak se na volant vykašlu úplně, jezdím 25 let a už mě to vůbec nebaví co se teď děje
čtv úno 23, 2017 7:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Nerekl bych ze trasa smer HH je bezpecna,po A24 od Berlina jede cely vychod.Jmenovite od tud mam tri diry,z toho na dvou pumpach,Neurupin a tu druhou zapominam nazev.Rezani plachty na zlost,kvuli stani nekde kde to nekomu prekazi neresim protoze tak nestojim.Tim byl povestny vychod DDR jeste jak nebyla A14 u nejakeho imbisu kde vlezli tri lkw vecne stali cesi co to jen blokovali a pochcali si kolo maximalne rano,kseft z nich O.O DM,tehda jeste,tak se helmut nasral a tnul,videl jsem diru 12m cca pres cely naves,tehda jeste Cetrans ,asi Most nebo tak neco a ridic nechapal proc mu to nekdo udelal :D .U Lobau smer Neugersdof u toho bufetu to taky rezal majitel bufetu,aby tam hosi z vychodu neblokovalo mista...
Neřeším...
čtv úno 23, 2017 9:32 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Obdobný problém je nádrž tatry kdekoli na stavbě, taky velmi silný magnet na všechny nenechavce, už delší dobu uvažuji o pořádných halogenkách na fotobuňku a asi i v kombinaci s klaksonem a fotopastí
pát úno 24, 2017 7:02 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Neni reseni nechavat tu Tatru uplne na suchu vecer?aspon to tak vypocitat a vyjezdit co se da?To ze parkujete pet cm vedle sebe kabinama naopak si vsimne i dite,proc tak stojite.K tem plachtam-kolega spal predevcirem na A44 u Kassel,dira v plachte,rano vrata nedovrene.Tak je zavrel a na vykladce zjistil ze chybi tri palety....Trosku lehkovazne z jeho strany ,aspon rano obejdu auto a zjistim skody.A ne zavru a jedu...
Neřeším...
pát úno 24, 2017 7:06 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Dnes mi kolega od nas ukazoval tri diry,z jedne pumpy,jmenovite Borde A2 u Magdeburg.Neztratilo se opet nic.Navic ty diry jsou strasne male a v te spine nebyl ani otisk ze by tam nekdo koukal.To uz vypada ze to nekdo reze ty diry jen tak :(
Neřeším...
pon úno 27, 2017 1:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

Tak A38 stále stejný sport. Ve středu obcházím auto a samozřejmě řez, ale tak blbě, že byl v tom nejtmavším místě a ještě ani né najk, ale jen že se blbec ukojil, protože jsem zkoušel co zjistil a i když jsem věděl co vezu, tak jsem to nepoznal i když jsem tam koukal jak husa do flašky. Polák vedle mě ve stejném místě to samé. Já zleva a jen se (pachatel) otočil a polák zprava. Prostě jen nějaké sexuální uspokojení. Prostě nechápu. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 23, 2021 8:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řezani plachet(nike)v Nemecku.

Příspěvek

A38 řežou všude,včetně obou pump.pwc querfute Platz úplná katastrofa.
sob led 23, 2021 9:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů