Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Pivo

Příspěvek

Jak jsou ty svatky tak mam cas s e vklidu venovat zatavemu moku,auta jsem zazimoval a FH nechcu ani videt uz :D .Mam rad silne horke piva,takze Radegast 12 ma ty spravne koule pro me teda.Koupil jsem na zkousku v kaufu ten multipak Plzen,a take zklamani jsem dlouho nezazil.Opravdu to neni dobre,pominuli cenu cca 17kc,v akci.Naopak,mile me prekvapil Nachodsky Primator11,fajn pivo ,,za ty haky,,8kc,v akci.Fakt to je dobre.Jeste horsi nez Plzen byl Gambac desitka,to nema uz nic spolecneho s pivem,hneda voda zadarmo drahe.Taky mi chutnal ten Bernard 12,ta lahe je sice atyp ale fajne i kdyz drahe.Asi vi majitel proc takou cenu nastavil.Dale jsem koupil Bakalar,pivo nekde od Rakovnika myslim,ale taky moc dobre.Jen tezko k sehnani,myslim tim u nas na Ostravsku.Jak ste na tom vy,s pivnima recenzema?Nemusime se shodovat samozrejme,je to jen muj nazor nic vic.
Neřeším...
pon pro 25, 2017 11:47 am

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Pivo

Příspěvek

My mame v JZD pivovar vlastni. Aj prasata
pon pro 25, 2017 3:05 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Pivo

Příspěvek

Nejsem moc pivař. Musím na něj dostat vyloženě chut. Ale když to jde, tak si dávám Plzen. Je to taková jistota. U nás v jedné hospodě mají svijany, a ty jsou taky dobrý. Byl jsem třeba na pivních v Dobrušce a to byl humus, každý pivo jsem vylil, protože bych se asi poblil. Jinak Jsem ze severní moravy, takže všude tu většinou mají Šeráka a ten taky ujde. Ale hodně dělá jak to kdo natočí, jak má čistý trubky atak.
Jinak v autě mám tuším nějaký pivo z Lidlu a to když sem pil tak se mi kroutila huba :D
pon pro 25, 2017 3:30 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Pivo

Příspěvek

u mě vede bráník a heineken+paulaner :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon pro 25, 2017 4:07 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Me ta Plzen zklamala na cele care.Jsou lepsi a levnejsi piva.Budvar me taky neleze.Piva z Lidlu jsou Argus,hodne lidi si mysli ze to je PL pivo,ale neni,taky to obcas piju,a ziju.V lete jsem to odstavil v na Rudne u Prahy,smer ven,bylo tam Bistro(uz je zavrene,nastesti).Bylo teplo,sedl jsem tam a dal ten jejich Gambac.Po desatem jsem zjistil ze to nema cenu,skoda penez jen,trapne strizlivy jsem sel do auta,a byl schopen i odjezdu,takova to byla voda.Jeste ted mi je zle....Cela ta Rudna je ostuda nasi zeme,myslim to odpocivadlo,Prodavat cistou vodu do kanystru za 20kc 20 litru to je humus a hamba...
Neřeším...
pon pro 25, 2017 4:15 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pivo

Příspěvek

Za me vyhrava Radegast nebo Bernard. Mam rad horky piva a tohle je lahoda.
pon pro 25, 2017 5:19 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Re: Pivo

Příspěvek

Nevím piju mlíko
pon pro 25, 2017 5:49 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Pivo

Příspěvek

tommusil....... Obrázek to se Ti ještě nezauzlovali trubky :valetsesmihy: :smich: :?: :?: :?: :?: :?:

jožin.... z gambáče udělali už dávno sračkovou vodu ...hnus , jak to neni nepaster přímo z roury ve fabrice ......driják
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon pro 25, 2017 7:17 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

mickl-mame to teda podobne.Muj nebostik :( deda,chytrej clovek,mi vzdy rikal-Jozine,kdyz pivo,tak Plzen.A vzdy ji mel.Tehda,dvacet let zpet se mi zdala fakt dobra krasna bila pena,radost pit.Dnes mi to neleze.Navic jsem zjistl ze v Nemecku plno fajn piv,chodim casto po getranke market,vetsinou nekde ALDI ci Penny jsou,a zeptem se ho hned u kasy co mi doporucuje za pivo,nejake regionalni,ne FAX ci Beck,a ukaze mi hned na nejakou znacku.Beru hned 4ks,at to vychutnam,beru jen v lahvi,tam je zaloha 8centu a chutna lepa nez plech.V PL piju Tyskie,Namyslow,Lomza,vzdy max 5 voltu at to ma max,oni tam maji i ty lihove 8-9%,nic pro me.
Neřeším...
pon pro 25, 2017 7:29 pm

besttracker
Příspěvky: 331
Registrován: pon čer 15, 2009 8:20 pm
Bydliště: Honolulu

Re: Pivo

Příspěvek

:-)
pon pro 25, 2017 7:37 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Re: Pivo

Příspěvek

Tak sem si dal hostan naše pivko,taky dobrý.
pon pro 25, 2017 8:59 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Jj,to je gut,pil jsem.
Neřeším...
pon pro 25, 2017 9:58 pm

Uživatelský avatar
kasty
Příspěvky: 137
Registrován: úte led 05, 2010 5:56 pm
Bydliště: Olomoucko

Re: Pivo

Příspěvek

Plzeň lahvová se dělá v Polsku, u nás jen sudová a do tanků. Já většinou Holba a Staropramen. Teď jsem si koupil na vánoce Svijany, měli to v globuse ve vánoční akci, taky se dá, ale přijde mi, že Radek a Holba 12-ka je lepší.
pon pro 25, 2017 10:10 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo

Příspěvek

Ty Svijany zazily obrovsky boom pred par lety,ted uz mi to pripada ze se to zkazilo,bavim se o 11ce.Holba je dobry.Radegast ma taky sve vykyvy,nekdy v te lahvi citim jako by nejakou chemii ale to se mi treba jen zda,jak to naleju do stucku doma,pomine to.
Neřeším...
pon pro 25, 2017 10:19 pm

joeseph
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 31, 2017 9:57 pm

Re: Pivo

Příspěvek

Plzen 12,Heineken,Stella a na vetsi vymazani disku finska vodka :)
pon pro 25, 2017 11:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 12 hostů