Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

mtc

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

Moje zkušenost je taková že už by jsem k volantu nešel.Jezdil jsem a vykašlal jsem se na to.Nemocenská nula nula nic,základ pouze na pásce a zbytek v dietách které se krátí kde můžou,rodina také pomalu v háji a celý turnus zavřený v autě nekde na smradlavém parkovišti už pro mě taky nebylo.Teďka si odkroutím svých 8h v práci,jdu domů a jsem spokojený.Ten čas co strávíš v atě na cestách ti nikdo nikdy nezaplatí tak jak by měl.A co se týče pokud tak už to tady někdo zmiňoval,u nás dostaneš třeba 500 kč,ale v Německu už je to 500€ a to jsou potom jiné počty a ve výplatě to poznáš hned
pon úno 05, 2018 11:20 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

já ježdění beru jako jednu z více podnikatelských aktivit, které jsem potřeboval v životě vyzkoušet, ale upřímně? Kdo to má jako zaměstnání v současné době, tak asi není schopen se jinak uživit a dělá těm v kanclu pitomce, to prostě není život za ty prachy. pozn. mluvím o flotilách na MKD.
Naposledy upravil(a) DriverBrno dne pon úno 05, 2018 1:37 pm, celkem upraveno 1 x.
pon úno 05, 2018 12:45 pm

raspi
Příspěvky: 57
Registrován: pát lis 24, 2017 1:45 pm

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

Před 12ti lety jsem si dodělával "E" ( "C" jsem už měl před vojnou ) a chtěl jít na kamion. Naštěstí jsem pak sehnal lepší práci a tak mě touha po volantu opustila. Ale stejně mi to nedalo a tak teď už jenom čekám na novou kartu do tachografu a pak hurá o víkendech jako brigádník na autobus.
pon úno 05, 2018 1:24 pm

rochuss
Příspěvky: 96
Registrován: pát úno 07, 2014 7:14 am
Bydliště: Budweis

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

Klidne to zkus,já si delal skupinu E až ve 38 letech a pak jsem 2 roky čekal až papíry nebudou mokré.Tak jsem začínal ve 40-ti letech.Začatky jsou sice velký stress,ale dá se to zvladnout a i ty 13-15hod.šichty rychle utečou.Proste za volantem to uteče a ve fabrice se tech 8hod.neskutečne vleče.Poznáš nové lidi,zeme a není to nuda jako na jednom míste.Ale jinak myslím,že to je práce na tech povestných ,,7 LET" (možná 10) .Jinak si myslím,že víc roku, to už je promarnený život.A mezi 35.-45.rokem veku je chlap na vrcholu sil a taky jsou dnes výborný pomocník mobily,navigace,internet,shrnovací plachty ,klimatizace apod.,kdo ješte jezdil bez toho tak ví jake to bylo dříve peklo.Takže já myslím jdi toho.
úte úno 06, 2018 12:25 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

@rochuss hlavně to uteče jak furt hledáš nového zaměstnavatele :)
úte úno 06, 2018 5:28 pm

rochuss
Příspěvky: 96
Registrován: pát úno 07, 2014 7:14 am
Bydliště: Budweis

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

Tak teda za mne v CZ nikdy.Byl jsem skoro 9 let v A, u jedné firmy 5,5 roku u druhé 2mesíce(to byl težký omyl) a u třetí 3roky.A ješte bych k nejaké slušné firme v A nastoupil,snad budu mít štestí.
úte úno 06, 2018 9:53 pm

rochuss
Příspěvky: 96
Registrován: pát úno 07, 2014 7:14 am
Bydliště: Budweis

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

Nevím taky kde bydlí radeczek,já mám ale štestí,že muj prapradeda Josef byl v r.1895 za Rakouska-Uherska povolaný na vojnu do Č.Budejovic a po vojne zde zustal.Takže bydlím v jedné z nejlepších českých oblastí.
úte úno 06, 2018 10:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

souhlas, Budějky jsou super město a dá se tam dobře parkovat u výstaviště -kousek do centra :lol:
stř úno 07, 2018 7:57 am

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Re: Asi jsem zešílel, z kanceláře na MKD :)

Příspěvek

Absolutní souhlas s příspěvkem M.Z. Vem dovolenou, zkus a uvidíš.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
sob bře 03, 2018 1:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů