Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Sofe, podle tech vystoupeni v tv bych rekl, ze Tok nema ani obcanku....
pát pro 21, 2018 5:18 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned pro 30, 2018 7:39 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
pát pro 21, 2018 9:47 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Ťok řidičák má, kdysi se pochlubil nějakou velkou nehodou, kterou zavinil. Je trouba, že nenechal odstranit ta betonová svodidla dřív a ti trotly, co stáli kamionem ve všech pruzích, jak jsou na tom videu jsou jasní. Samozřejmě, že i D1 má ve stoupáních 3 pruhy. To každý ví, trouba co hledí do NTB si toho nevšimne a píše zde hovadiny. A co je kaverna ? To je díra v podloží, která se jim vysypala z pod betonu, když kutali středové pásy pro uložení info kabeláže a kanalizace. Tyto kaverny objeví skenerem, rentgenem a musí je utěsnit, aby se vozovka nepropadla.
pát pro 21, 2018 1:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Pristi rok se otevre az!!22km!!novych dalnic v CZ.Stavebni tempo mame opravdu vrazedne jen co je pravda.Par km D3 co velmi potrebujem a kousek useku Lipnik-Prerov kde projede asi miliarda aut denne ze smeru severni morava-zlinsko.Odpocivka pred Zlinem,co tam stoji vybudovana asi pet let,osvetlena,ale zavrena,bude nadale slouzit pouze jako buzer plac Policie CR,ridici budou nadale vykonavat sve bezpecnostni pouzy po prikopech kolem Otrokovic.
úte pro 25, 2018 6:38 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

NakejMagoj: Věř, že sedět na ministerstvu bejvalej řidič, že by pritority byli úplně jiný.
Nezapomenu, jak před nedávnem přišel s názorem, že se byl podívat v německu a líbí se mu, jak se tam odbočuje na červenou doprava - že to chce i u nás.
Ale že třeba v německu nemaj limit 130km/h si nevšim?

A to je víc věcí. Člověk co fakt zná provoz, zná reálný problémy a dokáže vymyslet i řešení. Nějaká studie od PČR nebo ministerstva jako takového, je úplně k hovnu. Třeba nechápu, že nikdo stále neřeší (ne)kvalitu autoškol...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte pro 25, 2018 7:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

V byvale NDR se doprava obocuje na cervenou uplne bezne,jen tam je domalovana sipka zelena.Genialni reseni.V PL to taky vidam obcas.Stim vsak ze ty davas prednost.jak nekdo jede z leva naa zelenou.Objevujem ameriku opet.
úte pro 25, 2018 7:48 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Jo, já vím.
Ale s tím co všude funguje normálně, tak pak ministr co má ŘP náhodou objevuje Ameriku jak píšeš... Přitom tam dřepět ty nebo já, dávno bychom to prosadili, + dalších xy věcí :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte pro 25, 2018 10:18 pm

Krocan
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Dřepění

Příspěvek

Davide, prosím Tě, hlavně mě nestraš, že bys chtěl na ministerstvo. Stačí, že prdí Etna a byla tsunami. Myslím, že jsem Ťokuvzdorný, ale z Tebe by mi asi řádně jeblo.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř pro 26, 2018 12:51 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

:-D :-D
To se neboj, nechtěl. Byl to přestřelenej příklad - chci tím jen říct, že prostě sedět tam někdo fakt problematiky znalej, kdo ty problémy zná z vlastní zkušenosti - vypadalo by to jinak.
A nejhorší je, že oni ani o realných problémech a jejich řešení slyšet nechtěj - nevím jak v současnosti, ale dřív (pokud se nepletu), se jim třeba se Sdružením řidičů moc jednat nechtělo
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř pro 26, 2018 11:25 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Urcite by tomu vice rozumel David naz ten magor co zna D1 z kanclu a mysli si ze kamion zastavi jen tak proste vecer,z nudy.
stř pro 26, 2018 11:57 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

V zemi, kde ministerstvo financi vedl chemicky inzenyr (Kalousek) a ministerstvo obrany baba Parkanova, tak muze doprave sefovat nejaky Tok co mozna pozna tak dopr.znacky a to je vse.
stř pro 26, 2018 12:33 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Ředitele i Ťoka bych nechal defenestovat protože jsem měl možnost dvakrát jet po D1 do Brna a zpět. Ten nedodělaný úsek na Vysočině je tak dezolátní že jsem měl obavy o auto a jestli poločas rozpadu zrychlí tak to bude na úrovni polní cesty nebo zmrzlé oranice. Nemám opravdu chuť platit za tento dezolátní stav.
Volvo FL 614.
stř pro 26, 2018 12:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

D1 se mela cela udelat nova a ne to lepit pet let,x mrtvych za dobu rekonstrukce a vysledek budou opet dva pruha jen a a zadne nove parkovaci kapacity to vse za x miliard...Normalni clovek to nepochopi nikdy.
stř pro 26, 2018 1:03 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

Všetko, ale naozaj všetko sa preratava len a len na prachy.
stř pro 26, 2018 3:47 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: reditel silnic a dalnic CZ.

Příspěvek

na D-1 do Brna, chytla Ťoka obrna .......................... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 27, 2018 1:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů