Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

dispečer amatér :D :D :D "peter" šéf by mu měl nabídnout tuto funkci. Procenta z fakturace, 30základ a mohl by se rozvíjet. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 06, 2021 5:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

On je kovanej volvista.v kanclu by to nedal.typicky cesky ukaz auto v plne palbe chujovin jak na strelnici a do prace s fabii tri valce svihadla na dverich...bo to je dobre rikal.
sob úno 06, 2021 7:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

My taky voláme, plánujem, hrajem si na dispo.. máme ceklem dobrou partu 4-5ti kluků a občas se nám povede něco vylepšit, zachránit, pomoct.. Není to od věci, kolikrát ti to pomůže, nemusíš dělat kokotiny když víš kde je zbytek firmy :idea: Do toho pokecáme, proberem kokotiny, zasmějem se, zahrajem si kdo má větší a je :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 06, 2021 9:18 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Raku - nič proti, rad čítam tvoje postrehy a hlasky😁😁, ale u nás by si takýmto štýlom bol jednička niekoľko krát s odpojenou tocnou, alebo by si dostal deku medzi navesami. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ Bo kurvit normy sa už zo skúseností dlhodobo nevypláca. ☝🏻😉 Pamätaj na moje slová až stratíš náves alebo ti,, niekto,, vypustí koleso, nedaj boh da pár po hube✋🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv úno 11, 2021 9:10 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

P.G. už jsem to tu psal o kurvení norem, ale divím se že ho sám náčelník neuklidní ve svém zájmu, nebot s takovou mu tam zústanou dva kolchozníci, zbytek půjde dělat tam kde mají normální prachy bez toho aby závodili.
čtv úno 11, 2021 9:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

No nevim no, já zas nemám rád blbce a neumětely, dostat deku, tak to asi(a nepopulárně) ženu vejš :think: Ať si jezdí(a vydělává) každej jak chce, já nikoho neomezuju(spíš naopak) a tak nevidim důvod proč by mi někdo měl škodit :roll: To se nedělá a třeba takový povolený kolo, to by byl odejit dostat ho do ruky, a sviňa mužu bejt pak taky :wink: Takový káble přehozený do slepý zásuvky egzota potrápí celý odpoledne :mrgreen:

No drivere, ty děláš sám na sebe ne? Jak by se ti líbila taková smečka netáhel? By ses divil co mi pak projde u šéfa :wink: Já toho neužívám, ale máme tu jednoho Demolition Mana, ale šéf ho potřebuje, a víš proč? Protože práce udělá za dva, jen má auto jak samicu a samej průser.. teď končí a ten má hlavu jak meloun z toho, protože "lepšího" nesežene :idea: Častku co mu nabíd za zůstání sem nechápal, no a stejně de :think: Stejně tak ostatní můžou, jenže ví, že všude dostanou max cca 40, a to tady závodit nemusí a maj to s prstem v nose.. No a mi závodníci? 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 11, 2021 9:36 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Raku - si ešte mladas,divoch,na to prídeš časom... Riešiť deku vyššie? To jak ide? 😁😁 Miesto riešenia vyššie, to je skôr na zamyslenie, prečo sa to stalo😉
A šéf?

Ten vie vždy len toľko, koľko sa mu ukáže. Akurát, sa z party vždy nájde niekto kto chce byť top. Chvíľu je u šéfa aj kolegov ôk, ale časom je pre všetkých za curaka.

Ty draci tu ti to nepíšu len tak pre nič za nič. Raku, ty si o tie vidle do chrbta normálne koledujes🙈
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv úno 11, 2021 9:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Já tě chápu, ale co tu píšeš se hodí spíš na typického leštiče klik a švestičkáře alias bonzáka šplhouna.. to já nejsu vůbec :idea: Že dřu jak mezek je věc uplně jinde :think:
Hlavně to ber s rezervou, se tady dosti špičkujem(hlavně s tym cypem z Nord) :mrgreen:

Work Smarter, Not Harder znáš ne? No a já to mám spíš "bouchej prachy, když už" :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 11, 2021 9:52 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Pro šéfa seš určitě výhra, ale jako kolegu bych tě nechtěl ani náhodou...Lítat z kopce 120+, jezdit 4:50 na pohůdku, 13 tisíc km za měsíc po lese, pauzy přískokem vpřed, jen čumím a smekám...Pak všem říct, že je to v ažůru a ostatní jsou netáhla, to se divim, že ti už nedali do držky....
čtv úno 11, 2021 10:25 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Raku mě je je jasný, že seš veselá kopa a máš nad tím nadhled, je ale rozdíl vydělat si tak, že makám efektivně, nemám prostoje (to zn. že se i připravím na možné problémy, dělám údržbu) prostě chováš se jako profík a požaduješ max. prachy, a pak je etrém, že děláš nad normu tak že porušeuješ bezpečnost práce, taháš nesmyslné přesčasy ...protože na to aby si takový efektivní dřevař vydělal si myslím že na to do toho kúrovca prachy tečeou. Chápu že je i opačný extrém a jsou tam "bulíci - sabotéři" ale to je zase opačný extrém. Šéf by to měl naladit tak aby vás bavilo tahat (finanční motivace) a přitom nemuseli závodit..ono taky žádná akce netrvá věčně a každý cirkus jednou skončí, zkrátka je sám proti sobě že toto podporuje, ty jako atomový inžynýr co má od Dukovan klíče, bys mu měl poradit, doporučit jak se to má dělat a nehrotit to do extrému.
pát úno 12, 2021 4:12 am

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Vidíš(spíš teda nevidíš), to se právě pleteš, koukáte na to špatně a mě to nebaví( a ani to nikomu vysvětlovat nemusim), že je to naopak obráceně.. Ono je to poněkud typické :arrow: "Hele ten je dobrej, to musí bejt vůl a mazánek..".. Závist je sviňa a to že si umim vydělat, neznamená že sem špatnej kolega, to ste si nějak vydedukovali a vsugerovali :D Jsou daleko důležitější věci, který dělaj pana řidiče, ve smyslu kolegiálnosti, a zde sem tak 1-.. Nikdy sem nikoho nepodrazil, nenechal ve štychu a i volovi dycky poradím a pomůžu, ale chápu že maj někteří jinej názor.. Šak pak stejně došli jak měli plný kecky :think:
Bohužel, že sou okolo mě povětšinou netáhla, za to já nemůžu, že se hledaj důvody a ne způsoby :idea: Ono totiž nezřídka kdy za ty netáhla musím makat já, navíc a bývaly doby, že i zadarmo, to se pak na věc kouká docela jinak ne? A bez řečí, který měli naopak netáhla, když sem za to občas "čerpal výhodu".. Ale to nikdo nevidí :|

Sem si docela jistej, že bys na mě koukal jinak po jisté době spolupráce :wink:


Drivere beru to, do šéfa sme tady s pár klukama hučeli, ale vyvedl nás z omylu, že to tak nepude, neznáme souvyslosti apod... Třeba sme do něj hučeli, ať nám dá teď přez krizi fixní platy. Jenže v ten moment by netáhla netahali vůbec a já bych šel s prachama eště dolu :roll: Tak sme do toho nevrtali dál, navíc když eště vidíš, že jim musí dávat líp placený kšefty a kračí točky aby si vůbec vydělali a stihli to, tak pak nebuď nasranej a eště to poslouchej tady, jak seš neoblíbenej kvůli sobě :roll:
Pro představu moje denní točka ~700km za 480kč/kubík, někteří, ale ne zas vždy, ~600km a za 500-510kč.. dřevo stejný, jezděj to přes barák a k tomu mám nejhorší auto :idea: Pak se mi div, že lítat musim :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 12, 2021 4:32 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

když je někdo šikovnější, rychlejší, umí o práci přemýšlet, prostě jít práci naproti, odvede více práce, tak by měl mít i vyšší plat, nevidím na tom nic špatného
pát úno 12, 2021 8:04 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Vašek: o tom nikdo nepochybuje, ale nedovedu si představit, že bych např. v Brně naložil jel do Plzně, složil a valil ten samý den zpátky do Brna (tj. cca 700 km přes Písek) a tak to opakoval každý den abych měl ty zmiňovaný prachy. Jako brigáda..přechodně.. na měsíc.. při potřebě rychle vydělat na něco...? Možná.
pát úno 12, 2021 1:04 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Prouza je šofér, ktorý po desaťhodinovej jazde prepne tachograf na OUT a jazdí ďalej. Je to šofér ktorý pravidelne preťažuje auto. Nakladá a vykladá cez pauzu a radšej sa ani nenažere, len aby nemusel zastaviť a náhodou ho pri pauze nejaký kolega nepredbehol. Jazdí rýchlo a chváli sa tým, ako po bundeskách prejde za deň 700km.

Zaslúži si za takú prácu viac peňazí? Ja vravím, že určite áno, mal by dostať viac.

Zasluži si za takú prácu viac šoférskeho rešpektu a uznania? Ja vravím, že u mňa určite nie.
pát úno 12, 2021 3:54 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Vzhledem k tomu jak dřevaři počítaj kubíky musíš bejt docela ve vatě :lol:
hlavně ten co mi přivez štípaný na chalupu, prej 3 plnometry a nebylo to na vleku vidět :twisted:
pát úno 12, 2021 5:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů