Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Za celou dobu co jezdim nikdy, jen u kolca frflali, když mi "spadla jehla" z kotúčiku :mrgreen:

Němec dřív nemoh a raky to neinteresovalo :wink:
Já sem ale klidnej, u dřeváka mě udělá na rychlost, leda by u mě stáli šici svatí :mrgreen:

Ty pauzy sou spíš uhejbání na silnici, ale i nakládka/vykládka 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 05, 2021 3:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Za to kilo nechas na a38 kilo+ani neceknes.to tam je jejich sport.jak uz jezdis normalne,tak jdou resit kurty,tech je vzdy malo.vysku mi nemeri nemam lowdeck,dalsi jistota na zaplaceni.
pát úno 05, 2021 4:59 pm

153
Příspěvky: 1152
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pon črc 25, 2022 9:42 am, celkem upraveno 3 x.
pát úno 05, 2021 5:56 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Mohol by my niekto vysvetliť túto vetu? “ Ty pauzy sou spíš uhejbání na silnici”

Mne sa to stáva u Prouzu často, že mu nerozumiem. Keď začne opisovať čo sa mu stalo, ja s toho skoro nič nepochopím. Napríklad, keď opisoval svoje stretnutie s vlakom, ani na desiaty krát pomalého a dôkladného čítania som nič nepochopil. A je to škoda, lebo to bola zaujímavá historka. Už sa my to u Prouzu stalo toľkokrát, že sa radšej spýtam. Čo to znamená? Ako sa dá uhejbáním na silnici spraviť pauza?
pát úno 05, 2021 6:04 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

to sof: Jednoduše, nakládá na postýlku a pak trochu uhne na cestě, aby mohl naložit kolega. Na výtisku to nepoznáš, ale V-diagram prozradí vše. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 05, 2021 7:16 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Pohne sa v rámci tej polminúty, ktorú nezapíše tachograf? To znamená ‘uhejbání na silnici’?

Na to by som nikdy neprišiel... : )
pát úno 05, 2021 8:10 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

153: Děkuji za právní kličky :idea:
Osobně se nestydím, jak to na mě vybalí, tak se přiznám, a co jako, tak sem jel 105km/h někde z kopce :think: Nemám s tím problém, neplaču policajtovi do čepice jak malej kluk..

Německo a i jinde je teď o papíry s rychlostí skoro všude, tuším že sme tu spočítali 83km/h na bundesce a je to o papíry.. Jezdím stejně 90 když mám den :oops:


Sof: Jazykem to není, obraty a slang znáš, seš od fochu tak nevim kde máś problém :doh: Ptej se konkrétně, odpovím vysvětlím, nestyď se zeptat :lol: Myslím že to píšu přehledně, a neměl by být problém s pochopením myšlenky...


Ano "uhejbání na silnici" jako že stojím čekám a dojede bus(další dřevák, traktor, myslivec v 1ráno jak jede z čekaný, .....), pauza někdy běží, jindy ne.. Pak nakládáme, takže poskakuješ furt, bo sme teď dost na silnici a šici spěchaj :roll:

Tachograf to umožňuje tak nevidím problém, proč hledat zas problém kde není.. Zeptá se mě co to má znamenat na začátku 9ky poskočení o 30metrů? Co mu je do toho, auto stálo, já čerpám přestávku a jestli sem tam popojel, celou noc někde betonoval, nebo vrčel není jeho starost :idea: Já ho taky nekontroluju když má padla.. To si služebákem do kšeftu zajede že, a já po šichtě mám stát.. to víš, něco na mě že nemužu nebo něco nejde, ták divej :doh:
A to cajti aspoň u nás slouží 24h, poslední část má pohotovost, ale někdy se nevyspí a dělá i přesčas, pěkný na někoho kdo smí střílet do lidí, a takovej mi bude kázat že sem přetáh 2minuty :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 05, 2021 10:03 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

To, že tachograf ti na půl minuty udrží kladívka nebo postýlku, máš kvůli jízdě v kolonách, aby ti to nepsalo jízdu. Ne jak u starejch tachografů, kdes popojel metr a měl odjetý dvě minuty. Ale to asi víš..
Koulíš očima, že šici spěchaj a sám seš to samý, skáčeš pauzy po lese. Znám i takový co měli stopky a skákali po lomu pauzy, aby byli na place o 10 minut dřív.
pát úno 05, 2021 10:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Ja znam magora co dojel do poldi kladno,sochorova trat se tomu rika.fronta konci u vrat.pak musis 200m poskakovat,tocna,a zpet 200m.pak couvas po jerab.a nakonec vyjedes ven,cca 500m.to vse,,na pauzu,,pet piv sobe,machroval jak stim vymrdal...tak jsem mu udelal v-diagram a mesic jezdil kanalama aby ho nikdo nezastavil..
sob úno 06, 2021 12:15 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

No on je malinko rozdíl mezi spěchat a bejt rychlej :wink:

Včera třeba, letim na nakládku a na Horkách míjím kolegu.. Za chvíli mi volá rukař kdy dojedu, že ten na Horkách nakládá předemnou :wall: Říkám mu, že asi ne, když pauzuje za mnou :roll: Abych nebyl za hajzla a v pátek nepředbíhal, volám mu a že prej jo jo, je první...No tak se dozvěděl že nebude :mrgreen: Slušně sem se zeptal(bo sem ho předběh v tejdnu už jednou) a že by rád naložil předemnou, že spěchá dom..
Tak sem si dal na pumpě 2x klobás v bagetě za 20Kč a za 30minut sem nakládal já :idea: Tak spěchám nebo ne?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 06, 2021 5:19 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

U nas je jeden co jezdi jak vy.olovena noha.nedejboze jak ho predjede jedno auto za den,resi to puldne.ten je v plne palbe.stahnul si aplikaci do sveho jabka,a ma prehled kdo kde kam kdy.a vyvolava vecne.proc to a tamto.ja mu to nezvedam,otravuji me hovory o hovne jen proto ze hovor je zdarma.tyden zpet mu rikam at si vymaze me spz z aplikakace,ze mi to je neprijemne ten stolking jeho.poslal me do riti.jdu za sefem a rikam mu,proc ten ocas vecne vse sleduje,at me vymaze.trucker sel uctovat a sef mu rika ze si to nepreje taky,ze to jsou jeho lkw.hloupa doba.
sob úno 06, 2021 11:33 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

To sme měli chvíli na ex firmě. Než začal jeden plánovat práci místo dispa :D
sob úno 06, 2021 1:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

To dela bezne.dedukuje co bude.vecne resi kdo kam jede.jak zadam do navi Madrid,vidi to,tak je to propojene.hned vola proc tam nejede on.ja to nezvedam.je to naprosto uchylna uchylarna toto.jebnuja doba.
sob úno 06, 2021 2:53 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

To mu Peter trpi?
sob úno 06, 2021 4:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Ne.vsak mu rikal at to vymaze ty aplikace.ted je klid.a on dela naschvaly,peter,to on umi.jak mu reknes ze mas bilou nemoc rubes na sever:-)
sob úno 06, 2021 5:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů