Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

153: jsem sam sobe panem, nemam dispecera, tak me nema kdo dusit. :-D

na kuryry kaslu, delal jsem pred par lety 6 tydnu u penamu na rozvozu peciva a jsem navzdy vyleceny. od te doby nesnasim babise. on ty lidi neskutecne odira.

tachograf na kole zatim nemam. takze v poho. mam 3 byvale kolegy z jedne firmy, ted maji pres 50 a jsou pomalu invalidi. cely zivot za volantem, nadvaha, pohyb zadny, krabka cigaret denne a uz jim to jede. srdce a plice uplne v prdeli. to me desi. tak se snazim.

ale pro sofery na parkovisti jsem za debila. :-D tech kecu, co uz jsem si vyslechl. :-D
stř čer 05, 2019 3:59 pm

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) 153 dne čtv črc 21, 2022 2:51 pm, celkem upraveno 1 x.
stř čer 05, 2019 4:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Na behani nic uchylneho nevidim.na tom sedet v osobaku vikend,ano.jak pises kazdy ma svuj pribeh.
stř čer 05, 2019 9:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

to pawel: No aby tě při tom běhání někdo nesetřelil a těch 50ti se taky nedožiješ. A potom, až tě 1 a více krát vykradou, při tom běhání, tak taky budeš sedět v boudě.
Taky jsem chodil po výletech, taky jsem poznával EU. Teď si říkám, že jsem divnej, když zastavím na parkovišti a chovám se jak pes. Čumím okolo, kde se co hýbne, sleduji podezřelé pohybu v prostoru auta, už mi chybí jen ten řetěz.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř čer 05, 2019 10:41 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

..a to mi spolužák na srazu před 20-ti lety vykládal jak tahá auta z Francie a jak je to bepečná a svobodná země, jak se vyvalí večer na deku dá si pár piv usne, ráno pokecá s policajta a jede dál. Asi udělali soudruzi někde chybu.
čtv čer 06, 2019 10:58 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Hlavni tahy po francii jsou plne zlodeju,N4 na pariz se dnes rika stezka banditu,marseile a podobne konciny vubec nekomentuji,tam jsem mel cihlu pres okno v poledne a to jsem stal 20m od auta,3000fr.franku v prd:-)..ale je pravda ze na bocnich cestach je klid a ticho
čtv čer 06, 2019 3:48 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

4215: zatim vzdycky, kdyz se mi neco ztratilo (nafta, zadni lampa, najky atd.) tak jsem byl v aute. tak je to podle me celkem jedno. v kabine mam hodnotny jen notas. je 3 roky stary, kolik by ted stal, 5000? na kolo si penezenku a mobil bravam s sebou. tak bych to hlidani auta tak nedramatizoval. vybrat te muzou kdykoliv. a ze me nekde sestreli auto... s takovou logikou bys nesmel vyjit z baraku.
čtv čer 06, 2019 5:10 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

francie je opravdu ztracena. byl jsem se loni projit po roubaix a nejvic me zaujalo, kolik osobaku jsem potkal s rozbitym bocnim oknem jen zalepenym igelitem. asi uz to ani nedavaji opravit.
čtv čer 06, 2019 5:16 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

já to prostě nechápu, člověk by spíš čekal problém v Řecku, Chorvatsku ale Francii jsem považoval za kolebku evropské kultury..nebylo by lepší pryč z EU, když to vedou do temna..
čtv čer 06, 2019 5:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

V recku se ti nic neztrati.pokud te teda nevytankuje rumun stojici vedle.ale to se da osefovat staci byt vsimavy trochu.francie to je fakt maras.policajti nic neresi,stejne jak v anglii to same.jak rika kolega,jdu od auta beru penizenku,mam co nejmensi at neprekazi,zadny debilny hospodsky flek plny uctu od nafty,telefon,a jdu.tu navi cinskou za litr nevezme ani fetka
pát čer 07, 2019 7:45 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Celkem pravidelně jezdím Paříž a na N4 stojím jen na placených parkovištích a většinou tam stojí jenom Francouzi.Spím tam pokud už fakt musím. jinak raději na dálničním odpočívadle. Paříž mi vzala iluze o Francii.takový bordel na předměstí jsem viděl před lety snad jen v Bukurešti.Černé skládky a chajdy horší,jak v cikánských osadách na východním Slovensku. Relativně bezpečně se cítím v Rakousku ,Slovinsku a také v Polsku. tam vím, že když zavolám policii budou něco řešit. Výjimkou jsou velká parkoviště u německých hranic . Tam je sem tam si třeba dát bacha na cikánské lapky prodávající nějaké věci .Většinou jsou ale neškodní. Švýcarsko tady psát nemusím to je skoro jasné :D. Jako podivíni mi připadají ale i někteří řidiči u nás na vnitru. Většinou auto +- E4 a méně , zaskládané okna plyšákama .vlaječkami a nevím čím vším. Jezdí svoji trasu třeba 5 let a zná tam každý kámen. Nedejbože jak přibrzdíš někde v zatáčce protože si nejseš jist a tlačí tě náklad.Visí ti na vratech a řve do vysílačky jako lidoop a troubí .Je mi jich opravdu líto.
pát čer 07, 2019 8:52 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

To je tim ze cesky ridic neumi poznat plne a prazdne auto,nebo nechce.nalozeny plachtovy naves rolema papiru nikdy neprojede zatacku jak sklopka s piskem,co tam jede 22krat za den a ty jednou za zivot.proto uz to vubec nekomentuji co vidim ve spiglu a z vysilacky jsem davno majka vysrouboval.a mam klid.vozim trubky do Bobigny,predmesti Pariz,jak rikas totalni syf.
pát čer 07, 2019 9:20 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Naprosto souhlasím Paris je totální stoka je tam víc černých jak v Mogadišo a kdo neni ze Somálska tak je z Rumunska. Na předměstích jsou i z auta vidět různé kolonie cikánů.
Zijte dlouho a blaze.
pát čer 07, 2019 2:08 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

Táž jsem byl za podívina když sem vyndával v Rumunsku kolo z návěsu. Oni den na to měli nějaký svátek takže už slavili. No koukali na mě jak na blázna, ale mě to za ten výhled stálo. Škoda jen, že pak začalo pršet.
Obrázek

A ten jsme byli pro ostatní podivíni taky. Kolegovi upadl výfuk a ten vyhřál trubky na řazení, plus vytekla ven brzdovka že spojky. Na parkovišti jsme to všema možným ukonama dostali až pod návěs.
Obrázek
sob čer 08, 2019 11:52 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Podivini na cestach...

Příspěvek

v bobigny jsem byl 5 dni ubytovany v hotelu, takze jsem mel moznost to pekne poznat. hotel byl obehnan 2 metrovou zdi s branou. personal nas upozornil, ze vecer uz moc nemame vychazet. to uz jsme ale vedeli i tak, protoze jsme prileteli v patek vecer a cestou od metra k hotelu to tam vypadalo jak na silvestra v koline nad rynem. vsude skupinky negru delajici bordel. belocha tam clovek nepotka. cigani tam bydli v dodavkach na ulici. spina, humus. pak jsem se bavil s mistnimi a kdyz slyseli bobigny, jen obratili oci v sloup a pry by tam nesli. v cr je taky treba chanov, ale bobigny je chanov velikosti brna. jen dodam, ze zbytek parize o moc lepsi neni. ve francii musi zakonite casem dojit k obcanske valce.
ned čer 09, 2019 7:45 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 14 hostů