Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

Byla to moje chyba, a nebo možná ani ne, :?: přesto jsem se zamyslel k čemu vůbec jsou ti Měšťáci (MP), kromě toho že číhají na špatně parkující řidiče?
Stalo se toto: Jedu od Svitav do Brna a někde za Černou Horou jak jsou ty zákruty v lese přijedu k čerstvé havárce..celkem nic vážného, jen problem s objíždením SK kamionu. Řidič odklízel ze silnicet trosky špíglu a zjevně vykulený mě poprosil zda bych zavolal Policii. Nevím proč rychle jsem vytočil 156 místo 158. Ozvali se mi "Měšťáci" Blansko. Hlásím nehodu a zablokovanou úzkou silnici v lese dle navigace upřesňuji. Říkám si: to mají vymakané že hovor je směrován na nejbližší služebnu k nehodě. Omyl.."proč nám voláte?" Žádný dotaz ve smyslu kolik je raněných atd mi to zařídíme, "Volejte 158" Takže to zkrátím...asi po 20 minutách jsem v protisměru videl státní policii jak jede k místu z Brna, tedy asi 20-25 km. To je jako ten integrovaný záchraný systém za stovky milionů, nebo co jako?
stř čer 19, 2019 5:43 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

Městská policie? K čemu? To všichni víme. Přeci aby zvyšovali rozpočet města.
Něco potřebuješ od nich a nic se nedozvíš. Psy serou po ulicích a oni to nevidí, ale nedej bože jet rychle nebo někde špatně zastavit. To je rychlovka. Byli zřízeny pro lidi a pořádek města, jenže to už dávno není pravda. Jen mají rypák nahoru mistři světa
stř čer 19, 2019 10:13 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

Tahle pochybná organizace je dobrá jen k tomu aby navyšovala rozpočet města a aby ruzné pochybné existence bývalých vojaku a propuštěních policistu měli možnost otravovat lidem život.
Zijte dlouho a blaze.
čtv čer 20, 2019 12:30 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

to driverbrno: No kdyby jsi rovnou zavolal na 158, tak by jsi si ušetřil negatívní psychický zážitek. Myslím, že MP není zaintegrováná do záchraného systému ČR. Tam to funguje na tel.domluvě mezi státní a městskou policii.
A možná by jsi nejlépe udělal, kdyby jsi zavolal na 112tku. :) Jo osvěty a propagace není nikdy dost.
Jinak k tématu MP: No je to kapitola sama o sobě. Na dlouhé večerní povídání.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv čer 20, 2019 4:26 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

:idea: tak teď už vím... a doufám že to nebudu už potřebovat, ale člověk nikdy neví..z ježdění se stává každodenní dobrodružství. S "větším" jezdím teprv čtvrtým rokem, ale už se někdy budím spocený (nejen horkem), brzy přijdou na řadu psychoprášky :wall:
čtv čer 20, 2019 6:57 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

k hovnu....většinou odkladiště primitivů , psychopatických jedinců a pod..... čest těm málo vyjímkám ..... já se zatim setkal jen s debilama, bez špetky lidskosti ..... nekomunikuju s nima .... maj nárok max na občanku tečka ... ale "slyšel" sem i o solidních :wink: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát čer 21, 2019 5:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

Davno to meli zrusit.skoda penez.nemaji zadnou vahu,stejne jak je pruser volaji statni.znam jednoho co dva vyhodil doslova oknem v hospode,dopil pivo a sel domu,nikdy se to neresilo..na to stani u prechodu staci ti duchodci,oni to berou aspon vazne ,jak prevadeji deti.
pát čer 21, 2019 7:15 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

Souhlas, dosraté chodníky, hovno kam se podíváš. Děcka abys měl na vodítku. Skládky to samé, vyhozené pneu u chodníku a za dva dny tam už u toho leží lednice. A o kus dál dostaneš flastra za 5.75 jízdní pruh. Šulini chodí s pásmem místo aby dělali pořádnou práci. Vem si černovickou terasu, jak je to obrovský log.areál a nikde žádné parkovací místo. Asi budem muset ty plechovky naučit levitovat.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob čer 22, 2019 2:58 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Městská policie - k čemu vlastně je?

Příspěvek

To jožin: :D :D :D :D Počkej až státní Policie bude vybírat pokuty na své platy. To budem nadávat jak jsou aktivní. Ale ruku na srdce. Kdyby tvoje výplata byla závislá na výši inkasovaných pokut? To by jsi mi dal pokutu i za ohlý ventilek na kole. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob čer 22, 2019 7:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 10 hostů