Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Socialni site.

Příspěvek

Vcera jsem travil pul dne se sekerou a pilou v ruce.vecer jsem to sel splachnout do mistni knajpy 4.cenove skupiny.v monterkach,se psem u nohy tam se to neresi.diskuze mistnima,o vsem a o nicem.tema facebok atp.rekl jsem co jsem rekl-nemam facebok,instagram,twiter ,wotshap,ani nic takoveho.zjistil jsem ze jsem jediny v cele hospode.hostu asi 30.i se psem,vsichni hoste mi vstrevnici,tzn.rocnik 70 cca.takze se musim zeptam nahlas-zda jsem normalni vubec?
pon zář 23, 2019 4:01 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Socialni site.

Příspěvek

když se tu často vyjadřuješ na foru v této komunitě, tak v podstatě seš na sociální síti. Já používám techn.skupiny na FB , někdo používá IG, FB k propagování své činnosti (podnikání). Sdílet s někým každou kravinu, fotit co jsem měl k žrádlu už je spíš asociální. Platí jako ve všem..všeho s mírou :think:
pon zář 23, 2019 5:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Socialni site.

Příspěvek

No to je mi jasne.jen Truck forum nikdo nezna v knajpe.takze jsem v poradku teda,to me tesi.
pon zář 23, 2019 5:39 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Socialni site.

Příspěvek

normální/nenormální..není výstižná charakteristika... spíše: zavislý/nezávislý. Dnes v TV jedna odbornice říkala, že si troufá říct, že 70% dětí a mládeže je na soc. sítích závislá. Otec jednomu zamknul v bytě mobil a ten se k němu proboural, tak ho poslal na dva měsíce do "šaškecu". Je běžný trend dát ditěti mobil kde si najde virtuální kamarády, než se mu naplnou věnovat -absence autority.
pon zář 23, 2019 6:04 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Socialni site.

Příspěvek

Ja jinam nez na truck forum nechodim.je to me remeslo,neco malo o tom vim,co si myslim to napisu.ze se to kazdemu nelibi je mi jasne,kazdy ma nejaky nazor prece.kdysi jsem chodil na bmw klub,ale sef byl kovany tedickar,tzn.auto na benzin je uplne na h.nededejboze V8.tak jsem tam napsal co jsem napsal a dostal banan do smrti:-)
pon zář 23, 2019 6:13 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Socialni site.

Příspěvek

to jsi dopadl ještě dobře, jedné Mařce napsali na FB že má křivé zuby a ona se oběsila :doh:
pon zář 23, 2019 7:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Socialni site.

Příspěvek

Takova je asi doba,no.Vecne cumet do mobilu,vidim to vsude,i doma :( .Na hajzl s mobilem,do vany s mobilem.Me to pripada uvalene na hlavu ale to je jen nazor.Mame volani zadarmo,na firme,tak od te doby co zrusily roaming poplatky si u nas soferi volaji x h denne,jakoze ted najizdi na trajekt atp...V dobe jak se to platilo ti za tyden nikdo nezavolal :D Vcera jsem potkal mladika na kolobcce,s mobilem,Kdo na tom jezdi,stejne jak ja,to asi nepochopi.
úte zář 24, 2019 7:53 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Socialni site.

Příspěvek

Krome zavislosti na vsech moznych nemoznych siti se resilo tetovani,tzv.kerky.zacnu postupne,ja nemam nic,ani mit nebudu.ale ma baba,pravy opak me.zmalovana full,obe ruce az po dlan,zada taky.dcera to same,cela fialova.syn.ma jen 15,hlasi ze jde taky.a vnuk,5let,ze jde taky na keru pak:-).zatim staci ze ma tablet
úte zář 24, 2019 11:34 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Socialni site.

Příspěvek

Mě se to taky nelíbí a na ženský už vůbec. Většinou to vypadá jak modřina. Až z blízka je vidět nějakej obrázek... Pamatuji si z dětsví pána od nás z vesnice, na koupališti jsme na něj civěli jak na obrázkový komiks, tehdá byl jedinej :D
stř zář 25, 2019 6:44 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Socialni site.

Příspěvek

Vcera u nas nakladal mladik,daf fungl,ve fullu.postavou nevelkej,spise drobnej.co nedohnal vyskou dohnal kerkama at se aspon nejak z videlni..ruce nohy vse modre.huknu na nej,ze uz to ma nalozene,at odjede od rampy,tak me zmrdal na dve doby at drzim pi.u,nasadil jezky pod paze a sel to z kontrolovat.evidentne te pusobi i na silu ty kerky
stř zář 25, 2019 8:44 am

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Socialni site.

Příspěvek

tohle mě taky vytočí, když čekám na rampu, borec má hotovo ale sedí ještě čtvrthodinu v kabině a ťuká do NAVI. Za jedním jsem taky šel ať už jede do piče ..jojojo už jedu
stř zář 25, 2019 8:50 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Socialni site.

Příspěvek

Me to netocilo jen sem mu rekl ze to ma.lide se snazi zviditenit jak se da,jak uz nema 2m tak se pokeruje at si ho nekdo vsimne aspon no.vcera byla nejaka zpevacka na ocku.vekem tak 20let,a obe ruce zvrchu dolu modre.nevim jak za 20let to bude resit ze to je uplne Out a ze to nechce..:-)
stř zář 25, 2019 11:06 am

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Socialni site.

Příspěvek

no to nevim, mně tohle minulo..už jsem stará struktura na to, abych po sobě nechal čmárat, mám jiné starosti např s prostatou :twisted:
stř zář 25, 2019 11:41 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Socialni site.

Příspěvek

Kamoska sla na odstraneny kerky,mela andela,fakt trapne to bylo.tak krom toho ze to stalo podstatne vice nez cela kerka.bolelo to prej fest a ted tam ma skaredy flek.to se fakt vyplati:-)
stř zář 25, 2019 3:30 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Socialni site.

Příspěvek

...za mlada delfínka na bříško a po dvou děckách z toho maj holky keporkaka... :D taky to nechápu,je to hnus,stejně jako umělý kozy...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
stř zář 25, 2019 10:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 6 hostů