Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

tak koukej makat než to bude stát balík :roll: :P a používej hlavu čauky
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř úno 13, 2008 6:10 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hlavu pouzivam, ale at jsem se bavil skymkoliv tak me rikali ze dokut nemam 21 let tak na MKD nesmim. a mam to i od instruktoru na sobe nezavyslich.
stř úno 13, 2008 6:29 pm

Jakub88

Příspěvek

ono je to desne tezky,kdyz nikdo nic poradne nevi,porad se o tom mluvi,ale meli by to nasi lide zvrchu brzo vsechno vypustit nebo si s tim za par let muzou jezdit kazdy sam.
stř úno 13, 2008 7:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Mack píše:hlavu pouzivam, ale at jsem se bavil skymkoliv tak me rikali ze dokut nemam 21 let tak na MKD nesmim. a mam to i od instruktoru na sobe nezavyslich.
neposlouchej "radily" co všude byli a vše viděli a řiď se vlastní hlavou a scháněj si !svoje!!" info a z více zdrojů

za tím co jsem napsal si stojím :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř úno 13, 2008 9:09 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin porad kde by to meli vedet v moji byvale autoskole tam vi prd, ale porad kde bych si mel zajit a optat se na to???? cesmad?
stř úno 13, 2008 10:39 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak jsem se v česmadu dostal primo na cislo na osobu zodpovednou za moravskej kraj a snim jsem se bavil jak je to s tou vekovou hranici

tak do 1.4.08 plati 21let + 2roky v rizeni nakladnich automobilu nad 3,5t nebo rizeni autobusu

po 1.4.08- plati opet vekova hranice 21let - 2 roky rizeni nakladnich vozidel nad 3,5t a nebo to jde zkratit od 18let kdyz bude ridic delat 280h skoleni. tak pak muze jezdit na MKD i za hranice

A maji se o toto starad MKDopravci aby tyto podminky zplnovali.
čtv úno 14, 2008 4:30 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

nevím ,to co jsem ti napsal platí nebo platilo 2006-07 mě taky plácali všechny možný hovadiny ,pro mě bylo směrodatný že pro Německo jsem dostal odpověď od BAG -NENI PROBLEM a to samý od vysokýho činitele dopravní policie to stačilo a nikdy s tím nebyl problém jen jednou ho chytil nějakej iniciativní pablb na strážnym ,že nesmí a pak že po republice může pak že v německu může a u n ás ne prostě mentál
drželi ho asi 4 hodiny skopčák se mohl potrhat smíchy protože ten dotyčnej se ho šel zeptat..... po telefonátu právníka a z firmy ho pustili a dali to na správní řízení že prej sto litrů atd...vyrazil tam právník a poslali omluvnej dopis ( překročení a zneužití pravomoci-ušlej zisk -atak dál) :D :D :D

tímto končim debatu
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 15, 2008 5:56 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to co jsem napsal vise plati tedka a bude platit. prsote si musim este 4mesice pockat a pak mohu se svezt :-) na MKD zatim nemohu
pát úno 15, 2008 6:03 pm

TruckerTom
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 15, 2008 7:52 pm
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek

čus,mě letos o prázdniných chytli plicajti v rakousku s kamionem,kontrolovaly mě nejdřív normální policajti a pak i dopravka a na to že mi je 18 a jezdim s kamionem mezinárodní,tak na to mi vůbec nic neřekli, a to stálo sedum rakoských magorů nad mojim řidičákem....

takže fakt nevim jak to je....každej říká něco jinýho a stejně nikdo nic neví.......
stř lis 19, 2008 9:04 pm

pepicekvalecek
Příspěvky: 70
Registrován: ned led 11, 2009 11:56 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

Mno tak i ja prispeju: podle me je to takhle ze od 18 vnitro s cimkoliv krom busu, mezinarodka od 21 let, tak to bylo driv ale ted prej kdyz mas min jak 21 staci kdyz s tebou jede ven nekdo kdo ma vic jak 21 a ¨samozrejme ze ma papiry na nakladak atd :wink:
hele, mam porad 0 bodu ale ne na dlouho:D
ned dub 19, 2009 8:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 57 hostů