Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Pane Martin, napsal jste "ale vývoj a pokrok lidstva jako celku studuju opravdu léta, je to jeden z důležitých okruhů mých zájmů", takže Vám do úst nic nevkládám, jen Vás cituji... :wink:
V tom samém příspěvku píšete "na samým počátku u toho stojí ta svině fauci a spol", můžete mi přiblížit, u počátku čeho a co jste tím měl na mysli?
A nemusíte v každém příspěvku několikrát opakovat "nikomu to nevnucuju", vypadá to divně. Ale já Vám věřím... :wink:
sob úno 20, 2021 9:29 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

ATW service...počátek tkzv pandemie ...čína nebyla první místo, kde to uniklo , ale výzkumná laboratoř ve státech ,víc jak rok před tím, než se to objevilo v číně, fauci po té (tom úniku) začal desítkami milionů dotovat výzkum toho samého svinstva, či podobného viru ve wuchanu ..... co se týče států, tak tam byla do nebe-volající porušení snad všech bezpečnostních předpisů v manipulaci s potencionálně nebezpečnými viry a látkami , po přesunutí "výzkumu" byl ten provoz kompletně zničen a zlikvidován....dneska je jedno jestli to bylo náhodně , či účelně , co si myslím já, jako jednotlivec vůbec není podstatné .....zamýšlel bych se spíš nad účelem, kde se berou ty " mutace" , pracuje na tom stále někdo, kdo to pouští ven ? (spekulace) ale reálná , a jestli ano -najít a všechny zlikvidovat..... byĺ opravdu izolován čistý vir ??? odpověď na to není ...samotní "výrobci" vakcin přiznali, že ne , že pracovali s tkzv, skupinou coronavirů....atd atd ....čína určitě není původce i když by se to velmi hodilo do krámu .... keci a nesmysly o netopýrech , a nevím čemu všemu , byla jen trapnej pokus o kamufláž....pod flaze flag se vždy bojuje lépe .....každý svinstvo jednou na povrch vyleze-někdo se nasere a vynese to -práskne ....jestli se pravdy dožijem, těžko soudit...svět už není normální min 10-15-20 let .... my obyč lidi, co žijeme běžnými životy , obklopeni luxusem, který považujeme za samozřejmý a věčný, si málokdy uvědomujeme, jaké následky to má v globálu ..ve vztahu k planetě -prostředí- a hlavně ke zdrojům všeho druhu ...... nejsem zelenej ani eco terorista , tvrdím, že ekologie je sakra potřeba , ale s rozumem ...a jak to provést ve světě, kde se populace množí jako krysy a za chvíli vyžerou vše , co sežrat lze ...co dál ? .....vím píšu chaoticky a na přeskáčku, jak mě to napadne .....ale vše souvisí se vším.... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 20, 2021 10:41 am

Honza Karela 2
Příspěvky: 200
Registrován: úte led 14, 2020 5:55 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Martin, no já myslím, že jsi to popsal celkem srozumitelně už před tím :D

..... a mimochodem, všiml sis, že ti Atw začal vykat a oslovovat pane MARTIN :D (a nejen tobě), tenhle styl obvykle začne člověk používat, když je naštvanej, nebo když chce naštvat, vyprovokovat druhého, což doufám, nechce, a nebo to píše celá redakce, podle toho, kdo má zrovna službu na dozor :D , ale asi nás naštvat nechtěl, každopádně souhlas s tebou co je za tím se ukáže až za pár let, co se týčení střílení při převratech jsem proti konec konců občas se po čase ukáže, že nakonec nestříleli, ti co měli chtěli, ale do vlastních řad stříleli ti, co se jim to hodilo :D intriky jsou mrcha !
sob úno 20, 2021 1:06 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Na Slovensku sa momentálne všade píše len o ruskej vakcíne. Premiér Matovič zatial nič neobjednal, ale osobne o tom rokuje s nejakými Rusmi. Padajú absurdné návrhy, napríklad ak vakcína ešte nieje schválená, tak ju nakúpime, dáme do skladu a vytiahneme ju až keď ju EU schváli. V médiach bol včera rozhovor s hlavným slovenským hygienikom. Podľa toho rozhovoru vláda všetko robí dobre, zlyhávajú ľudia čo nedodržujú vládne opatrenia.

S toho my vychádza len jedno, kedže patríme do krajín s najhorším priebehom epidémie na svete, tak Slováci musia byť jedny z najhlúpejších a najneschopnejších ľudí na zemeguli. Vládu máme dobrú, s covidom bojuje dobre, len Slováci do toho hádžu vidle. Kedže je slovenská vláda dobrá a schopná, nezostáva jej nič iné ako vymeniť svojich občanov za nejakých rozumnejších, jedine tak na slovensku epidémiu zvládneme.
sob úno 20, 2021 1:19 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Tak jsem si vyknul, no. Připadalo mi, že se to v tu chvíli hodí... :wink: V laborkách v JuEsEj si Martine asi nebyl, ale že info o původu viru čerpáš ze seriálu Plandemic a komentářů, co se kolem vyrojily, si mohl beze strachu zveřejnit. Po té vylekané úpravě příspěvku s Faucim už budu zase v klidu tykat... :)
Je vážně nepochopitelné, že se virus vyvíjí (mutuje) tak jako jiné viry? Musí za tím být nutně tajná laboratoř, ze které nové mutace znova a znova vypouští? Odpověď se možná dozvíte v dalším díle... :wink:

Na fóru si každý může psát kdejakou ptákovinu, co ho jen napadne, ale nechtěl by DriverBrno pro přivýdělek nakontaktovat na mého známého, když teď spíš více surfuje než jezdí? Známý pracuje a vymýšlí témata pro Blesk (to nekecám). Třeba titulek "Čeští muži jásají! Křížení s muslimkami posiluje imunitu a navíc jsou některé hezké!", ten by se jistě dobře prodával...
sob úno 20, 2021 4:39 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

ATW: nikdy jsem na netu neměl nějaké rasisitické nebo xenofobní choutky, ale kdo nevidí řízenou islamizaci Evropy je buď ignorant nebo nezná dějiny. Většina tzv. běženců jsou hoši tak 16- 25 let..jsou to mladí vojáci, kteří mají jasný úkol, až přijde jejich čas. Erdogan je novodobý Hitler, už to zjistili i ti největší jeho kámoši,, ale i tak dělá politiku stejně jako Hitler ..využívá obě strany, jednou peče s Ruskem podruhé s USA, evropští politici ho nezajímají on chce Evropu pro sebe.."muslimské ženy roďte děti, dobijte Evropu svými vagínami", tu chce pro sebe. Je pár jedinců co využívá tuto skutečnost pro svoji politiku..u nás Okamura, ve Francii Le Pen, atd.... mě politika nezajímá, nezajímá mě ani Blesk, chci jen žít v klidu a míru v této zemi, není mi dvacet abych někam zdrhal a začínal odznova.

https://ceskepodcasty.cz/episode/sKBHwUGzsG1OwqXOhFu1

Jan Tuna u Terezy Kostkové .....23 minuta v podcastu viz. výše ".... v prosinci 2019 v Českém Krumlově (čínská enkláva) jsme zaznamenali záhadný virus... od listopadu do února cestovalo oběma směry asi 40 tisíc lidí" ..ale ofiko to přitáhli do ČR lyžaři z Itálie

PS: jinak tě ujištiju že jezdím, covid krize mě trochu vystrašila, fakt je, že to nepřeháním, ujedu tak v průměru 1,5 tis. km/týdně, nevím no tak nějak mi to teď stačí, některý týden třeba nejedu vůbec dělám si v dílně kokotiny..čistím si hlavu.
sob úno 20, 2021 5:52 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Honza Karela 2... tak každýho volba ..... já chápu, že každý má ten svůj pohled na určitou věc ... já mám taky ten svůj, a snažím se respektovat fakt, že se prostě lidi ne vždy shodnou ..jako v životě .... :wink:

ATW service... jestli byl, nebo nebyl, je věc jiná ..... tenhle jejich průser byl dohledatelnej ve svý době .... ale třeba mám rozdvojenou osobnost :lol: :lol: jednu tady a druhou v jůeSSej :mrgreen: a všechno sem si to vymyslel, abych se tu snažil ohromit pana ATW :wink: :roll: .... jo a nevím o tom, že bych něco upravoval ..jen možná něco dopsal , ale to je fuck ....píšu, co si myslím, a netvrdím, že mám jedinou ideologicky správnou pravdu :think: .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 20, 2021 7:59 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Á, omluva Martine, ten Fauci tam zůstal, asi o dva příspěvky zpět, přehlédl jsem to. Už se těch x-krát opakovaných hoaxech a x-krát položených i zodpovězených otázkách ztrácím...

DriverBrno: Říkám si, co se asi odehrává v té české hlavičce a leží v žaludku, když si po přečtení článku o covidu v Portugalsku, nezapomene plivnout směrem k muslimům, ačkoli téma běženců je zrovna v tomhle vlákně úplně mimo...
sob úno 20, 2021 8:28 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

v podstatě proti muslimům nic nemám, pokud nám je sem nebudou importovat pod rouškou tmy, jejich mentalita není ve shodě s naší, řekněme tradiční křesťanskou a jejich svérazné projevy víry jsou čistý hnus a barbarství. Stejně tak mi bude vadit sdílet život s Eskymákem nebo Indem. Historie nám ukazuje, že každý patří tam kde je, můžem se navštěvovat, dělat spolu byznis ale takový ten multikulti "progresivismus" je prokalkulovaná fantasmagorie určitých elit. Pandemie a její nafukování do apokalitických rozměrů dobře slouží zamaskovat daleko větší průser, někdo na tom vydělává a někdo skončí v koncentráku.
sob úno 20, 2021 9:54 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Někdo tu píše o zlehčovačích a popíračích. Zavadil ten někdo o zdravý životní styl. Všude se píše, jak je civilizace plná obezních lidí, civilizačních onemocnění, apod. Kolik lidí kouří, pije alkohol. Nevyjde schody, když vidím některé, jak se koulejí s kabiny, tak je mi smutno, kdy takovýho člověka potká infarkt, když pojede proti mě . Pakt tu mudruje nad covidem. Kdyby si hlídal hardver i softver, tak ho to nepoloží. Ne nadarmo se říká, ve zdravém těle , zdravý duch. Kdo je posranej s covidu teď, nevím jak bude, až mu ho naměří.
ned úno 21, 2021 1:42 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

nám se dědoušek 80 let dostal s covidu s oboustraným zápalem plic, 39 horečky, zústal doma, naštestí ve špitále ho už nechtěli, starala se o něj dcera a jeho vnučka, nemá nadváhu, spíš hubený a nikdy nekouřil..ale možná měl jen štěstí a možná kdyby se dostal do nemocnice tak ho ten stres dorazí. Mě by nikdo do českého MASH e nedostal, a to s tebou ještě budou hrkat v dodávce napérách mezi lazaretama, nedivím se že jim tolik lidí hodí cvičky, radši ať mě to doma pokroutí.
ned úno 21, 2021 2:29 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

To je ta věc, že je psychicky v pohodě, bez stresu a strachu a tuším, že je smířený ze životem. Kurva mě kdyby někdo zatáhl do té nemocnice z kosmonautama, tak mě jebne.
ned úno 21, 2021 2:37 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

ve většině nemocnic v ČR je minimálně 30 % volná kapacita lůžek na ARO + JIP, ale bulvární CNN PRIMA si vybere ty největší zoufalce. V Karlovarském kraji mají všeho všudy 78 lůžek pro intenzivní péči..tak jasně že jsou plní, ale musí to patřičně mediálně vyhrotit.
https://cnn.iprima.cz/desive-svedectvi- ... 2102211502
ned úno 21, 2021 4:14 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Jasně. A těm nejmladším prodávají cigarety, aby je legálně zabila rakovina. Dávají jim řidičáky, aby se zabili o strom. Hnus. Proč je to tak.
ned úno 21, 2021 5:11 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

DriverBrno: Prej min. 30% volná kapacita ARO+JIP... Zase kecy. Že tě to baví... https://www.hlidacstatu.cz/kapacitanemocnic#CR . Před měsícem se počet lůžek navyšoval a bude se muset navýšit zas. Ještě nám budou Němci dobří...
ned úno 21, 2021 6:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů