Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Kubo nevím čemu se směješ, to je realita. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 24, 2020 10:22 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Ono taky sehnat pořádnou igelitku,co se hned nerozpadne,není žádná sranda... :D
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte bře 24, 2020 11:32 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Sory hoši. Já jsem si jen představil Pavla, jak smyka ty nasrané tašky po okraj :lol: To je fakt chlív.
úte bře 24, 2020 11:36 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Igelitka

Příspěvek

Sorry Pavle, vím že takováhle práce stojí za hovno, ale právě tohle Tvoje lakonické
konstatování mne přinutilo k výbuchu smíchu. :valetsesmihy: Žádné přizdisráčské hovna, ale pořádná prdel.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř bře 25, 2020 12:00 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Nez jit na posrany zachod treba po turkovi,ktery sere vsude jen ne do misy ber Blesk pod pazi a jdu km do pole.nic nechytnu necucham smrad a jsem v klidu.svycari,vyspela zeme,idealni podminky na kontrolu kazdeho,a vysrali se na vse.
stř bře 25, 2020 5:32 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

to Krocan: No onoto není moc k smíchu i když se tomu tak posměju. Pozoroval jsem paní na Rokycanech, a ten její obličej nebyl k smíchu když zbírala ty petky.
to Jozin: No ono už ani není kam chodit do polí, neb cesta k tomu poli je tak zesraná, že ani projít nemůžeš.Teď stojím na parkovišti a za1hodinu na jedno místo vykonalo malou potřebu 10lidí.
Takže když nás nezabije koronavir, tak nás zabijí fekálie.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř bře 25, 2020 6:26 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

https://www.youtube.com/watch?v=6V_-9-BTMnU
Toto teď koluje po facebooku, i ta prodavačka v Tescu zmiňovaná je víc než řidič co to zboží doveze do toho Tesca. O řidičích kamionů ani zmínka. :cry: :cry: :cry:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř bře 25, 2020 7:17 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Ja chodim do pole nebo do lesa ale ne na pumpe jak si myslis..tam kde ty nikdy nezastavis.jsem v papirnach augsburg.je tu tisic napisu a fotek jen s rouskum.tu jsem mel jen ja a slovak.ostatni brummi cumi jak uchylove na me,chechtaj se a pomlouvaji me.dobra zprava ze wc i dush je offen.
stř bře 25, 2020 7:48 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

to máš pravdu, snažím se zastavit tam kde mě nějaký debil co kouká na film za jízdy nesebere. Tudle jsem musel zastavit na SOSce. Byl večer před pauzou, tak říkám nic do rána postojím za světla udělám. Za celou noc jsem nezavřel oko, když to se mnou nesmýklo, tak ta hluková rána a ten pocit zda mě vidí, byli i tací, co mě podtlakovkou zdravili :wall: Vydržel jsem to 9hod, pak i s nasazením života jsem udělal tu gumu a jel do pryč.Toto závidím dřevákům, že můžou dělat pauzu v lese kde chtějí. Ale s lowdeckem se špatně parkuje. A už jsem viděl i pár borců, co je tovyšlopěkně draho,že muselo volat wikinga aby je popotáhlo 5metrů.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř bře 25, 2020 8:26 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Lowdeck je nesmysl.u nas to stoji na place nikdo to nechce.na sos stat je na prd.drevari zas zadne pauzy nedelaji prece tak nezavid nemas co.
stř bře 25, 2020 9:25 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

https://www.denik.cz/ze_sveta/madarsko- ... -internetu

Maďar z toho dělá druhou Severní Koreu :pray:
stř bře 25, 2020 10:58 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

Myslel som, že prázdne cesty niekoho zaujmú a napíše niečo o tom, ako sa mu pri korone dobre jazdi. Ale zdá sa, že truckerov prázdne cesty nezaujímajú a radšej sa zaujímajú o to ako sa niekto, niekde vyondí.

Pridám sa aj ja k tejto fekalnickej téme. Pri korone nastala unikátna situácia a cesty sa vyprázdnili. Rovnako unikátna situácia nastala aj v truckersky obľúbenej fekalnickej činnosti. A zase je vidieť rozdiel medzi východom a západom. Východ korunu rieši tak, že všetko zavrie, dokonca aj hajzle. Západ koronu rieši tak, že všetko nechá otvorené a dokonca, platené hajzle otvorí všetkým, bez platenia.

Truckerom, čo vyznávajú truckerske pravidlo, za hajzel nezaplatiť nikomu nikdy nic nastala unikátna situácia, ktorá sa už nikdy nebude opakovať. Môžu si spraviť exkurziu a dokonca aj vyskúšať nemecké diaľničné fekálenské chrámy, do ktorých by sa inak v živote nedostali, lebo za návštevu sa platí 70centov. Hovorím o čistých diaľničných záchodoch spoločnosti Sanifair. Ta ich otvorila pre všetkých, zadarmo. Záchody, aj keď sú teraz zadarmo sú nadalej čisté, papierové utierky sú stále k dispozícii, dezinfekcia na ruky funguje a otočné hajzlové dosky sa stále otáčajú.
Obrázek

Obrázek
stř bře 25, 2020 12:03 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

i v Brně jsem projel dnes ve špičce zcela v pohodě. Já to považuji spíš za návrat do normálu, v Penny dvě prázdné pokladny, procházka kolem Príglu (přehrada) slunce svítí, zkrátka svět je v dokonalé rovnováze :dance: Už se vyser na tu mezinárodku...říkám ti to už dva roky. :pray:
stř bře 25, 2020 4:41 pm

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne čtv črc 21, 2022 6:03 pm, celkem upraveno 1 x.
stř bře 25, 2020 5:06 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

153: h)..a kdyby ne, tak duchovní péče, šel jsem se pomodlit :pray:
stř bře 25, 2020 5:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů