Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

asi takhle..čistě můj názor, očkování by mělo být dobrovolné a člověk co se cítí zdravý by to klidně mohl chytit a překonat tak jako každou chřipku. Ale pozor, starší člověk např. s astma, cukrovkou atd., by se měl za a) chovat obezřetně b) nechat se naočkovat. S tím samozřejmě nemají co dělat takové pitomosti že na koupališti by mělo 75 % kapacity lidí, nebo že se mají lidi nechat "utestovat" do zblbnutí.
Driver_1.9D: na mamku by jsi měl apelovat ať se naočkuje, dřív nebo později se s nakaženým setká, Covid si postupně "očuchá" úplně všechny, jak říkala ta jedna lékařka: patogeny jsou pro člověka jediným predátorem a populace zhruba 1x za 100 let je selektována, jinak bychom se přemnožili. Vždyť jenom čínských šikmáčů už je 1,4 miliardy!!! A cigoši v Indii už jim šlapou na paty- to je neudržitelná situace, z tohoto pohledu jsou 4 mil. obětí Covidu v celém světě prd.
ned črc 11, 2021 1:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

To driver Brno: Když jsem zde napsal, že lidí je jako hoven, tak jsem málem dostal BAN. A koukám, že k mé teorii se už přiklání kde kdo. Když nebude covid, tak bude válka. A na válku ani očkování nepomůže. Osobně ještě nejsem naočkován, a zatím jsem ho neprodělal, ale už o tom silně uvažuji, že se dám pro klid společnosti naočkovat. Připadám si jak nějaký méněcenný, že jsem ho ještě neměl, nebo že nejsem naočkován. Vždycky říkám, že jsem jak voják Rudé Armády, který prošel od Moskvy do Berlína v první linii bez jediného zranění. Na takové se taky koukali jako na nějaké zašívače v zákopech.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned črc 11, 2021 3:27 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

4215: no evropská populace klesá 3% tempem, zato Číňani přestávají být potravinově soběstační a údajně už se učí konzumovat více nudlí z pšenice, rýže totiž ztrácí nutriční hodnotu z důvodu klonování a půda méně rodí z důvodu obsahu arsenu a amoniaku. V důsledku toho se může velice rychle u pšenice nabourat cenová rovnováha což může vést až k cenovým skokům, které chudší státy nemusí ustát a Afrika co dostane kvoty obilovin z USA zadarmo už nic nedostane, další exodus přičten k exodusu z důvodu klimatických změn a náboženských pohnutek. Takže jediná cesta k přežití lidstva a pokračování evoluce je ty lidi na planetě "zredukovat", boužel tyto procesy v době globalizace neznají hranic, takže i obyvatelstvo Evropy tomu bude čelit. Kdo si myslí že je to nějaká hrůza, tak si musí uvědomit, že v takovém relativním klidu jsme v Evropě žili jen posledních 75 let, takže se vracíme vlastně do normálu, kde hlavním předpokladem je neustálá ostražitost jak fyzická tak mentální.

edit:

ne třetí po roce, ale každý rok dvě..proč to k***a neřeknou narovinu :wall:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jak- ... .seznam.cz
ned črc 11, 2021 5:10 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

To 4215 : len koli kludu spoločnosti by som som sa ockovat nedal. Ja som taký ze mne je u zadneho otvoru co si o mne kdo mysli. Ten kdo sa boji a citi sa byt ohrozený nech si daj aj 10 vceliciek je mi to jedno ale ostatnych co nechcu nech da svaty pokoj. :D
Scania R450
ned črc 11, 2021 8:57 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

to Driver_1.9: Jednou mi řekl jeden ošetřovatel skotu na OMD: My(lidi) jsme jak to stádo dobytka. Jak nejdeš pohromadě a začneš vystrkovat růžky, tak přes ně dostaneš a budeš si to pamatovat že příště s tím stádem pěkně půjdeš pospolu.
Tata mi říkaval: Hochu nevyčuhuj z řady, jinak přes ten nos dostaneš.
Toto bude to samé. Podívej se do Ruska, kdo není naočkovaný, tak přijde o práci. Vztáhni si to na sebe. Jak nebudeš naočkovaný, přijdeš o řidičák a budeš moci jezdit tak max s kolečkem po chodníku.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned črc 11, 2021 9:33 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

4215.... nikdy sem nešel se stádem, nejsem debil nikdy!!!! a nikdy nepujdu :sly: sem už starej na to , abych se klaněl nějakým psychopatickým kokotům.... :wink: a v tom rusku je to trošku jinak .... oni nemaj to genetický svinstvo ....s tím bych problém neměl....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 11, 2021 9:57 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Martine, každá vakcína je genetický svinstvo. Ale to je jen taková trochu mimo poznámka do diskuze, už nebudu rušit :)
ned črc 11, 2021 10:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

to se pleteš, si myslím, ale to je jedno ....očkování jako takový obecně velmi pomohlo prodloužit věk , snížit počet umrtí v ranným věku...a z toho pramenící současnou dobu přemnožení lidstva jako takovýho v podstatě z velký části eliminovalo přirozenou selekci)...mezi jinýma vlivama, jako je kvalita života hygiena kvalita stravy atd...samozřejmě jako vše to nemá jen rub a líc....

https://youtu.be/reBpXg1i_Aw

ale aby mě nikdo neosočoval, že to beru na lehkou váho a jsem neodpovědný ...obě dávky už mám .... :wink:
Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 11, 2021 10:15 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... .seznam.cz

zdánlivě to s tím nesouvisí, ale proč by tento čivočišný druh měl dále na planetě dominovat a přemnožovat se? Jsou to obyčejní pudovci stejně jako ty kobylky. Pokud nezaberou viry tak pak už opravdu jen atom a neutron.
pon črc 12, 2021 12:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

klasika ...opice a to jsem opicu urazil.... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon črc 12, 2021 4:35 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

V poslednej dobe ma o očkovaní zaujali len dva názory z internetu. Komentár Vidláka https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/ovc ... on-preziji
Znovu sa ozvala MUDr. Peková https://www.youtube.com/watch?v=X6V5rvmY-QA&t=1727s V asi minúte 28:30 hovorí čo si myslí o vakcínach Pfizer a tej druhej, tiež génovej.
pon črc 12, 2021 7:03 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

To martin440: Tak dnes vláda rozhodla, že testy od září si budeš platit sám. Když nebudeš naočkovaný, tak si hezky zaplatíš. To ještě vymyslí, že to bude potřeba každý čtvrtý den, a dají na testy nějakou zvláštní 150% tní daň a jak "tajná policie" zjistí, že se netestuješ, tak poneseš následky. Jak dlouho budeš rebelovat????
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon črc 12, 2021 8:25 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Já rebeluji taky
pon črc 12, 2021 8:57 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Já čekám, až to začne vařit Vitana, ale dnes jsem poslouchal, že se asi nedočkám a nejsem hrdina a jakmile to půjde, tak si stoupnu do řady. :D
Jinak Marti440: Na ten sputnik ti dá prodejce certifikát??? Zda ano, tak bych se obětoval i za cenu že mi bude blbě si koupil ty dvě dávky. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon črc 12, 2021 9:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

wckr: rebel je hezké slovo, ale pro svědky covidovy jsi odpírač. Všimněme si jak se vytrácí něco jako svobodná volba, nemáš covidpass jsi občan druhé kategorie. Na střední škole jsme museli být všichni v SSM, kdo nebyl byl divný a dlouhé kariéry se nedožil.
úte črc 13, 2021 9:13 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Majster alex a 6 hostů