Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Adjunkt: Jak probíhá nákaza? Už seš čistej?
pát zář 11, 2020 12:44 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Jo, včera jsem byl poprvé v práci.
Už jsem tu popisoval, měl jsem chřipkové příznaky. Dva dny nad 38°C, pak to odešlo, zbyl jen divnej pocit po těle, 4. den ztráta čichu. Pak se to pomalu vracelo do normálu.
Táta (už senior) měl jen zvýšenou teplotu a několik dní bolest hlavy.
Sestra skoro nic a její synek (dítě) vůbec žádné příznaky. Já to z rodiny odnesl nejhůř, ale byla to taková ostřejší chřipka. Nic na umření. Nejvíc mě zdrbla ta izolace a počáteční obštrukce KHS.
Netuším, kde jsem se nakazil. Možná někde v hospodě. Jezdí sem dost Němci. Já osobně nikde nebyl.
pát zář 11, 2020 1:07 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Dranda je, jak by hamáček rád vyjímečnej stav. Pořád má pocit, že mu červenej svetr vyhraje volby.
ned zář 13, 2020 1:15 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Ale di, ty drndo! Vyjímečný stav? Kdepa si to četl? :lol:
ned zář 13, 2020 2:06 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

To jsi z toho covidu, tak vystresovanej, ze nemůžeš být trosku nad věci? :doh: Určitě ale uznas, ze snaha ho svolání krizového štábu není cesta k uklidnění situace. :?:
Kapišto.
ned zář 13, 2020 6:12 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

TO že Hamáček na tom honí body je jasný. V krizi vás ochráníme viděl každý. V týdnu nabídl 100 policistů pro trasování. S tím ho poslali do řitě, ať si dělaj svou práci, je jich málo. Snaha jak se vnutit a velet krizovému štábu je patrná. Je to prase.


Cíl v masivním počtu odběrů o něčem taky svědčí. Samozřejmě, že čím víc odběrů, tím víc pozitiv, ikdyž o nic nejde. Proč se tak masivně netestovalo v létě. Asi mají svůj plán a strategii.
ned zář 13, 2020 6:58 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

fahrer: Možná ses při hltání informací jen přeslechl, sic kardinálně. Věta "Hamáček by rád výjimečný stav" je každopádně "FEJK" jako prase a typický příklad, jak se "fejky" vyrábí... Návrh svolat krizový štáb (asi 30 členů, většina odborníků) může být rozumnější řešení při vyhlašování dalších opatření než nynější výstupy Rady pro zdravotní rizika (8 členů, většina politiků).

Mimochodem, jakou situaci bys chtěl uklidňovat a jakým způsobem?

JANEK 1: Politiku lze hledat i najít za vším... Dle libosti...
ned zář 13, 2020 7:49 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Kdepak nepreslechl. Chtěl jsem to jen odlehčit a proto jsem to trosku nadnesl. Takze mě překvapilo, ze zrovna ty jsi to nedal.
A co pro uklidnění situace? Asi jenom nedělat vlny, unáhlené rozhodnutí a nechat situaci plynout. Vždyť v současnosti je v mediich poměrně hojně citován jakysi parazitiolog Flegr. Sakra proč? Vždyť ten člověk má zkoumat proč mám děti v zadku roupy a ne řešit koronavir. I to je jeden z důvodu, ze Vojtěch vypadá jako neschopný blbec, ačkoliv je v odborné veřejnosti vnímán poměrně pozitivně.
ned zář 13, 2020 9:20 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

přestaňte ze sebe dělat pitomce ...vemte si každej na krk zvoneček, ať normální lidi vidí, kolik je mezi námi ofcí :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned zář 13, 2020 9:56 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Tak Flegr není jen parazitolog, ale i evoluční biolog. Jeho "předpovědi" jsou docela drsné, zas na druhé straně zubař Šmucler situaci docela zlehčuje, i Peková už se stihla ve svých soudech ztrapnit... Vyber si. K tématu se vyjadřuje kdekdo... I ti nejchytřejší a nejvzdělanější však 100% vědí především to, co už se od začátku pandemie událo. Předpovídat budoucnost je stále těžké a učíme/přizpůsobujeme se všichni a za pochodu...
Vojtěch není vůbec důležitej a největšího blbce z něj vždycky dělá jen jeho šéf Bureš. Zatím mu je dobrej, ale tipnu si, že později bude obětován...
ned zář 13, 2020 10:07 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

Jasně, že bude obětován až splní svojí historickou roli. Zatím jenom slouží jako nárazník mezi jednotlivými zájmovými sdruženími. Evoluční biolog je taky dobrý, to se bude dobře prodávat. Peková byla nebo je príma, ale ani v čem se ztrapnila. Zas to tolik nesleduji. Jj, Šmucler mluví hezký a je přesně ta druhá hranice. Jako zubař do toho taky nemusí krafat. Docela mě překvapuje, že moc nevidím např. Kubka nebo Šonku. To jsou lidé, kteří mi jsou schopni přinést nějaké validní informace.
Pro dnešek howgh, pokračovát můžeme zítra.
ned zář 13, 2020 10:33 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

martin440: Slušnej výkon. :clap:
ned zář 13, 2020 10:34 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

kdybych péči našeho zdravotnictví nepocítil na vlastní kůži ,tak bych podle médií myslel že jim fakt na zdraví národa záleží. Je to krystalický byznis tento humbuk...ale nikomu to nenutím, čistě můj názor.
pon zář 14, 2020 8:39 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

ovce, máte na výber

Příspěvek

Pokial viem Peková stále tvrdila že vírus je umelý, že pravdepodobne unikol náhodne, že sa rýchlo mení, že pravdepodobne oslabuje, že vakcína nebude účinná, že vírus pravdepodobne zanikne sám a že Česi by tento rok v lete urobili lepšie, ak by necestovali cez dovolenku do zahraničia, ale zostali doma. V čom sa mýlila? Zaznamenal som, že Peková bola v poslednej dobe obvinená z nejakých kšeftov a podvodov, to ale s koronavírusom nesúvisí.


martin440 písal niečo o zvončeku na krku... myslím si, že dnes si na krk môže zvonček zavesiť každý, len každému bude na krku zvoniť iný zvonec, podľa toho, do akého stáda patrí... Máme stádo popieračov, stádo vyznávačov, stádo lenchrípkarov, lenrýmičkárov, rúškari, bezrúškári, atď.. Máte na výber ovce, môžte si vybrať, aké stádo chcete. Dokonca máme aj stádo ovcí, čo si myslia, že sú mimo stáda. Také ovce majú na krku multitónový zvonec. Všetci sme ovce...


Neviem či si to v CZ uvedomujete, ale ešte minulý týždeň ste boli ostrov slobody v covidom okupovanej Európe. Neviem či sa to tento týždeň zmenilo, teraz správy nesledujem, ale ešte minulý týždeň ste ako jedna z mála krajín v EU nemali skoro žiadne obmedzenia. Všetky okolité krajiny nosia rúšky, všade sa v auguste a septembri pritvrdzovalo. Vy ste boli jediný bez rúšok, okrem Švédska a Holandska. Dokonca aj v Dánsku koncom augusta zaviedli rúšky vo verejnej doprave a na trajektoch. V obchodoch sa nosia rúšky v DE, PL, BE, FR, SK..

Neviem čo sa vám nepáčilo a čo chcete? Všade okolo vás blbli s covidom, u vás jediných sa nič nedeje, ale aj tak ste nespokojný a pičujete na vládu.

Asi vám chýba toto:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_kha
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_wass

--------------------------------------------------------------------------
Ako to bude vyzerať s vírusom a chorobou v zime nikto nevie. Onedlho uvidíme, ktoré stádo oviec bude mať pravdu. Nech to bude ako chce zase bude platiť to, čo som sem písal 11.3.2020

Toto sa skončí len dvoma možnosťami, ľudia budú vravieť:

1/ Vo vláde sedia pitomci, lebo ich protivírusové opatrenia boli zbytočné

2/ Vo vláde sedia pitomci, lebo ich protivírusové opatrenia boli nedostatočné

Momentálne suverénne v CZ vyhrávajú ovce, čo tvrdia možnosť 1... Dúfam, že aj na jar 2021 to bude rovnaké, lebo možnosť 2/ nieje pre nás ovce dobrá.
pon zář 14, 2020 12:28 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Uz je to tu CORONAVIRUS COVID-19

Příspěvek

FLegr je parazitolog a parazit, chce se zviditelnit. Kdo viděl jeho video, tak za 2 minuty zjistí, že je blázen aj s tím jeho kocourkem Micíkem. ROzšiřuje strach a poplašné zprávy, na to je paragraf.
Peková je člověk na svém místě. CO se děje teď v ČR není žádná druhá vlna, ale masivně se testuje, a tím pádem se zjistí, kdo je pozitiv, to neznamená nic. Vojtěch to má, Rážová to má a nic se neděje. Od nás z práce to mělo 7 lidí, nikomu nic nebylo , bylo to hned v březnu. Můj parťák byl doma 59 dní, 6 testů a k čemu ? TO samé teď, někdo jen chce lidi strašit. Proč netestují jiné nemoci. To se nehodí politicky.
Proč byl 2 měsíce klid, když chtěl jet agent Bureš na dovču?
pon zář 14, 2020 3:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 69 hostů