Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

To můžeš být za ni rád. Víš kolik je takových co mají kraml v hlavě a ještě si myslí že jsou normální? Taky mi bylo vyčítáno že přijdu večer z práce, praštím sebou do peřin a nic po mě není... vždyť se celý den vozíš jak okrasný cap a jen kroutíš kolečkem co na tom je? Za tohle bych zabíjel :twisted:
stř zář 10, 2008 9:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Zuzka píše:Tak jsem to tu po dlouhé době všechno poctivě pročetla a po těch pár příspěvcích o tom, jak jsou ženský hrozný a jak na ně někteří pánové zanevřeli, bych se chtěla zeptat, jak to máte se vztahy při vašem zaměstnání?
Když to vidím u nás na firmě, tak je mi těch kluků docela líto. Jsou týdny v tahu, vydělávaj peníze pro rodinu. Pak jednou přijedou domů a je tam cizí pán...
Ze všech řidičů co jezdí u nás znám jen 2, které nemají nějaké problémy v manželství a to je teda trošku síla.
Nechci odsuzovat ty ženský, ale tohle je silný kafe. (akorát u nás doma to bylo malinko naopak :D ).
nejsou všechny ženský takoví -nám to funguje léta a bejt každej den spolu tak se ukoušem výkend stačí a mamina má zlatý srdíčko i když -kdo ví kdybych narazil na hezkou stopařku -který dneska nejsou ,???? a naopak?? :wink: atd ....nikdo nejsme bez chyby :roll:nemáme snad demokracii :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv zář 11, 2008 12:13 am

Zuzka
Příspěvky: 45
Registrován: sob čer 21, 2008 8:21 pm

Příspěvek

Souhlasím, že za to většinou může ta ženská. Neházím všechny do jednoho pytle (aby mně někdo nenapadl :D), ale prostě znám jich nějak nebezpečně moc, co těma svýma chlapama jednaj jak kdyby jim bylo 15.
Já vždycky jenom zírám, co si všechno ti moji kamarádi nechají líbit, tohle kdyby někdo prováděl mně.... Tak se snad rozmýšlím, jestli mi není samotný líp.
čtv zář 11, 2008 7:14 am

Helena

Příspěvek

Zuzka píše:Když to vidím u nás na firmě....
Zuzko a nepsala ty jsi taky, že chceš jezdit? Klaplo to?
pát zář 12, 2008 10:43 am

Zuzka
Příspěvky: 45
Registrován: sob čer 21, 2008 8:21 pm

Příspěvek

Helena píše:
Zuzka píše:Když to vidím u nás na firmě....
Zuzko a nepsala ty jsi taky, že chceš jezdit? Klaplo to?
Chci pořád, ale zatím to neklaplo, mám strašně starostí s rozvodem. Už to řeším 2 měsíce a výsledek v nedohlednu. Až se zmátořím a našetřím, tak do toho jdu hned!!! :)
pát zář 12, 2008 1:07 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

to neva ,nevěš hlavinku ,čas to vyřeší (blbců ještě potkáš mraky) pojď k nám -zaučím (nic nechci) jestli to máš v krvi tak budeš na sto-pro dobrej fíra a ty my potřebujem :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát zář 12, 2008 6:04 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tak já jsem 7 let ženatej,máme prcka 5.5 roku a jak říká Martin,vidět se každý den večer tak se asi sežerem,ale né láskou.Jinak to klape,až nad míru dobře :lol: A to se stane,že přijedu na víken a drahá 3/4 :lol: (hrozně se mi to líbí HELČO :lol: ) má tři noční.Tak se skoro taky nevidíme.
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
pát zář 12, 2008 8:46 pm

Ladytruck
Příspěvky: 90
Registrován: pon zář 15, 2008 1:24 pm
Bydliště: E55

Erotické kafe??!!!

Příspěvek

Ahoj no jsem tu nová,ale po přečtení tvého příspěvku Heleno,mám pocit,že jsi úplně mimo.Občas na mě taky blikají dáme si kafe úplně v pohodě,protože jim jde opravdu jen o pokec a kafe nemyslíš?Pokus si se mnou chtějí zapíchat,tak to řeknou na rovinu jsou to prostě chlapi ty erotická popleto!!! :oops:
pon zář 15, 2008 11:47 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

přečti si všechny příspěvky ..................... 8)
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte zář 16, 2008 5:00 am

Zuzka
Příspěvky: 45
Registrován: sob čer 21, 2008 8:21 pm

Příspěvek

martin440 píše:to neva ,nevěš hlavinku ,čas to vyřeší (blbců ještě potkáš mraky) pojď k nám -zaučím (nic nechci) jestli to máš v krvi tak budeš na sto-pro dobrej fíra a ty my potřebujem :wink:
To bylo pro mně? Jetli jo, tak to děkuju. Ráda toho za čas využiju.
Hlavu nevěším ani náhodou!!! Rozhodla jsem se, že to přežiju, tak se to snažím splnit :D
Nebyl jste náhodou někdo na truck-festu v HK?
úte zář 16, 2008 6:37 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Byl 8) Zlutej doprovodnej transit, cislo 312
úte zář 16, 2008 6:43 pm

Helena

Re: Erotické kafe??!!!

Příspěvek

Ladytruck píše:Ahoj no jsem tu nová,ale po přečtení tvého příspěvku Heleno,mám pocit,že jsi úplně mimo.Občas na mě taky blikají dáme si kafe úplně v pohodě,protože jim jde opravdu jen o pokec a kafe nemyslíš?Pokus si se mnou chtějí zapíchat,tak to řeknou na rovinu jsou to prostě chlapi ty erotická popleto!!! :oops:
Tak to je mi tě upřímně líto, když tobě chlapi narovinu řeknou, že si s tebou chtějí zapíchat.
stř zář 17, 2008 4:13 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ale tak takový jsou i holky.... Jééééé, ty jsi tady s tím kamionem? Já bych to chtěla vidět vevnitř, prej tam máte postýlky....
BES - běs
stř zář 17, 2008 10:06 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

intercool píše:Ale tak takový jsou i holky.... Jééééé, ty jsi tady s tím kamionem? Já bych to chtěla vidět vevnitř, prej tam máte postýlky....



Tak to je pravda pravdoucí :D :D :D napsals to úplně přesně.
stř zář 17, 2008 10:38 am

Helena

Příspěvek

No tak chlap s kamionem přitahuje asi víc, než chlap bez kamionu :D . Holky vás obdivujou :D. Nemyslím si, že si s váma chtějí hned ''zapíchat''.
stř zář 17, 2008 11:02 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů