Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Okradli Vás?

ano
50
40%
ne
55
44%
nevyslo jim to
21
17%
 
Celkem hlasů: 126

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

Minulej týden tady v Olmiku nějaký k...y provrtaly bratrovi nádrž na Felicii a vysáli mu benál... :evil: :evil:
Gepas : hoď sem fotku celýho auta ať vidíme jak to vypadá. Si to nějak nedovedu představit... :D :)
čtv srp 09, 2012 4:50 pm

Uživatelský avatar
Tirak
Příspěvky: 151
Registrován: sob lis 13, 2010 9:09 pm
Bydliště: Bardejov

Příspěvek

sorry ale ani sa tomu necudujem
Mám rád Renault Magnum....ale Scania je Scania darmo
Paci sa mi Holland Styl
The Best:WEEDA,WASDORP,Fleurs van den Eijkel,HOVOTRANS....je ich vela (:
scania-koning van de weg
čtv srp 09, 2012 5:46 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Globe... jsem myslel, že ti docvakne, co jsem tím myslel, ale očividně musím napsat k té fotce tak třířádkovy vysvětlení, abys nebyl zmaten...

Tirak... čemu se nečuduješ?

milanr... http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?p=424527#424527
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
čtv srp 09, 2012 7:23 pm

LuLu
Příspěvky: 214
Registrován: stř dub 20, 2011 11:57 am
Bydliště: okolo Třeboně

Příspěvek

Nikdy nevíš kdy je tvůj konec, proto si užívej každou minutu jako by to byla tvoje posední
Peklo na silnicích přežije jen ten, kdo neuhne z cesty!!!!!!!!!!!
ned srp 19, 2012 2:01 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

brokovnici ssebou a veěkero verbeš střílet a střílet nic jinýho nezabere,jen to že se budou bát a přestanou takovýhle věci dělat,jiný řešení prostě neni
2x Nissan atleon 210
ned srp 19, 2012 10:21 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Když tady furt existuje fráze "nepřiměřená obrana" .Někoho chytím při krádeži a nechám ho bejt protože pokud mu dám facku tak mě zavřou.V Americe by ho bez milosti majitel pozemku či auta bez vaování odbouchnul na místě a je klid.Akorát u nás, kdyby tohle mohlo fungovat, by se válely mrtvola po parkáčích, kolem domů, kolem aut tolik tmavých mrtvol, že by to nestačili uklízet :D :D

Bohužel, jak jsme již zvyklí, zloději jsou nedotknutelní......
ned srp 19, 2012 11:17 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to je ta chyba,lepší zabít cizího než nechat zabít sebe.já sem řekl dost sehnal jsem si zbraň a v případě nutnosti budu řešit problém tak,jak mě učili na vojně.nejdřív napumpovat lupiče a pak vystřelit varovný do vzduchu :wink: ale jak se tenhle zlodějskej mor rozleze,bude moc pozdě,je potřeba to přibrzdit dokavad se dá a ne veřějně hlásit takový hovna že radši bude zalezlej v kabině a čekat dokavad nevysajou všechnu naftu :roll: to tomu asi moc nepřidá.
tak kurva zjistim takovouhle situaci,budu dělat mrtvýho brouka vysonduju počet lidí barvu typ značku auta a volám četníky a nebu lupiče plašit
2x Nissan atleon 210
ned srp 19, 2012 11:27 pm

truck maniak
BAN
Příspěvky: 67
Registrován: čtv říj 18, 2012 4:38 pm
Bydliště: většinou nakladak

Příspěvek

jednou se pokoušeli na Rudný se dostat do kabiny ale to už je 5 let jinak si važu kurtama dveře občas diš vim že to tam neni nejlepší místo
sob říj 20, 2012 8:56 pm

Trneček
Příspěvky: 491
Registrován: pát úno 10, 2012 12:13 pm
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek

Z bývalé firmy takhle vykradli jednoho řidiče přez noc, bohužel nevim kde. My máme na dveře zámky ze vnitř originál Mercedes a dávám je když mám blbej pocit. Co jsem se bavil s klukama od nás, tak to funguje, jednoho chtěli vykrást a díky tomu se jim to nepovedlo. Jinak souhlasim s Tomíkem, zjistit co se dějea volat policajty
sob říj 20, 2012 9:50 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Mna sa nedavno pokusil vykrast na PAP oilce v Pruhonicach smerem do Prahy. Ale protoze mam od spolujezdca nejake opozdene svetlo, tak mna obudilo a dvera otevrene. Kolegu pres jedno auto vedle vybral. A to spali v aute dva. Od te doby kdyz nemosim, tak v Cesku nespim.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
ned říj 21, 2012 9:16 am

truck maniak
BAN
Příspěvky: 67
Registrován: čtv říj 18, 2012 4:38 pm
Bydliště: většinou nakladak

Příspěvek

TO SE TI NEDIVYM ŽE V ČESKU NECHCEŠ SPÁT A HLAVNĚ DE O ŽIVOT SMĚR BRNO U DEVÍTI KŘÍŽU MOTOREST TO RADŠI SPIM NIKDE U LESA A CÍTIM SE TAM BEZPEČNĚJŠ NEŽ TAM :woot:
ned říj 21, 2012 10:21 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 10:41 am, celkem upraveno 1 x.
stř říj 24, 2012 7:33 pm

truck maniak
BAN
Příspěvky: 67
Registrován: čtv říj 18, 2012 4:38 pm
Bydliště: většinou nakladak

sof

Příspěvek

Na tý D2 to je taky na nic tam to bejva často pro to ja sem zvyklej většinou jezdit v noci protože přes den chrapu a je menší šance že mě vyberou no i když v ČESKU NNNNNEEEEWWWIIIMM :cry:
stř říj 24, 2012 9:24 pm

Mantgx480!
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 18, 2012 8:11 pm
Bydliště: Pisek

Příspěvek

Bacha kolem Olomouce.pred 14dni me kousek od Aholdu(bystrovany)vzbudil v 5h rano nejakej typek říkal mi kolego(ja s nim husy ne pas to bylo první)a mlel řeči ze jede z Německa kamionem a ze koupil nějakou spatnou naftu a jestli bych mu nepomohl a nadal mu trochu.samozrejmne jsem ho poslal...přivezl ho někdo v ve Felicií v kombiku nevím kolik toho objeli a čekaly kdo se chytne!!!!
stř říj 24, 2012 9:36 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Uz je to tak 8rokov... V Milane na pumpe Lamborghini na okruhu som natankoval, zostal stat priamo u stojanu a za 3 hodky nadrz vytiahnuta do sucha :x Tak som zasiel za cernochom na pumpe a ze chcem vidiet video, on ze nie, tak ze zavolam policiu... No dosiel osobak a zneho vybehli Cierne gorili a uz som vedel ze je zle... Politicky mi to vysvetlili a este som bol rad ze som si mohol svoju naftu spatky natankovat a zaplatit....
Inak plachta prerezana len niekolko krat...
Jednou streknuty plyn, ale mal som otvorene stresne, a od kolegov poradene ze sa musim hybat, tak som hompalal skabinou... Neukradli mi nic...
Jednou nejaka buzna, po tej som hodil tycku od zdvihaku (sa mi vysmykla, chcel som mu len pohrozit), ktora mu presla cez celne sklo, borec tam dal spatecku a uz bol prec aj s tyckou a ja do rana nespal co som sa bal aby nedosiel s kamosmi..
U Duseldorfu na klasickom parkaci bez pumpy , chodia obcas slapoty, tak tiez je dobre s nimy jednat slusne bo v aute vacsinou sedia este 2-3borci a ty si rukavicky neberu... Len som to videl... Rumun na nu daco machroval a borci uz ho tahali z kamionu...
Inak tych kurt, spanovakov na mramor, vzpery do navesu... toho bolo hafec..
Teraz jazdim s cisternou a zatial pokoj...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát říj 26, 2012 10:54 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 66 hostů