Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

to abys začal šetřit. třčtvrtě mega minimalně.

ad trabant, kámoš takhle frajrsky parkoval hned několikrát, než mu došlo že ty ráfky z wartase nejsou pravý ořechový. Jednou někde u nákupáku z toho lez jak z tanku, jenom to shodil na kola, vytáhnul zamáčklou kliku a jel dál. Pak někde na křížovatce ho to zradilo... Ale von měl vůbec věci. ze šáde mu upadlo za jízdy kolo, z kopce nabralo fofr, odrazilo se od obrubníku a sundalo u domku hřebenáče ze střechy...
pon čer 17, 2013 12:07 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

netopejr

Příspěvek

myslíš T603 jednoválec? :D :D
Naposledy upravil(a) alpenbiker dne pát čer 21, 2013 5:50 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv čer 20, 2013 9:13 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nováčci držte se, staří pardálové prchejte ... :D
Vyrážím ... směr unie. Víc neupřesním a zatím budu "mlžit" ... :D
Ale už se těším.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát čer 21, 2013 11:45 am

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Nemlž a upřesni! :lol:
Každopádně ať se daří.
...Moje práce je mým domovem...
pát čer 21, 2013 1:19 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

netopejr

Příspěvek

tak hlavně to užij, já budu způsobilý někam vyjet až od prvního července, čekám na digi kartu a nový řidičák s profeskou.. :o
pát čer 21, 2013 1:25 pm

Uživatelský avatar
nopixel
Příspěvky: 34
Registrován: pon led 21, 2013 4:23 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Zdravím , tak už jsem našel práci řidič. Mám za sebou první čtyři dny na vnitru, zatím mě jen nechávají couvat k rampám a jak zajištovat náklad a vše kolem ježdění. AETR se tu dodržuje. zatím jsem spokojený. Zaučuji se na MANU 12t.
pát čer 21, 2013 5:44 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Tak to rád slyším že to někde takhle funguje, snad to bude v pohodě :)
Jinak jestli to klapne tak v neděli razím do Německa, pak mě čekaj žně a pak pokračování u firmy co teď pojedu. Možná jako takovej dojížděč kdy budu střídat nedaleko baráku, nebo jako "plnohodnotnej" řidič
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pát čer 21, 2013 6:04 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

měl bych taky dotázek :)
v pondělí jedu na Slovensko,mám Dafa LF bez postele a budeme tam spát na hotelu. Nebude četníkům vadit,když nechám kartu v tachu na noc,ale nebudu mít papír na volno? Navíc se může stát,že auto bude stát i 2 noci,jedeme tam totiž stěhovat nábytek.. Normálně bych to tak udělal,ale jde o to,že v autě není postel...
sob čer 22, 2013 8:37 am

Václav AZ
Příspěvky: 96
Registrován: pát kvě 03, 2013 7:53 pm
Bydliště: Most, Ustecky

Příspěvek

Ahoj,mel bys mit ucet u sebe z ubytovani.To by mělo policajtum stacit.Take uz jsem to jednou tak resil.
sob čer 22, 2013 9:07 am

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

to mě napadlo,ale nebyl jsem si jistej,díky za radu :)
a co když mám auto na víkend doma a nedostanu se na firmu pro papír?
sob čer 22, 2013 8:47 pm

jirka382

Příspěvek

a ty si chceš nechat psát papír na víkend? to snad ne.
sob čer 22, 2013 9:23 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kartu můžeš nechat v tachu, nebo ji vzít sebou a pak ručně doplnit při založení.
Pak musíš mít účet z hotelu, kdes spal to je naprosto dokonalé. Na papír o volnu zamomeň - není potřeba v tom to případě, naopak by to bylo považováno jako nepřípustné (ten papír o volnu). To samé musíš mít, když nemáš postel a děláš 24/45 (potvrzení z hotelu), tak samo loď - pokud nemáš účtenku o kajutě (tak se to nepočítá jako pauza/ volno).
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob čer 22, 2013 10:44 pm

soulcheck
Příspěvky: 625
Registrován: čtv lis 05, 2009 4:02 pm
Bydliště: Hostim

Příspěvek

a když mám auto doma na víkend a na firmu nejedu,tak kde vezmu tu účtenku?? :D proto se ptám...
sob čer 22, 2013 10:57 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no, pokud jseš doma ... tak účtenku nemáš že... :lol: Pak papír, protože správně máš kartu vytáhnout pokud nejsi v něm ... (stojí na firmě). Neb s ním může kdokoli jet ... na tvou. Pokud ti to stojí doma, tak ji nechej v tachu a bude se ti to zapisovat na kartu a je to, pak papír nepotřebuješ. Nevadí že ji tam budeš mít.
Já to pochopil jinak jak jsi to popisoval ... :D
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob čer 22, 2013 11:41 pm

delivio

Příspěvek

Netopejr
:naughty:
tak samo loď - pokud nemáš účtenku o kajutě (tak se to nepočítá jako pauza/ volno).


Nárok na kajutu má řidič u jízdy lodí cca nad 4 hodin (kratší jízda-může se lišit podle vnitřního předpisu lodní společnosti) ovšem jízda nad 4 hodiny lodí je kajuta pro řidiče povinná pro všechny lodní společnosti směrnicí.
Pak nastupují kšefty s kajutama a proplácení místa. Místo spánku v kajutě se brali love, nebo jiný prezent
To nevím jestli ještě frčí, ale poradí vám to někdo jiný.
Pauza se jízdou lodí dá udělat podle doby jízdy lodi.To nemůžeš vědět.
ned čer 23, 2013 12:23 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Marouš a 57 hostů