Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

tohle je kurva pravdivé, včera mě jeden důchodce předjel ve vesnici na plné čáře a přes přechod si říkám paráda aspoň se nepotáhne jak smrad. Jo za vesnicí 60 a jel po prostředku. Tak na něj blikám zatroubím ať aspoň uhne, krásná rovina a frajer nic, ještě začal brzdit. Tak sem ho začal vytrubovat a nakonec sem ho předjel. Nezlob te se na mě, ale jet 60 mimo obec a ještě po prostředku? Co to je za hovado?
pát srp 07, 2015 10:52 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

...To bych si přál být v GTA (pc hra) a normálně ho jít zastřelit....
:lol: :lol: :lol:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pát srp 07, 2015 3:35 pm

Uživatelský avatar
CErin
Příspěvky: 760
Registrován: pon lis 03, 2008 7:44 pm

Příspěvek

romus145: My se na Tebe vůbec nezlobíme. Naopak - je vidět, že jsi skutečný profesionál! Víc takových jako Ty a hned se budeme cítit na silnicích lépe... Co zkusit se ještě trochu ovládat? :wink:
sob srp 08, 2015 3:59 pm

Honza B.
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 27, 2009 7:40 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

romus145: Tak to by tomu odpovídalo, mít 19, odjetých 6832km na tahači a psát takový komentáře. (6832km, to bude stejně ještě moc). Holt mládí vpřed a hlavně RYCHLE !!!!!
sob srp 08, 2015 4:50 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

Vyserte se na romusa,děláte ze sebe svatý,a stejnak to děláte taky.chytráci
sob srp 08, 2015 5:06 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

no jsem rád, že Honza B. a CErin za mě příště zaplatí pokutu za překročení maximální doby jízdy, děkuju aspoň to nemusím platit já. Nebo si myslíte, že sem chtěl jet těch 80 jen tak z hecu? Nelítám jak blázen, ale chci jet tolik co silnice, provoz dovoluje, a né že mě bude zmrd blokovat. Jak mě předjel hned byl v prostředku. Tak sem blikl aby mě uhnul a místo uhnutí mě ještě šlápne na brzdu, je to normální? Ale asi jo. Já chcu být taky doma a nenechám si debilem kazit den, nebo mám snad dělat 9h pauzu kvůli dementovi 30km od baráku? Dojel sem dom a měl sem 4:28 :roll:
Honzo pro tvou informaci mám najeto okolo 15tis, ale to je vedlejší. Když jedu naložený pouštím kamiony pořád, když osobáky tak jim mávnu z okýnka aby jely.
Evidentně pán byl profík taky, když mě předjíždí do zatáčky přes plnou, přechod, musel sem mu dost ubrat aby mě předjel. A nezlob se a mě, nenechám si srát na hlavu né fakt ne. Jestli chceš můžeš jít jezdit místo mě, v září jdu do školy takže místo bude volné.
řekněme, že se mě stalo něco takového jak Martinovi, tímto děkuju za video
https://www.youtube.com/watch?v=C_qgeZ3Ighk
frajer mě takhle provokoval asi 10km, je to tedy normální, vy dopravní experti?
sob srp 08, 2015 6:34 pm

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

Nedá mi to a musím něco připsat.Jednak jsi mě pobavil,že máš naježděno už 15000km,to ja fakt dost teda... :shock: .Kdo ti co udělal komentovat nebudu,ale jedno vím jistě,budu rád až zas budeš chodit do školy a nebudeš jezdit,protože už jen z toho tvého psaní je evidentní,že na silnici bych tě snad ani potkávat nechtěl.A ted se do mně můžeš pustit... :roll:
Na mě se nemusí křičet,mě to stačí říct desetkrát!!!
sob srp 08, 2015 8:34 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

a tak to já zase doufám, že se potkáme :)
sob srp 08, 2015 8:37 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To je normální, tady si každý, když mu někdo dělá opičky na silnici, maximálně začne pobrukovat svou oblíbenou písničku...
Tolik svatých na jednom místě člověk hned nepotká.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob srp 08, 2015 8:42 pm

Honza B.
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 27, 2009 7:40 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Jo, jo, málem svatej , co se děje před autem mně nezajímá, sotva dohlídnu ke stěračům !!
sob srp 08, 2015 9:16 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

trucker100 to trosku prehnal.. on je romus145 s tym svojim kilometrovym najazdom este len take soferske miminko. On nemusi byt zly sofer, a myslim, ze ani nieje. Len to moc zere. Ono ho to casom (dufam) prejde.

Teraz je zatva v plnom prude, na cestach spusta traktorov, kombajnov, do toho este dovolenkari s karavanmi a pomaly vystraseny soferi.. romus145 s tym musi ratat.. ja to, ze ho tlaci ajter chapem, ale to nikoho nezaujima..

Romus 145 pomohol si si ze si sa za volantom nervacil? Pomohol si si , ze si ho vyblikaval a vytrubil? Bol si potom rychlejsi? A stastnejsi? Niektori soferi su naozaj stastejsi, ked mozu niekoho vyblikat, vytrubit, vynadat volakomu, zahulakat si..

Ja soferov delim do dvoch kategorii. Jeden typ prejde krizom cez malu, prtavu cesku republiku a ma zazitkou celu kopu. Po jazde rozprava kolko stretol debilov, kolkokrat ho vybrzdili, spomalili.. Tento typ soferov pravidelne stretava muzov v klobuku... :D Tyto soferi to za volantom moc prezivaju..

Druhy kategoria by mohla prejst presne rovnaku trasu v tom istom case a pocas celej cesty by nemali ziadny konflikt. Zazili by sice presne to iste ako prvy tip soferov, ale vnimali by to inak.

Podla toho co citam, tak romus145 s tym svojim srandovnym kilometrovym najazdom ma viac zazitkov ako ja za cely tento a minuly rok.. :D muza v klobuku som za volantom este nestretol-aspon si na to nepamatam.. som druhy tyzden v robote a na mojich cestach sa nestalo nic. Nevidel som ziadneho debila mentala, nemal ziadny konflikt co by stal za rec.. presiel som polsko, nemecko, dansko, komplet cely benelux, francuzko.. ziadny problem.. jedine, co si z tych dvoch tyzdnov pamatam je, ze som presiel po soustkach z belgicka do francuzka ( okolo luxu) a ta belgicka cast bola fakt pekna. Ani som nevedel, ze belgicko moze byt az tak krasne.Kopce, klukate cesty a pekne kamenne domi. A este som za volantom danskeho friga videl eskimaka. To je vsetko co si s tych dvoch tyzdnov pametam. Romus145 by urcite za tu dobu postretal debilov-mentalov a muzov v klobuku tolko, ze by ich nedokazal spocitat. :D

A este jedna vec pre romusa, vyblikaval a vytruboval by osobak aj v nemecku? Trufol by si na to aj na severe? :D
sob srp 08, 2015 9:55 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

sof nevim kudy jezdis, ale ja potkavam debily pomalu denne, at jedu gde chci, tak na nekoho narazim, kazdy den nekdo vymysli manevr, za ktery ohnout pres koleno a nasekat, mozna proto je kazdou vterinu nekde nehoda a umira tolik lidi ;-) .. a u nas nekomentuju, ale turboefekt dela s mysli lidi divy :-D ...mit kameru, tak je to uz za ty necely 3 roky ,,profi" jezdeni na celovecerni film :-D ...a i me se kolikrat povede nejaka volovina :-D ...ale aspon si mame o cem psat ne :-)
sob srp 08, 2015 10:46 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

To je presne to o com hovorim, ty by si mal natoceny celovecerny film a ja? Ja mam kameru na skle asi tri roky. Tretia kamera.. a za ten cas som nenatocil nic, nemam ulozene nic.. nic sa neudialo.. az na jedno videjko, ktore kamera natocila, ked som stal a nakladal. Tam jeden nemec, co sa v piatok poobede ponahlal domov z navesom zrusil zaparkovany prives.

Vy mate tolko zazitkou a ja nic, asi som spatny sofer. :D :D ,alebo len veci vidim inak. Po pozreti toho videjka s kopajucim policajtom tam vidim celkom ine veci, nez si napisal ty. Ale nema zmysel to rozoberat.. proste, vidime rovnake veci inak..
ned srp 09, 2015 12:27 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Chlapci-jezdím okolo 20 let, pravda , kolem komína, a ještě s 12tunou,takže nejsem žádný trucker, když jsem začal na Avii měl jsem zážitků tuny.ale asi stárnu, a když borcovi na dálnici spadnou z plata hranoly před moje auto a přez dva pruhy, taky si sice zanadávám do vysílačky (kde uslyším-Drž piču),ale jako kokot zastavím, a ještě tu nadílku seberu odhodím do pangejtu.(bylo to u Frýdku, na D1 bych z auta nevylezl.)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
ned srp 09, 2015 1:18 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Romus - Si este mlade ucho tak na to kukas inak..Tiez som bol taky, vse mi bolo jedno, kurty nepotrebne, zo supravy brzdila len predna naprava, ale kolesa sa museli krutit... :D Ale neboj, casom ti dojde ze nema cenu sa stresovat a je treba to brat vsetko tak nejak s rezervou... Pridam ti jedno moje videjko, je to zhruba podobne co sa stalo tebe https://www.youtube.com/watch?v=nUvHtqYWaTY Aby som za volantom nejak vypenil to uz musi byt... A riesit kazdeho co ma obehne cez plnu ciaru, ci ide 30 v dedine ci 60 mimo obec.....?? Ano je to opruz ale na ceste niesom sam a v dobe prazdnin a sviatkov ci vianoc hold jazdia aj soferi, ktory za to sadnu akurat vo svatku inak im auto stoji v garazi.. A dedovia za volantom?? Vacsinou to je tak akurat do dalsej dediny, kde idu z babkou k doktorovi ci do kramku na nakup... A ze niesi niekde vcas?? Myslim ze je lepsie dojst o 5minut neskor ako vobec, pretoze pri trubeni a blikani si ten pred tebou nemusi uvedomit to ze ide pomaly alebo ta nejak omezuje ale ze ma nejaku zavadu, zlakne sa a na tvrdo ti to zaslapne... A 40T urcite na mieste nezastavis jak ten osobak.. :wink:
Takze hlavne klud, chladnu hlavu a uvidis ze tych debilov na ceste zacnes potkavat fakt menej.. hold treba predvidat... Viem ze nie vzdy to ide, ale pokial zacnes cesty vnimat inak ako ze to je nejake bojiste, vela situacii si dokazes uz do predu predstavit a vydedukovat ako to asi dopadne a zacnes predvidat a reagovat uplne inak... Tak teda prajem ti hodne km bez nehody a klidek v tvojej mysli... :thumbud: :hands: :finish:

Sof - s tebou by som rad zasiel na pivko a mudro podumal, pohovoril a neco malo popil.. :hands: Snad sa niekde na tom severe stretneme.. :) :hands:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned srp 09, 2015 1:52 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 41 hostů