Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Od kolegy z fb:
Na nájezdu na D1 u Průhonic mě zastavili policajti kvůli tomu, že sem nebyl připoutanej. Dostal jsem docela drsnou pokutu. 50 poctivejch kliků vedle auta.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát čer 09, 2017 7:21 pm

ZdenekMiluna
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 17, 2017 12:29 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Super pokuta. Jako na vojně :clap:
ned zář 17, 2017 3:25 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Chlapi zeptam se vas na nazor. Jel jsem v pondeli nakladat do Chvaletic do fy MABA EUROBETON. Jel jsem od Kolina tzn. pred Chvaleticemi zakaz 12t MIMO DOP. OBSLUHU. Vjel jsem do obce a ptal se na cestu. Nasinec ukazal a ja pokracoval k fy. Na konci obce hlidka MP a stop. Jel jste do obce nakladat nebo skladat? Ano nakladam ve fy MABA...Pane ale ta fy lezi tamhle za ceduli konec obce ( cca 800m coz jsem pochopitelne nevedel, kdyz tam tudy jedu prvne). Neda se nic delat je to jizda v zakazu, ale protoze jste nevedel date nam jen 1000 kc, pokud se budeme hadat dostanete to za 2000,- . Ted me zajima co si o tom myslite. Dostanu adresu fy ( MABA EUROBETON , ul. Za elektrarnou, Chvaletice "smerovak" a od MP se dozvim ze firma sice ma adresu obce ale fyzicky nelezi v obci a neuzna mi, ze jsem dopr. obsluha. Zajimave...
ned říj 08, 2017 11:34 am

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Venca80

Příspěvek

Týý vole, buď rád, že Tě zrovna nezastřelili! To jsou eMPíci od Řehoře, ti se učí z emerických akčních filmů. V Lázních Bohdaneč na tu drsnou službu používal i emerický auta, aby to měl stylový. :wall:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned říj 08, 2017 11:47 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Krocane, jj meli eemerickou karu a slunecni brejlicky jak US police.....Tak prej Dodge Charger 3,5 litru...hmm na to prachy jsou
ned říj 08, 2017 12:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

To Venca80: Přesně jak říká, píše Krocan. Buď rád, že tě rovnou nezastřelili. Už několikrát byli v tv jak zasahovali na ulicích. Oni vědí kam se mají postavit, aby si na to auto vydělali a jsou nekompromisní. Ty byli, jsou, schopni tě stáhnout z kůže i za 51km/hod v obci. Ale zase na druhou stranu, v Bohdanči nikdo nejezdí víc jak 48km/h, aby se s nimi nemusel dohadovat. Ono na tom pardubicku jsou zvláštní policisté. Jsem tam jednou skládal v nějaké malé obci, 3 ulice, nikde nebylo možné zastavit, zeptat se, tak jsem to nechal na cestě, rozblikal, a šel se zeptat do nedalekého obchodu. Než jsem se vrátil, tak za mnou stála hlídka na majákách řídili dopravu, i když tama projelo do 10aut a nenechali si vysvětlit, že v té obci kdesi v nějakém skladu skládám zboží. Měl jsem to za 500kč že jsem zastavil na nepřehledném místě.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 08, 2017 2:40 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

On ten charger není zas tak drahej. Někde jsem viděl výpočty a vychází to snad líp než nová fobie.
Jinak by mě skutwčně zajímalo, jak to řešit, když fabrika leží za hranicí obce.
ned říj 08, 2017 2:42 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

tady nějaké video:https://www.youtube.com/watch?v=vUJigIiWZgM a potom koukni na další, je tam i o nákupu těch aut.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 08, 2017 2:50 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

to fahrer: No zda tam byla cedule Mimo dopravní obsluhy, a venca měl adresu nakládky, tak rozumní policisté by se podívali na RZ a řešili to domluvou. A kdyby jim šlo o pomáhat a chránit, tak by firmě navrhli, aby dala před obec ukazatele směru jak se dostat k firmě aby neporušovali řidiči lkw zákon. Ale jak jsem psal, tam jsou zvláštní policisté a heslo pomáhat a chránit, si vysvětlují po svém.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 08, 2017 2:59 pm

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Venco, ja bych je na miste poslal slusne do... a chtel do spravniho. firma je v katastru obce tak neni co resit...
ned říj 08, 2017 3:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

To Derek88: :D :D Jsi ještě neměl čest se potkat s MP LB. :D :D Na ně se špatně podíváš, a hned tasí zbraň. Osobně jsem tama jel 51 a kdyby jsem nejel s lkw, tak mě brali, ale že neměli mě kde zastavit, tak jen hrozili. Byli schovaní za plotem v jedné postraní uličce na té hlavní cestě Pce - CHlumec. A co kolega říkal, že ho lapli za vysokou rychlost před výjezdem na CHlumec, u té pumpy asi 50metrů před značkou konec obce. A nekompromisní. Ale jak jsem psal, po Bohdanči nejezdí nikdo víc jak 49, aby se s nimi nemusel bavit. A asi se to osvědčilo, když si je zvou do okolních obcí i do Chvaletic. Ona ta cesta z Bohdanče do Chvaletic něco stojí s 3,5litrem. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 08, 2017 3:45 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

já těm poldům nechávám udělat tu čárku za průjezd, naposled za 300 Kč , dám příště i tisíc a připočtu to k ceně další přepravy, hold taková je situace a já nebudu objíždět každou díru.
ned říj 08, 2017 4:20 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jak pisete chlapi, mohli si rict je to blbec z Moravy nezna to tady, tak udelame tytyty a hotovo. Ne to bylo proste stuj co stuj dostat ze me prachy. Tak v zasrane Francii me to stalo letos pres 500€ celkem a ted me jeste budou buzerovat tady ti pomahaci. Hnus fialovy. Ale ze se nam tu prohani dacani z Balkanu v zakazech jizdy nikdo neresi. Radsi skoci v nedeli na nejakeho cecha a mezitim co mu otravujou zivot projede kolem deset madaru v zakazu a oni "nevidi. Je to bordel....
ned říj 08, 2017 5:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

To je zase o povaze: Ta naše povaha česká. S čechem se domluví a vědí že to půjde nenásilnou cestou(tedy jednoduchou cestou) S cizincem se nedomluví, neboť ten jim řekne že nerozumí řeči jeho kmene a policajt, než by se s ním zabýval a hledal řešení, tak se radši otoči, protože ta 500stovka ho nezabije, on ji vydělá na nějakém dědovi za prošlou lékárničku, a ví že ten děda to zaplatí na místě protože se bojí o řidičák, neb mu nakukají, že by o něj mohl přijít.
Tudle jsem poslouchal nějakou reportáž o Náchodě. Opravují tam silnici a z Polska tama je objížďka skoro 100km a poláci jim tam jezdí přes město, kde je zákaz. Když nějakého takového hříšníka vychytají, tak ten jim řekne že jim nerozumí, že neví co po nich chce, přitom Polsko je asi 2km daleko a polovina města mluví polsky.A oni nevědí co s ním, tak ho radši pustí neboť legislavita toto neřeší.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 08, 2017 5:56 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

4215: tak jak rikas...
ned říj 08, 2017 8:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host