Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

sof: víc takových zážitků s policii :)
pon led 25, 2021 5:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Ja potkal od roku 94cca jen jednoho policajta,ktery se choval jako policajt.svedsko,STOCKHOLM.v loni.predjel me,zatahl na plac.predstavil se,zeptal se zda muze dovnitr.sedl si.dal mi fuknout.pak vytahl mou kartu dal svoji i tu flesku.mezitim jak stahoval data,papiry,licence cmr.dotaz odkud kam.pak si dal pocitac do anglictiny,skoumal vahy,adlbue stav,vinetu zda mam.kazda jeho otazka mela hlavu i patu.nakonec naklad,kurty.gumy,auto zvenku.nebyl to hledac problemu.neobjevil nic,kvitoval me prazdne celni okno bez kokotin.za pul hodky odjezd i sprotokolem.jak si vzpomenu na arog.belgany,frantiky,talos idiot v gumakach,cech na d1 co neumi ani pozdravit,bagoun co je nasrany ze jedes leer a nemuze te jebat za stitky kurtu.fajn clovek.
pon led 25, 2021 5:24 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Minulý týden směr Rumunsko poslední váhy na dálnici. Maďar chtěl pas, techničáky, ridicak, eurolicenci a cmr. Pak chtěl vytisk na aktuální den, přidal sem lístek z autohofu a jen se zasmal dal papíry a jel sem. Ani kartu nechtěl, takové kontroly mám u maďarů nejraději. Posledně mě zamaval když sem jel. To rumuni jsou drzé hovada. Hledá na čem by udělal problém. Doba tu máš 20e a nech mě je dávno v říti.
pon led 25, 2021 6:57 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Tak to máš na policajty celkem asi pech. Já až na jednoho krišota, který i vypadal jako Louis de Funes a asi pětkrát na mě hulákal Speed limit control, tak vždy to proběhlo v klidu a korektně. I když mi v Belgii už dvakrát vytahovali tachograf, ve Švédsku v tunelu div nerozebrali auto na součástky, tak vždy to proběhlo v klidu. Pokuď bych měl problém beru to, nikdy mě nebuzerovali za nějaké úplné kraviny. I když ty kontroly třeba v Holandsku, Španělsku, Belgii jsou nepříjemné a pokuty likvidační tak už dlouho je procházím bez ztráty kytičky. To neznamená, že blbci nejsou. Jen se mi asi vyhýbají. Klepu na dřevo ať to vydrží.😀 To třeba i u nás kluci takové štěstí neměli.
pon led 25, 2021 10:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jaký má vliv na něco lístek. Z autohofu to nevím.no, Belgie, tachograf venku.kolga Holandsko to samé,pak na tuv a. cejchovat.rakusak na worgl 80kg plus sto e.ital v gumakach na gorizii 4 lampy nahoře 400 000 lir, Neapol čistá zelená semafor 100 000 lir,byli dva a viděli to oba :wall: .Francouz Duane půl dne zavřený že falešná povolenka,Rakušan Mikulov půl dne dole v base,urval mi omylem dva ústřižky za jednu jízdu,svou chybu neuznal.nemec Stuttgart SPZ odsekane, LIAZ, týden,1200 Marek straf,1500 Marek remont.ruske,ukrajinské a litevské pokuty tady nepíšu raději.
pon led 25, 2021 11:57 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

V Maďarsku jak nepředjíždíš tak si tě policajt ani nevšimne. Byl tam vidět čas příjezdu a odjezdu a spz. Poláci, Rumuni ale i češi v madarsku dělají pauzy za jízdy. Posledně jsem večer předjíždět řeka a měl spadlé budíky takže vypínač nebo magnet
úte led 26, 2021 7:12 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Me před pár lety kontrolovali Maďaři na medvedove. Stáhl tachograf a že tam mám 4 přestupky. Vše 4,32 apod. Napsal mi na papír, že to bude za 30 euro, že to dojde poštou. Nechtělo se mi hádat, tak jsem to podepsal a jel a za 14 dní mi došla složenka na v přepočtu 12 000 Kč. Svině.
úte led 26, 2021 7:51 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Kluk platil za výkon 15:20 400e. Já mám kartu úplně čistou. Za 4roky jestli 4 porušení
úte led 26, 2021 8:53 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Romus145, nebo jen o čtyřech víš? :mrgreen:

Sou to svině, někteří..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 26, 2021 9:16 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Na madara jsem uplne zapomel.v dobe analogu jeste trasa Rajka redicz.legendarni okreska,za Csorna v te zatacce,kontrol.tehda 14 kolecek zpet chtel to jsem vysazel se do dodavky pak zpet,ze jedno chybh,ho stopil,dostal baksis a odjezd.v polsku,tesin prechod,vezl jsem sudy s vazeliňu,plny kamion.straz celna,si dal tu praci a jeden po druhem zkontroloval.na dva bylo treba dovozni povoleni.takze 10000zl(60 000kc)jak to nezaplatis do vecera,jedem na parkinkg platny Gliwice,250zl za noc.
úte led 26, 2021 10:10 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Madar byl vzdy haklivy na to 4h32 atp.proto me udivuje ze to ma nekdo denne a ani to neresi.ja to mam doslova jednou za rok,vloni 4h33 v nemecku samozrejme Bag za tyden,davam mu na to vytisk tam ty blafy ceske napsane No parking:-),a on mi tuka na celo,ani ho nechtel.kolega z vedlejsi firme na Irun,90h20minut za dva tydny odjete,4200€,auto bota a na volante retez.
úte led 26, 2021 10:17 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Dávám na to pozor, raději zastavím 3:30 než 4:35 samozřejmě když vím, že to vyjde dojedu i 4:26. Nebo jedu na 2 pauzy. Maďar je na to hanlivý, když slyším od kamaráda co mu v Německu projde nebo dostane pokutu v rámci do 50e nechápu. V Rumunsku za 4 nezadane cílové země 300e. Sází to tam jak řepu. Chytají hodně poláky.
úte led 26, 2021 12:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Presne o tom to je.jak pises.nezadani zeme,primitivni vec.trucker to jebe,k cemu.pauzy-nemec fakt neresi minuty,ani polak staci tam napsat nejaky briefliebe.tu ti nenazranci,od madara dolu,duvod k pokute.jak to mas uz najete,vis kde zapauzovat.ja kdyz tam zitra pojedu,a nepamatuji si to,sto pero dve pauzy.ty spadnute budiky jak jede trucker na magnet nejlip jdou videt na stare scanii jak mu to lezi.
úte led 26, 2021 1:42 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Mel scanii, jo mel sem z Turecka 4 výtisky dávno a Bulhar se podíval a hodil je na zem.
úte led 26, 2021 2:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

To ze hodi vytisk na zem svedci o tom ze to je primitiv.chce jen baksis.prevleceny zlodej do uniformy.on ten vytisk je totiz oduvodneni,proc si se odchylil od predpisu.ze to ma nejaky duvod.razim nazor max jeden na mesic.a to i na 4h31 jizdy ho udelam.ze ho nechce nemec ,kvui minute neznamena ze ho nechce nikdo.i v cz jak dojde kontrola k nam na firmu,zjistuje proc to tak bylo.jak rikam vse je o lidech,nekdo nikdy nezadal zemi,a nikdo ho nekontroloval nikdy tudiz nikdy neplatil,nekdo jednou zapomene v madarsku treba a necha tam sto e.
úte led 26, 2021 3:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 4215 a 38 hostů