Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Ať se vrátíme k těm zážitkům.. A8 směr Linz, u Riedu/innkreis začíná zákaz předjíždění a pěkne ve stoupání, rumun se Sharanem a platem, tma, mlha že ptáci chodijou pešky. Dojíždím ho a šlape mi to na brzdu koukám a 60 :roll: Tak špígl, jede osobák, nikde nikdo, tak vypnu tempomat, podřadím a šlapu na plyn. Osobák najíždí vedle mě, už dávám blinkr, uplně se nakláním se přez čáru a v tom vidím na střeše maják :doh: Blinkr doprava, počítám do 3 dávám znovu levej a beru ho. Uf jeli dál.. tentokrát :D
Pár týdnů na to, to samý, těsně před tím zákazem. Levej blinkr, čekám na poslední světlo, asi motorkář, málem vypadávám z okna jak se tlačím vlevo, už stojím na plynu a když mě míjí, tak na mě mává červeným terčíkem :wall: Prej abstand pod 20m je dle příručky za 460€ nebo co tam měl za nesmysl.. Než udělal papíry, tak sem se ho ptal, jestli už řeší výkendový pauzy. Prej jenom v Tyrolech, bo nemaj na ty kamce plaz.. 40€ ještě mi vrátil z padesátky.
No a ke konci toho zákazu jsou váhy, tlačím v 5:15 sobotu rumuna 80km/h a vidím je jak tam stojí ve tmě. Tak tlačím dál, bo když už ho tlačím celej zákaz tak nebudu blbnout. Uplně na koncu zákazu je parkoviště, poslední radar a za nájezdem z parkoviště konec zákazu. Rumun na ten radar reaguje spomalením na 70. Za mnou v dálce světla tak blinkr a předjízdim, zařadím se a to auto mě akorát svou rychlostí míjí, řadí se předemně a Bitte Folgen :doh: 100€ a ani se se mnou nebavili kreténi mladí a zahnali mě do auta kvůli 100m :wall:
Taková nasere víc jak 1000€ za přeložení, a proto taky nepředjíždím, skoro :oops:
Z opačný strany tlačím rumuna 75-85km/h. Podle mě jel na nohu a telefonoval, 5km před koncem zákazu kdy nás předjelo 10 LKW přemejšlím ale ne, už sem platil dost. Jedu za ním dál a už taky na nohu, bo adaptivní tempomat mi za ním akorát skákal po brzdách a pak hned plnej plyn, no až se mi dělalo šoufl.. Jedu a jak to ten hňup šlape jak zelí, tak mám chvilu 100m chvilu 30m abstand ale jedu plynule těch 80km/h. No před koncem zákazu je parkáč a vedle mě se najednou rozblikaj majáky a vedou mě na parkáč.. Ha! Rumum tam odbočuje před nima taky :idea: Dolezou a prej sem neměl odstup a ukazuje mi v kufru fotku těch 30m :wall: No to sem se neudržel začal hučet, ať si de za tím rumunem co telefonuje a jede 70-80 a zajímá se tam, že není problěm vzadu ale vpředu, že ani na tempomat s abstandkontrolem se za ním nedá jet, co udělám emisí kvůli němu a že nás předjelo 10 aut a já ne a teď budu platit.. dostal sem to za 20€, asi že sem jim vysvětlil co znamenaj písmena na našich SPZ, ale za tím rumunem nešli, to mě sralo nejvíc. A rumun? Odjel z parkáče, já ho za chvíli dojel, ale předjet se mi ho nepodařilo, bo uhnul na další parkáč :wall:
Kurňa pak se nemám rozčilovat :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 11, 2019 10:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Vem si volno.ty mas za týden vice zážitků s poldama než je za čtvrtstoletí :D
čtv pro 12, 2019 8:24 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

To je tak za dva roky, ten samej úsek, tak sem to mrsk k sobě :D Ještě se mi vybavilo, to je tak měsíc, zase sem tam tlačil jednoho 80, čoveče myslím ADR a ke koncu nás dojel spěchač. Prvně mě problik, já mu brzdovkou vypl tempomat tak mě vzal, nic nejelo.. Začal brat aj toho hlemejzďa to sme byli u sjezdu a on to neviděl, ale zrovna najízdelo policejní auto :D No měl se zařadit já mu i blik. Tak spokojeně předjel, oni jeho a hned mu napsali německy, že to bude drahý a dovedli si ho na parkáč :D No jo spěchal 5km počkat tak ho to nic nestálo a eště byl o mrak rychlejší..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 12, 2019 9:50 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Nijn...co na děláš. Já už dávno přišel na to ze předjíždění neberu jak smysl života. Kdo chce at jede vpřed. Třeba s IFA :D
čtv pro 12, 2019 11:32 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Vedle mě Pavell připoměl jaký jsou střídači experti.. Chodili sme v neděli ve 22:00 do práce.. převzal sis auto, napakoval a šup spat, ráno palba.. byla zima, sněhu po kokot a já měl vykládku ráno v 8:00 v Hallein pod Salzburgem cca 50km z firmy.. Dřevo 25t, odněkud od Lübecku, tu pilu už si nepamatuju. Večer sem akorát otevřel dveře, videl akorát kurt a dřevo, řek dobrý, když jel až z Lübecku.. Jó velký kulový :!:
Tesně před Halleinem je kontrollstelle, snad i váhy, už nevím.. No a samo že mě stáhli.. Tak sem na něj nastoupil, v klídku po dovolený, nemoh nic najít a pak najednou povídá, je to zakurtovaný? :shock: Říkám jasný, sem to večer kontroloval, 12 kurtů, gumy, rohy.. Tak prej jeď.. na vykládce odplachtuju a týkráso.. Tři štosy po 4 balíkách, 6 kurtů bez gum a rohů na celý, z toho 2 odháklý, 2 upa volný :wall: No kdyby to viděl ten cajt, tak střílí :doh: Takže ano střídači a 80% toho co jezdí je škodná :idea: Jó abych nebyl za boha, tak zkontrolovat sem si to měl pořádně já a čočku dostalo aj dispo.. sice koukal a myslel si něco o prdeli, ale co, já takový nezaměstnal :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 12, 2019 12:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Instant karma,nebo Stop chamstwu na drogach....To jsou polské videa z cest u nich, točeno řidička,ne policajtama.Jak Polska policie zasahuje proti pirátům,je tam toho mraky.Jizda na červenou,předjíždění odstavném pruhem na dálnici,velmi oblíbené především pražské řazení v odbočovacích pružných jak to frajer se předjede a pak přes plnou čáru se snaží zařadit,atp.Za mě palec nahoru,takto má vypadat práce policie,polštinu nepotřebujete většinou to je no comment.Tak koukejte a učte se je tam sto dílů asi :)
ned pro 29, 2019 4:56 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Mě vedle ve vláknu připoměli kluci, řešilo se řazení do pruhu a... Sem letěl kolem Norimberka po A6, mezi A3 a A9 ten kousek dělali pravej a dali tam 60. V noci ani noha a tak sem letěl ke zůžení co to dá a vidím zezadu xenon, jak na tý 120 letí tak dvě koule, aby eště udělal v dálce za mnou pár LKW. No já už byl u zůžení na 60-ce, noha až na chladiču, tak sem dal blinkr a do levího..už ze 200m sem dostal dálkama a osobák jel málem po svodidlu celej ten kilák než to končilo :roll: No většinou ti hrdinové před zůžením letí a pak nastaví brzdovky a je z něj pan přiručka.. Já to podle plánu vzal celí 90 a hned za posledním kuželem uhl doprava přes dva pruhy, bo tam už sou tři. No ten se mohl posr*t s tím osobákem, jak byl skokem hned vedle mě, zabrzdil si, blikl na mě majákem a udělali ty ty ty a vodpálili dál 200+ :D No hrklo ve mě, ale kdo to mohl vědět :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 07, 2020 10:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Polizei de tedy prikladem :wall: ....blikat majakama neřeknou ani slovo at si jede 300 v protisměru třeba určité ma ktomu důvod,ale dělat ze sebe šaška nevím no
úte led 07, 2020 12:53 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Je to tak měsíc dva, ale neměli ani polep.. asi zapoměli maják no :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 07, 2020 2:24 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Na Slovensku rubal Čech s audinou214kmh a mel to za 800eur.Solidní.Zajímavé ze naše policie ne zveřejňuje podobně psychopaty a výše pokut hlavně ze věčné nakupují nové auta.Tak bud v ČZ nikdo tak nejezdí(ha ha ha) nebo to berou hned do kapsy a vyřešené pro oba.Začne tím svim ,,až,, 10 000kc třeba, dostane sto ecek bokem a jede se zasit do Aralky,jak zpívá p.Nohavica třeba.
úte led 07, 2020 3:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Tak 200 je asi už moc, ale když ti začne vysvětlovat v noci za Prahou na třípruhu 160 a máchat bodama tak :roll: Mu těch 100€ dáš, ať si je strčí a naštorc :wink: Ve městě neřeknu..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 07, 2020 4:04 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Polsko, stočené kilometry.. a už maj páku, krátkou a eště chybí pevný bod, ale aspoň něco :wink:
https://www.autozive.cz/stoceny-tachome ... -internetu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 07, 2020 4:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jak vám tady píšu že oni opravdu bojují se vším tím hnusem co se děje málokdo tomu věří tady.kouknete na polské videa Stop chamstvu.nebo karma.je tam toho plno z ulic,jak řeší cajti tu dobytek co jezdí na červenou,odstavným , odbočovacím pruhem,pod vlivem atd.
úte led 07, 2020 5:21 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

není to sice z dopravní situace, ale stojí to taky za to:

https://nymbursky.denik.cz/zlociny-a-so ... -internetu

záběr kamer je z prvního incidentu okolo 22 hod, ke konci streamu jde vidět, že zřejmě "měšťák" vše sleduje z pohodlí dispečinku sedí (pohybuje kamerou), dlouhé minuty se nic neděje, po půlnoci gauneři přepadají další osoby..není co dodat k práci této městské policie.
stř led 08, 2020 5:05 pm

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne čtv črc 21, 2022 3:27 pm, celkem upraveno 1 x.
stř led 08, 2020 5:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů