Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No ja mivam vesele zazitky vetsinou v okoli Zlina, tam mi pripada, ze auto co ma SPZ/RZ z Praglu je lovnou zveri :wink:

Tuhle mne tam stavela slicna policistka, prisla k okenku slusne pozdravila, a ze pry silnicni kontrola a tak. No a potom zatahala za zaclonku co mam na celnim skle a rozhovor probihal asi takto:

PCR: "A toto je co za opicarnu?"
JA: "To nejni opicarna, to je zaclonka aby mi nesvitilo slunicko do oci"
PCR: "Vzdyt pres to nemozete videt"
JA: "Ale ja pres to vidim celkem obstojne"
PCR: "No ale to tam nemozete met toto"
JA: (sklopil jsem slunecni clonu abych ji dokazal ze jedelsi nez ta zaclonka) "A tohle je original z vyroby, a taky prez to vidim"
PCR: "Toz dobra, ja jen aby vas to nerozptylovalo od rizeni"
JA: "Mne spis rozptyluji pekne slecny v uniforme..."
PCR: "... Jedte! Zmizte mi z oci..." :twisted:

Takze to bylo veskrze kladne toto :twisted:

Ale jinak ve Zline uz si davam celkem majzla, pac vim, ze Zlinsti po te hlavni tride jezdi 60, ale kazdy kdo nema ve znacce Z je okamzite nemilosrdne staven :roll:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
čtv kvě 15, 2008 10:21 am

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No a jeste vlastne minuly tyden ve ctvrtek, co byl ten svatek, tak jen nez jsem dojel z Praglu do Koprivnice, tak jsem potkal cca 13 hlidek. No vychytali si mne na 120. km D1

Zastavil jsem poslusne kde mi ukazal a nastesti vcas vypnul svetla, bo je to IVECO a vecne mi nekde neco nesviti, tak radsi preventivne :unsure:

Prisel prislusnik, slusne pozdravil vyzadal si papiry a ja ztuhnul, pac jsem si prave uvedomil, ze jsem si je rano kdyz jsem se na firme sprchoval zapomnel v druhych kalhotech :wall: :roll: :oops:
Tak jsem mu vse vysvetlil a bylo mi sdeleno, ze mi za to muze dat az
2000,-CZK pokuty, ale ze si mne musi prolustrovat, vyzadal si rodne cislo
prolustroval, zkontroloval optal se esli nemam papiry v cistirne a dal mi to za 500,- CZK a bez bodu. A jeste k tomu dodal, ze to mam za ty papiry a "zasvinenej" vyhled. Bokem dodal, ze mne na to upolzornit musi, ale ze jemu se to libi a osobne proti tomu nic nema a ze zalezi jenom na mne esli to sundam, nebo jestli to tam necham a nektery jeho kolega mne nekde potom dal "osoli" Tak jsem mu slusne podekoval, dal mu plechovku nealko-pivka (bylo celkem vedro) a svistel jsem dal

Takze taky veskrze kladna zkusenost... Sice jsem se uz videl jak budu cely den nedelat nic jineho nez vysvetlovat dalsim hlidkam proc u sebe nemam papiry, ale pak uz mne niko nestavel...

No horsi to bude, na dopravce v Praglu, kam budu muset jit podat vysvetleni proc jsem prosvistel "barandak" cca 90 :oops: :wall: :naughty:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
čtv kvě 15, 2008 10:41 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

jestlis to mrskal směrem z od mostu k D1 tak za 90 bys možná nemusel... a jestli s letěl nahoru v kopci tak tam ten budnik už léta nebyl osazenej a ta bílá fábie co tam stává s radarem v masce neměří auta, ale tramvaje...

jinak mě zkásla Cobra 11 teď v úterý o 50e za bezpečnou vzdálenost a korektnější styl jsem nikdá nezažil. skoro bych řek že jsem rači narval 50e němcovi než 15kil nepříjemnýmu čechovi co bude dělat chytrýho a ještě mi dá body
pát kvě 16, 2008 2:29 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bylo to smerem nahoru a frajer stal schovanej v delicim pasu mezi sloupama se stativem a rychlomerkou :?
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pát kvě 16, 2008 6:54 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to byl městskej, nějak si to tam oblíbili. je tam 50
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát kvě 16, 2008 6:59 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kupodivu to byl statni, z Mestakama bych si hlavu nelamal, ty maj sbirat ho*na po psech a ne merit na silnici... :lol:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pát kvě 16, 2008 7:02 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ale lámal... :D :D :D :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát kvě 16, 2008 7:09 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No uvidime jak to dopadne :roll:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pát kvě 16, 2008 7:22 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

držim palce :thumbud:
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát kvě 16, 2008 7:26 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dik, zitra snad pokecame na letisti :) Teda jestli dojedu, jdu ted vycistit stroj a zkusit esliva jeste startuje :twisted:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pát kvě 16, 2008 7:29 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Mykesh píše:Kupodivu to byl statni, z Mestakama bych si hlavu nelamal, ty maj sbirat ho*na po psech a ne merit na silnici... :lol:
ty w tak to je nějaká novota... :shock:
pát kvě 16, 2008 10:57 pm

Romaryo
Příspěvky: 307
Registrován: čtv srp 16, 2007 8:56 am

Příspěvek

Mám podobnou zkušenost na bezpečnou vzdálenost u Chemnitz. Jel jsem se sólem 10t rozestup cca 3sekundy ( 30m) . Policie mě zastavila, ukázala připravený obrázek s odstupem vozidel pro jednotlivou tonáž. Výsledek 25e.
sob kvě 17, 2008 8:32 am

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Když tady o tom tak mluvíte, nemáte někdo přesný info o tom jaký se mají v německu udržovat rozestupy v určitých rychlostech, případně podle tonáže, pokud to tak tedy je?
sob kvě 17, 2008 10:52 am

Helena

Příspěvek

Podle tonáže to slyším poprvý. Platí polovina rychlosti, jako v Čechách. Nedávno ale byl vysloven nový soudní rozsudek, kde řidiči změřili 40m odstup a soud mu dal pravdu, že se to nedá přesně odhadnout. Podle policie měl mít 45m odstup.
sob kvě 17, 2008 11:51 am

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To jo, je pakárna bazírovat na pěti metrech.
Pokud vím, tak v Čechách žádná minimální vzdálenost na odstup není zákonem stanovená, tedy zatím. Chtějí dát do novely silničního zákona 2 body za nedodržení odstupu, který tím pádem asi budou muset určit. Jsem zvědav, jak se s tím ti naši kocourkovští zase poperou a co vymyslí za nesmysl.
sob kvě 17, 2008 12:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 13 hostů