Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

Witmene- v pondělí ráno v kolik ?? Já jel do Halenkovic v půl 7 asi a zpátky v 9h do Tomy....preventivně jsem to všechno pozhasínal a tvářil se nenápadně a nikde nic a v otrokovicich zase rožnutej dost :-D Mě jestli jednou chytnou tak mi dají rovnou klepeta 8)
Swedish Toy
úte led 19, 2016 7:23 pm

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

noo kolem pul 8 rano.....ja to taky zhasl ale vyhmátly mě...tak mrdačka za cedulky a tak....
úte led 19, 2016 8:42 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:15 pm, celkem upraveno 1 x.
úte dub 12, 2016 8:42 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

sof: Jako pokus o vraždu to těžko můžou soudit, když přímo nikomu nebezpečí nevzniklo....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte dub 12, 2016 9:16 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Akorát jel po chodníku, lidi uskakovali, ale jinak nikomu nebezpečí nevzniklo.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte dub 12, 2016 9:31 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak to sory, článek jsem nečetl
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte dub 12, 2016 10:14 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:15 pm, celkem upraveno 1 x.
úte dub 12, 2016 11:48 pm

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

tak dnes se zadařilo.....telefon u ucha volám s kolegou....jedu v hodoníně v pravem pruhu, borec mě předjede v levem hodí blinkr doleva a začne se tlačit do pravého...tak ho vytrubim, zanadavam, telefonuju.....no dojedu na obchod zacouvam na rampu a vedle mě nacouvali policajti...tak se na mě usmál, ja s telefonem u ucha taky...
rikam a jéjej....policajt měl spíš hemzi proč jsem troubil, že by si mě nevšimly, že jsem na sebe upozornil...říkam on tam vjel atd...no, a co ten telefon? říkam, no tak co, nebudu sa hadat....že nejnižší co mužem, tak 100kč a 2 body...souhlasíte? říkam jasné...tak běžte vyložit my to vypíšem.....tak jsem vyložil...za chvilu došel....Vás to asi živí ten řidičák že? říkam no jasné....no já když se dívám na to čelní sklo...tak to napíšem špatný vyhled a bude to bez bodu, souhlasite? říkam no ku*va že ano,..takže big like pro policajta
pát dub 22, 2016 4:06 pm

pát dub 22, 2016 10:33 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Witmen: Tohle je přesně to, co mi na výdělečném systému státu vadí.

Místo toho, aby řešili to proč jsi troubil - budou buzerovat tebe za přestupek, kterým jsi nikoho a nic neohrozil


To je to samý, když jedu po dálnici, v levém osobák kde nemá co dělat a za ním nervozní vláček. Místo toho aby ho sebrali a oflastrovali, tak si radši vyberou nic nepáchajícího řidiče, co nemá pásy.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob dub 23, 2016 12:44 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

V pátek jsem zůstal cestou domů osobákem viset na D5 v zácpě. Levý pruh uzavřen, já poskakuju přes půl hodiny v právém pruhu. Za tu dobu kolem mě profičelo nespočet polských Sharanů a Passatů, kterým se nechtělo čekat. Stáhnu okýnko, kroutím hlavou, v duchu nadávám , kuřím. V tom vedle mě zastavujou naši policejní stíhači v černém Passatu v levěm pruhu. Čumí na mě (asi jestli mám pás, nebo jestli netelefonuju-nevím)
Posunky jim ukazuju, at se radši dívají jak to polákům fíčí v odstavném pruhu. V ten moment začnou předstírat že oslepli a pokračujou v krasojízdě.

ZAS A ZNOVA JSEM SE PŘESVEDČIL, ŽE JE NAŠE DOPRAVNÍ POLICIE UUUPLNĚ NA HOVNO!!! Můžou mít třeba 500 Passatů, ale dokud nebudou dělat to co mají, tak je to k ničemu.
Buzerovat lidi za lékarničky, předvádět se v televizi a podobné cyparny, to by jim šlo. Ale aby začli opravdu makat a dělat trochu pořádek od těch šílenců to nee. Proč se honit za někým, kdo jede odstavným, když si můžu pohodlně vybrat někoho v zácpě, který není připoutaný...
Jestli si to nějací dopraváci tady přečtou, tak mám pro ně už jen jediný vzkaz. BĚŽTE DO ŘITI!!!
ned kvě 01, 2016 12:48 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1267
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

JakubS- :thumbud:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
ned kvě 01, 2016 8:23 am

jirkaman
Příspěvky: 124
Registrován: ned bře 14, 2010 8:38 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

V sobotu v Itálii s autobusem - hotel sice zajištěný, ale nejbližší volné parkoviště tak 10 km daleko v polích. Tak jsem to postavil na placené parkoviště mezi osobáky, se skřípěním zubů jsem naházel skoro 14 EUR do automatu za 9 hodin stání. Než jsem stačil odejít na hotel, přijela na kole místní obecní policistka. Že tam nemohu stát a musím odjet. Když už jsem zaparkoval a zaplatil, tak odjedu za 9 hodin. Zalhal jsem, že jsem si dal 2 piva a nikam jet nemohu. Tak se zamyslela a přišla s nápadem, že musím zaplatit za 5 míst, která zabírám. V duchu jsem si říkal - holka tobě snad přeskočilo. Potvrdila mi, že pokuta mě vyjde levněji než 5 x 14 EUR. Večer jsem našel za stěračem účet na 40 EUR, hodil jsem ho do koše a jel domu.
stř srp 03, 2016 1:46 am

kvas
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 27, 2013 3:48 pm
Bydliště: Jížní Morava

Příspěvek

Nazdar. Prosím o radu. Před 2 měsícama jsem jel do Rakouska. Na hranicách v Mikulově sem si vybavil mýtnů krabičku. Na základě eurocertifikátu jsem náhlasil euro 5. Vytiskl papír a potvrzení , v pohodě. Dneska jsem tam jel znova, dobíjím za 150 éček a ten samý týpek jak před dvěma měsícama hned po vytisknutí ukazoval na tiketu že mám euro1 místo euro5. Tak sem říkal že mám euro 5, a dál se semnů nebavil tak sem jel.Jedu do Amstettenu a u ST. Polten mňa brali ASFINAG. Hned vylezl frajer a dal mňa do ruky lístek "Nebylo zaplaceno celé mýtné. Průkazné dokumenty potřebné k potvrzení emisni třídy EURO deklarovaná na GO-BOXu nebyly předloženy" . a ktomu byla napsaná pokuta 240éček. Opakuju ,při vyřizovani krabičky sem předložil certifikát aj velký techničák(ten vidět nechtěl ). Tak sa vás ptám, kde je chyba. Děkuju za případné rady
zásadně piju domácí slivovicu - doporučujů čtyři lékaři ze tří
úte říj 04, 2016 7:01 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kvas: Tvůj šéf měl poslat na Asfinag potvrzení, že auto je E5. Pokud neposlal, tak asi do 14-ti dnů to Asfinag změní na tu nejhorší euro normu.
úte říj 04, 2016 7:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 11 hostů