Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
81
34%
ne
68
29%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 238

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

153: neuvěřitelné :wall: ...možná jich je málo, ostatní dávali před kostelem botičky
stř led 08, 2020 6:24 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Co je to 90-60-90? Ano, jízda městem okolo dopravní policie :D Dnes mi právě tohle udělali kolegové předemnou na dálnici a já si vybavil jednu hořkou zkušenost..
Jel sem tehdá ráno po rakousku tuším třetí, vpředu jel "pan příručka" třiaosmdesát v zákazu, za ním lepič, já s abstandkontrollem a za mnou další.. Spokojeně si jedeme a už z dálky sem je viděl číhat. Mají tam místečko, ale všechno jelo furt stejně, dokud ten první nedojel před tu hlídku. Si vzpoměl a nasadil eště papežštějších 80 :doh: To zareagoval lepič, všim si taky a zašláp ten pedál, kterej za ním dělá červený světlo a to fest, aby si udělal před hlídkou ten odstup že :wall: V tu ranu mě vybouch tempomat(tuším ještě na Volvu), tak abych neolíz okno sem prošláp plyn, přišel o svejch 50m a plynule dobrzdil :wall: To mě rozčílilo, ukázal sem otevřenou dlaní na ty blbce a podíval se na ty policajty. No si pro mě přijeli žejo, pohodlně zajeli předemně, do mezery kterou sem si zas udělal, aby zjistili co se rozčiluju a kde mám odstup :wall: Vyfás sem přes 100€ a hned jak sem vodevřel hubu že nedám, mě poslal do kabiny..
Jen tak dál kameraden :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 21, 2020 8:00 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Jedna vousatá(10let) a o to vypečenější :doh:
Třeboň, Penáč u kruháče..známe že :D
Obrázek
Jakej já měl tehdá hlad.. Přilít sem od "budějc" a chtěl sem to zahodit hned naproti.. místa tam je, ta silnice má snad 15m. Já si to jako profík občíhl, jedním pohledem zhodnotil všecky značky a rozhod, že obkroužím kruháč a zahodím to za bejvalím připojovákem z toho Penny.. Tesně před přechod, aj tam bylo u křáchu vystátý místo. A už sem ho valil, chleba a 5 piv, víc netřeba :D Cupitám, ukusuju z bochníku a když míjím vrata, ještě jednou sem se ohlíd, a vidím MP :roll: No vzal sem to přes spolujezdce, start a už vidím čepicu, jak mi valí zprava těsně před autem :roll:
Klasika, vypněte to, nahráváme, doklady a víte co ste proved.. Vůbec nic mu říkám :snooty:
Tak nastala vomáčka, že tu řidiči dělaj pauzy, bordel, museli dát kameru a že by to nedělal, ale musí aspoň 500kč a mě už to začlo hrát :think: Že prej stojím ve městě a v Třeboni maj nad 7,5t zónu.. Přijel sem vocaď a žádná cedule tu není mu říkám :naughty:
Něco brblal, že tu zákaz ale je a i kdyby ne, tak stojím na silnici první třídy neoznačenej a kecy.. Tady sme ale ještě před cedulou a su za čárou mu říkám :naughty:
To nevadí stojím před přechodem.. Sme snad ve městě a 5m to snad bude mu říkám :naughty:
Tak začal, že stojím v připojováku.. Koukám do špíglu, ty čáry vidí jen ten kdo o nich ví a navíc chybí svislé značení mu říkám :naughty:
Zkoušel ještě něco, už si ani nevzpomenu a když už sem ho měl plný zuby(a on mě taky) tak povídá: "Povinnou výbavu!".. Nemám :snooty:
"Pětset!".. Nemám, chleba, pivo, su švorc :snooty:
"Dvěstě a odjezd!" :doh: Nejdražší chleba co sem měl a jak byl spokojenej blb :wall:
Brácha se mi pak řehnil, že musím zacouvat na rampu a je to vklidu, že tam jezdí.. s cisternou.. Bejvávalo, už tam taky nejezdí, baby z Penny ho práskly a došli si pro něj na kasu :wall:
Je to marný :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 27, 2020 11:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Je nálada tak eště jeden, eště starší a eště podPásovější :doh:
Buďovice, mlíkárna, 6os ve vleku, složeno, umyto, projel sem esíčko nahoru, naložil a že pojedu dom a pak dál Brno se syrovátkou. Dole u mlíkárny zastavím, přelezu kabinu na druhou stranu, podíval sem se jestli nejede BUS a skokem za volant palba.. O 50m dál je hlavní křiřovatku přes město. To bylo eště před tím, než udělali obchvat. Stihl sem jen poskočit do křižovatky, a terčík.. stála tam na rohu vlevo aktivní p....říslušnice městské policie a pane řidiči kde máte pás :wall: No kde asi ty :doh: Nevyřešil sem vůbec nic, hádali sme se tam asi 5 minut, to už na nás přišli autobusáci co nemohli projet, ti za mnou, z mlíkárny vylezlo taky kde co, já couvnout odmít a ona mě pustit nechtěla :clap: Dostal sem tuším 1500, 2b a eště se na mě šici dívali co se dohaduju.. Pak už sem tam nikdy přednost nedával :snooty: No a je po náladě, jen sem si vzpoměl :D
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 28, 2020 12:33 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

To byla kunda Nixová, druhá došla až loni. Je to hrozná pizda. To si jezdil colou dobu okolo našeho baráku. Tam jak jsou ty panely na střeše 😃
úte led 28, 2020 9:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Nerozumím jaká druhá došla?
Ty bydlíš tam na rohu :D No to ste museli mejt radost, 24h denně vám tam jezdili BUSy a náklaďáky.. A do tý jednoty vedle sem chodil pro sváču, výborný rohlíky tam měli tehdá, 8ks jednu májku a šel sem nadrobit starýmu do kanclu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 28, 2020 10:02 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Druhá policajtka došla az teď. My tam bydleli pár let, pak jsme šli bydlet jinam a ten domek pronajímáme. Ta jednota byla naše, teď to pronajímáme a je tam masna. Jako hluk tam byl, ale dalo se to vydržet. Celý ten areál je náš až k autobusaku, ale je to náročné na údržbu 😃
stř led 29, 2020 7:19 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Dobrý :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 29, 2020 7:44 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Včera mi volá kámoš,zastavilo ho v Polsku u Wroclav itd ,kontrola.Propadli řidičák dva roky....Takže straf 1000zl,ale hlavně zákaz jízdy,dal ani půl metru.Takze ten zachránce dispečer sedl do golfa,zajel si 300km pro něj...... :D
čtv led 30, 2020 11:40 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

:shock: Co na to chceš říct :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 30, 2020 2:08 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

V pl jak máš něco propadlé jako bys to nikdy neměl.tecka.jako zlatý hřeb je to že ten řidič je národnost PL.....a ta pokuta údajně není konečná castka :)
čtv led 30, 2020 2:24 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Co chtěl říct??? Že u nás(CZ) by dostal složenku kterou by před nimi zmačkal a vyhodil a valil by dál.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 04, 2020 7:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

4215: Nevím teda, mě chytli, jak jedu na myčku. 2km.. Všechno z auta bylo doma v garáži, měl sem jen techničák pojistku, následovalo jméno mé matky za svobodna, odtáhli mě na služebnu a tam sem dostal po ověření kdo su flastr.. Dík :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 04, 2020 8:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

4215,ano přesně to jsem chtěl říct.
pát úno 07, 2020 8:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: vaše zážitky s policií

Příspěvek

Dneska sem si vybavil, při nehodě u Passau jednu mou "havárii".. Asi stejná situace, prostě to strčit těsně před kamion, jedno z který strany a přibrzdit je špatně :idea:
Šplhal sem tehdá z Boloně, eště po starý autostrádě na Firenze, hned jak se to tam zvedlo do kopce(v zákazu předjíždění, dneska za rozdvojením), tak sme šli na brzdy a 20-30km/h za nějakým italem se 100t zas :doh: Jedem levej volnej a vidím ve špíglu osobák, jak to tam hrne 31km/h a za ním fronta až do.. :roll: Já abštand předpisovej, bo nemám rád v takový rychlosti se lepit a furt přidávat a ubírat.. Koukám na to kopito ve špíglu, jak smejčí eště vozejk a jak mě minul, sem kouk před sebe a vidím, jak se mi vynořuje před volantem :shock: Cuk sem za to do odstavnýho, ale bylo pozdě, on byl rychlejší a ohobloval mi schody na manu, až se mu ta kárka s cirgulou málem převrátila :doh: Tak sem to rozblik, a šup to doprava, byla tam hned SOSka. Bo to šici viděli, tak ubrali a ten talent to vzal do levýho a pryč :shock: A proč to dávám sem? O dvě auta za ním jeli holínkáři a ani na moju gestikulaci z okýnka nereagovali :wall: Tak sem očíhl situaci, vše na místě, ale nějaký černý, bouch sem dveřma a za ním. Projel sem dvě parkoviště a jednu pumpu a nic.. Až na druhý pumpě, když sem ji míjel, sem ho uviděl schovanýho na konci, jak to obchází :wall:
Později se ukázalo, že to černé na schodech a nárazníku je jeho zapečená pneumatika, která šla oškrábat bez následků :pray: A já se rok třepal, že mě budou honit skrz ujetí od nehody, no nebyl bych první, že :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 07, 2020 9:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Driver_1.9D, Google [Bot] a 37 hostů