Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

rudolf diesel
Příspěvky: 171
Registrován: pon říj 15, 2007 9:13 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No přechod z vleku (klasického) na návěs je leckdy legrace. Občas jsem takhle překořčil a když jsem si pořád opakoval že sedím v návěsu , tak prostě ruce dělali kraviny takže to chtělo zastavit utřídit myšlenky a pokračovat :) . Jinak že couvneš všude jsem myslel tak že vlek s točnou dostaneš tam kde tandem je nahranej, návěs je úplně v pr.... ,ale vlek se tam prostě nějak nacpe. I když je fakt že začátky na vleku jsou asi nejtěžší, ale naučit se dá všechno.
ned pro 14, 2008 6:04 pm

Pauli

Příspěvek

Pedrozo1 píše:souhlasim s intercoolem, nevim jak bylo myšleno, že se stim couvne všude, ale já si stim prostě nerozumim. V autoškole, když jsem dělal E, tak tam měli lijánu s vlekem na hnůj a točnou. No s tim couvat je prostě děs, ale je to asi o tom než s člověk naučí. Já sem se svez už před autoškolou s návěsem a couval sem na rampu taky. Sice sem to srovnal na počtvrtý ale měl sem z toho stejně radost, že sem to dal. Ale když sem couval s vlekem a nedal sem to, byla moje řidičšká duše na pokraji kolapsu. Tejden sem si před spanim pak promítal, kam že to mám točit volantem§ Hlavně musí bejt zajímavej přechod z návěsu na ten vlek, při couvání točíš na druhou stranu. Zlatej návěs.... A to je asi tak všechno, jinak s klasickým tandemem zkušenost nemám, ale je pravda, že kluci co na něm jezdí už by zpátky návěs nechtěli. 7 3 na vás kluci
Snad jsi taky nedělal autoškolu na té Liazce cisterně s vlekem na hnůj co stojí na Dobříši u bosáka :lol: U koho jsi to dělal?O to auto se střídaly snad 3 autoškoly... :lol: Jinak za sebe musím souhlasit že to byla pěkná pakárna s tím couvat...ta oj byla hrozně krátká takže to reagovalo hned a ještě při malých otáčkách skoro nešel posilovač takže se muselo točit rychle a ztěžka, když se vyšlápla spojka tak celkem rapidně utíkal pryč vzduch a k tomu tohle všechno v létě v tom největšim vedru, prostě nádhera :lol: 8)
ned pro 14, 2008 6:43 pm

Uživatelský avatar
Pedrozo1
Příspěvky: 241
Registrován: stř říj 22, 2008 6:07 pm
Bydliště: příbramsko

Příspěvek

for Pauli
Jo tak to sedí, :wink: tu liánu má dodneška Havlíček a učí s ní pořád. A odkud jsi ty? Máš psanou PB, takže jsi dělal E taky s tou cisternou? U Bosyho to parkuje, ale občas mu stojí i na Drhovech u ZD... Zatim
pon pro 15, 2008 11:02 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů