Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Slušný, to se zase můžem těšit na tvpu přítomnost že :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 23, 2020 11:26 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

jose rabano...to je hezký i kdyby to platilo jen měsíc po nabití
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned úno 23, 2020 1:19 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

u nas je to hodne i o vyjednavani. ted mam za 800, neomezeny tarif a 70 gb dat. to uz se nemusim nijak omezovat a stejne to nevycerpam.
ned úno 23, 2020 8:12 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

___
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned úno 23, 2020 9:51 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

" jose rabano Pro vás,závislý..,v Pl za dvě kila měsíc 18giga a k tomu neomezený yutub a jiné kokotiny " -----a koukal ses kolik giga mají mimo PL? Poláci to mají rozdělené, hodně dat pro Polsko, ale málo jen pro EU, našel jsem nejvíc snad 3,5 GB.
pon kvě 11, 2020 8:59 am

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Tak jsem si dneska objednal nový internet od T-Mobile. Chlápek mi na infolince tento tarif nabízel za 675, ale předtím jsem na jejich stránkách vyplnil číslo aby mi zavolali. Ženská z callcentra zavolala a říkala, že mi může snížit cenu a mám ho za 500 Kč Je to neveřejná nabídka a jmenuje se to -- Můj svobodný tarif neomezená data SD. Je to datová sim z neomezenými daty pro Česko a 30Gb pro zahraničí. Smlouva mi má přijít během pár dnů na mejl ta napíšu přesnější info. Teď jsem zkoušel rychlost a ukázalo mi to 12 Mbps. Před tím jsem měl přenosný internet na chalupu od Vodafonu s omezením dat na 60GB a rychlosti 8 Mbps. Tahle nová karta mi v pohodě jede na tom routeru, který jsem měl od Vodafonu, a měla by jet i v mobilu. Takže si myslím, že je to hodně zajímá nabídka. Pro zahraničí jsem používal SIM od Sazkamobil, ale 5GB stálo 397 Kč. Před chvilkou jsem poprvé najel tu novou kartu a žádné komplikace. Kdo chce může se poptat na tenhle tarif, ale radši si na jejich stránkách vypište tel. číslo ať vám sami zavolají.
stř srp 05, 2020 11:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Má někdo přehled, jak je to s daty v Polsku??? Když vidím jak si ukrajinci vesele telefonují domů, tak nevím a po včerejším zážitku s těmi "mongoli" by mě zajímalo, jak to poláci mají. U ukrajinců bych to chápal, že jim to Musk dotuje, ale těm "mongolům", To byl hodinový video hovor, to muselo být jedině přes internet. A za Čopem už to není "v rámci EU". :?: :think: :?:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř lis 02, 2022 10:31 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Mám od firmy neomezený volání po EU a UK. Neomezená data po CZ, po EU 100gb a v UK 60gb tuším. I mongol od nás to bude mít stejně. A hovor bere skoro nic.
stř lis 02, 2022 11:01 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

to wckr: Mám to téměř stejné (soukromý tel.), ale vím, že služební, když je nějaký problém ve Svýcarsku, tak po příchodu vyučtování, vedení hned řeší proč a jak.
Jinak koukl jsem na tarify O2, a zase tak nejlevnější to není. Např. SMS 12.54kč atd. Mimo EU.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř lis 02, 2022 6:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 14 hostů