Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Pelé
Příspěvky: 210
Registrován: pon pro 29, 2008 10:14 pm

Příspěvek

Myslím,že stejně jak v náklaďáku, tak i v osobáku tě můzou přepadnout. Není to tak dlouho, ženská čekala s dítětem v autě na manžela,přisedl nějakej vandrák a okradl jí. Někde na Plzeňsku, myslím.
úte úno 03, 2009 11:45 am

Uživatelský avatar
pata.s
Příspěvky: 145
Registrován: čtv led 08, 2009 4:32 pm
Bydliště: nestarejse kde bydlím

Příspěvek

No taky jsem slyšel, že nějaká holčina zebrala stopaře prej vypadal solidně plášt kufřík sedl si vedle ní, po chvíli jízdy řekl,že mu je špatně jestli nemuže zastavit že se projde a sedne si do zadu,že mu tam není tak špatně... Borec vylezl ,ale kufřík zapoměl na předním sedadle a procházel se venku.Ona ten kufřík otevřela a našla tam ted už nevím ocelové lanko nebo strunu nebo tak... tak šlápla na plyn a ujela mu i stím kufříkem kde byl to lanko nebo co to měl..kdyby si sedl dozadu tak by ji asi uškrtil nebo nevím co by se dělo
úte úno 03, 2009 4:39 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

jinak máte tu někdo zbrojní průkaz a nějakou zbraň?já mám tadyto


http://www.czub.cz/index.php?p=32&idp=1 ... 13&lang=cz
úte úno 03, 2009 7:07 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

riko: Pekna, driv jsem strilel sportovne (SSK Teplice), ale dnes uz mam zbrojak propadly, nejak jsem si ho neobnovoval.
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
úte úno 03, 2009 7:09 pm

Pauli

Příspěvek

Já taky chodím střílet a díky tomu, že jsem v klubu vojenské historie, tak mám možnost si vystřelit prakticky ze všeho od pistole po kulomet 8) Nicméně zbroják zatím nemám, ale v nejbližší době se na něj chystám, proto jsem taky zakládal tohle téma.Pak si chci pořídit mazlíka opakovačku Mosin a možná i nějakou tu pistoli na nošení.
úte úno 03, 2009 8:26 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

no ta devítka CZ je pěkně těžká,proto ji už teď nenosím,je pravda že jednou sem se ubránil bandě cigošů výstřelem do vzduchu,jestli budou volné peníze na blbosti,tak si koupím nějakého plastového Glocka,uvídíme,než sem měl vůbec nějakou zbraň tak jsem po tom strašně toužil,ale jak už sem ji měl tak už to není ono,tak jak když se snažíš dostat nějakou babu,až ji dostaneš,tak zjistíš že není o co stát :lol: :lol: :lol:
úte úno 03, 2009 8:33 pm

Pauli

Příspěvek

Já to znám, dřív mě taky hrozně fascinovali zbraně a byl jsem jak magor když jsem si mohl jako malý kluk nějakou alespoň podržet v ruce, ale potom po pár hodinách na střelnici už mě to tolik nebralo, prostě jsem si na to zvykl :lol: Asi jako řízení časem takhle omrzí, ale furt vás to baví.Ale Glocka bych asi nepořídil, zbytečně drahá věc a ta kvalita prý nic moc.Já uvažoval o CZ82, Makarovu nebo něčem podobném malém.
úte úno 03, 2009 8:51 pm

Uživatelský avatar
Pedrozo1
Příspěvky: 241
Registrován: stř říj 22, 2008 6:07 pm
Bydliště: příbramsko

Příspěvek

CZ 75 D Compact, vynikající záležitost... jen teď nemám staženou z foťáku fotku, ale zítra jí vyfotím i se svym blbym xichtem a pošlu sem....ok?
úte úno 03, 2009 8:59 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

ta je dobrá,ale já mám velkou tlapu,takže by se mě to v rukách stratilo
úte úno 03, 2009 9:05 pm

Uživatelský avatar
Pedrozo1
Příspěvky: 241
Registrován: stř říj 22, 2008 6:07 pm
Bydliště: příbramsko

Příspěvek

JJ, je menší, ale já mám ruku o něco menší a mě sedne jak ulitá. Hlavně je výborná na ovládání, vše je tam, kde má být, jediné, co mi trošku (opravdu jen trošku) vadí, že když vypouštím kohout do přední polohy ( náboj v komoře, zajištíno a připravený k střelbě) tak ten ovládací mechanismus jde víc ztuha. Nevim, jestli to tak maji všechny Compacty, možná to dělá jen ta moje... Ale jinak jsem s ní naplno spokojen...
úte úno 03, 2009 9:11 pm

Pauli

Příspěvek

Pedrozo a kam chodíš střílet tady v okolí?Napiš klidně sz
úte úno 03, 2009 9:45 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja mam taky trosku vetsi ruce, takze neco tak akorat do ruky je pro mne tohle:
Obrázek Obrázek Obrázek
AK-47 :twisted:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
úte úno 03, 2009 9:57 pm

Uživatelský avatar
pata.s
Příspěvky: 145
Registrován: čtv led 08, 2009 4:32 pm
Bydliště: nestarejse kde bydlím

Příspěvek

s tebe jde respekt na těch fotkách 8)
úte úno 03, 2009 10:11 pm

Pelé
Příspěvky: 210
Registrován: pon pro 29, 2008 10:14 pm

Mykesh

Příspěvek

alá...Al-Káida :lol:
úte úno 03, 2009 10:20 pm

Uživatelský avatar
Johny Cash
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 02, 2009 3:08 pm

Příspěvek

hele a co elektrickej sok,nebo plynova pistole?
úte úno 03, 2009 10:21 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů