Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

JiRaY: taky dobrý :roll: takovýhle jedinci by měli místo za volantem sedět někde v ústavech...Vim, že se nemá přát nic zlýho, ale kdyby si takovejhle týpek někde namlátil hubu v tom svym luxusnim kusu plechu asi by mě to i potěšilo :twisted:
Naposledy upravil(a) ozzy dne pon říj 04, 2010 10:18 am, celkem upraveno 1 x.
pon říj 04, 2010 12:08 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Copa to ten s tim mečem to je fakt kolík ale nechápu čim ten teplákovec rozbil na tom merglu vokno. Podle videa do toho dal pěstí :shock:
Jestli neměl na ruce tzv boxera takto nechápu...ty vokna držej jak kurva.

Ale jako vytahnout meč to je fakt styl. :twisted: :twisted: :twisted:
pon říj 04, 2010 12:42 am

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak švagr vozí v Kangu krásně přichycenou bejzbolku :D ta by se JiRay ovi hodila :twisted:
pon říj 04, 2010 9:13 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Globe, na novinkách psali, že taxikář zavolal policajti a oba dostali pokutu :)
pon říj 04, 2010 4:31 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Tak ony ty zadní skla, to jsou takový bídáci, ale na toho mergla bude stát tak 20 a na oktávici ani ne půlku.
BES - běs
pon říj 04, 2010 8:50 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no já v nissanu vozim bejzbolku a v lázenici plynovku.eště mám v garáži střihlej kus pořádnýho kabelu,fakt dobrá hbytá pomůcka
2x Nissan atleon 210
pon říj 04, 2010 9:21 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jeé,takovej pořádnej tlustej dvouvrstvej čtyřžílák by se mi hodil,vzpomínám na doby mých praxí,kdy jsem jich metry odholil a ani kousek jsem si neschoval :(
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon říj 04, 2010 9:29 pm

Ma'a Nonu
Příspěvky: 668
Registrován: pát črc 03, 2009 7:46 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

Od jistý doby se neperu a z auta nevystupuju, ale dobrá zbraň proti agresivním pitomcům je počkat až dojde ke dveřím, pootevřít je a pak do nich kopnout. Udělal jsem to kdysi jednomu svalovci na Chlumecký v Praze. Ještě teď se směju při vzpomínce, jak se válel mezi svodidlama :D :D . Dveře od Volva FL6 taky něco váží a chlapec pak dal pokoj.
pon říj 04, 2010 9:30 pm

Pauli

Příspěvek

Možná jsem trochu paranoidní, ale já vozim v ivecu v kastlíku teleskop a kesr, asi půl metru docela silnýho řetězu a za sedadlem klíč na kola a montpáku :oops: :oops: :lol: 8)
pon říj 04, 2010 9:30 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

To bych chtěl vidět, jak někdo zvás někoho zmydlí tyčí nebo klíčem? Já bych na to teda neměl.
BES - běs
pon říj 04, 2010 9:32 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

To je hlavně pro případ sebeobrany,v případě že se ti začne nějakej takovej ksindl sápat do auta a začne tě ručně inzultovat,pak bych se nebál nějakou tu pomůcku použít :wink:

Ma a Nonu-to víš že jo,a prokopnu si dveře u náklaďák,kdybych zevnitř kopnul do dveří u ajveka tak mám podrážku otištěnou z venkovní strany :lol:
Naposledy upravil(a) JiRaY dne pon říj 04, 2010 9:38 pm, celkem upraveno 1 x.
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon říj 04, 2010 9:36 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Koule, majznout s tim nekoho pres hlavu je asi o kriminal, ale psychologickej ucinek kdyz to jen vemes do ruky je dostacujici :lol:

(btw. taky me napadla jedna zabavna historka, kdyz kolega sel pri doprovodu vysvetlovat nejakemu nechapavemu ridici, co se to deje.. a jak mu to tak otevrenymi dvermi vysvetloval a pak je rozzurene zabouch, nevsim si, ze v nich ma jeste dotycny ridic nohu :lol: )
pon říj 04, 2010 9:37 pm

Vegáč

Příspěvek

No Globe,zas se řežu... :lol: :lol: :lol:
pon říj 04, 2010 10:29 pm

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

celkem souhlasim s Intercoolem... Sice je to hezká představa vzít takovýho debila něčim po palici, ale náhodou bych mu něco fakt udělal a jak to dopadne? Odskáču to já, přišijou mi ublížení na zdravý, napadení popř. nepřiměřenou obranu a nevim co dalšího... a eště budu muset tomu volovi něco platit :roll: Za to mi to opravdu nestojí :!:
pon říj 04, 2010 11:04 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

No já četl tu historku s tou srnou a "žehličkou" od Martina až teď a jelikož taky lítám dodávkou, tak ho naprosto chápu a kdybych byl na jeho místě, asi udělám to samý. Bohužel dneska je taková doba..holt někteří jedinci nedokáží pochopit že někdo má rychlejší auto nebo víc spěchá..a pak když začnou dělat takový prasárny, dobře jim tak (dle mého se na každou svini vaří voda).. no a jinak já když vidím že někdo letí, tak mu klidně i uhnu blíž ke krajnici a pustím ho (viz např. motorkáři nebo jiní střelci)..a to samé očekávám od ostatních (pomalejších) kolegů řidičů..
pon říj 04, 2010 11:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů